Boston – Toronto 2:0 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 4:0 (kon.) | Tampa – Anaheim 5:0 (kon.)
Florida – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Pittsburgh – San Jose 1:3 (kon.) | Washington – Colorado 7:3 (kon.)
Winnipeg – Arizona 3:2 (kon.) | St. Louis – Detroit 3:4 (po pr.) | Dallas – Buffalo 3:0 (kon.)
Minnesota – Nashville 4:0 (kon.) | Vancouver – Chicago 6:3 (kon.) | Carolina – Los Angeles 4:3 (kon.)
Columbus – San Jose 3:5 (kon.)
Winnipeg Jets
3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
Arizona Coyotes
Neděle 22.11.2015, 01:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

57:03
    Hostům se naskytá jedinečná možnost vyrovnání. Dvě minuty za držení dostává Lowry (WPG).

49:31
    Andrew Ladd (WPG) byl před bránou až příliš důrazný a dostává dvě minuty za krosček.

46:47
    Domácí si 7 vteřin zahrají 5 na 3. Samuelsson (ARI) ošklivě trefil holí do obličeje jednoho z hráčů Jets.

44:55
    Winnipeg si zahraje přesilovku po faulu Martina Hanzala (ARI).

42:18
    Uvidíme přesilovku Arizony za příliš mnoho hráčů na ledě v dresu Jets.

35:14
    Doan (ARI) byl při úniku přistrčen Stuartem a v plné rychlosti vletěl do Pavelce. Ten se velmi těžce zvedá z ledu, nicméně jsou to hodně přísné dvě minuty pro kapitána Kojotů.

29:46
    Uvidíme přesilovku domácích. Dvě minuty za držení si odsedí Hanzal (ARI).

25:33
    Murphy (ARI) ztratil puk na útočné modré a možnému brejku zabránil jen nedovoleným zákrokem. První přesilovku zápasu si tak nyní zahrají domácí.

22:30
    Wheeler (WPG) vyhodil puk mimo hřiště a bude to třetí přesilovka po Kojoty. A možná i třetí gól z početní výhody.

18:31
    Duclair (ARI) a Ehlers (WPG) se tak dlouho pošťuchovali, až to rozhodčí nevydržel a poslal je oba na trestnou. Bude se hrát 4 na 4.

13:59
    Ale již předtím jsme viděli držení ze strany Byfugliena (WPG) a Arizona si zahraje další přesilovku.

08:12
    Máme tu první vyloučení zápasu. Myers (WPG) odsedí dvě minuty za sevření a zahození puku.

Michal Borovan

Branky a nahrávky: 7. Scheifele, 33. Byfuglien (Copp), 52. Thorburn – 10. Doan (Boedker, Vermette), 16. Murphy (Stone, Duclair)

Winnipeg Jets: Pavelec (41. Hutchinson) – Enström, Myers – Pardy, Byfuglien – Stuart (A), Trouba – Ladd (C), Little, Wheeler (A)- Perreault, Scheifele, Stafford – Ehlers, Burmistrov, Thorburn – Lowry, Copp, Peluso.
    Arizona Coyotes: Lindbäck (Smith) – Ekman-Larsson (A), Stone – Samuelsson, Murphy – Dahlbeck, Michálek – Rieder, Hanzal (A), Duclair – Domi, Richardson, Boedker – Martinook, Vermette, Doan (C) – Chipchura, Gordon, Scott.

Rozhodčí: Meier, Watson – Grandt, Gibbons