Liberec – Třinec 3:1 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 2:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 2:1 (kon.)
Litvínov – Sparta 3:1 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Olomouc – Chomutov 2:1 (3:2 po s.n.)
K. Vary – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Středa 30.12.2015, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 32. kolo

59:33
    Martin Rýgl (MBL) obdržel 2+2 minuty za hrubost a Michal Vachovec (KVA) taktéž 2+2 minuty za hrubost.

50:13
    Marosz se dostával do samostatného úniku, Stříteský (MBL) se ho snažil zastavit holí, ta mu ale sklouzla do obličeje karlovarského hráče. Jsou to tedy dvě minuty za vysokou hůl.

39:47
    Hosté půjdou do tří, za hákování před bránou dostává dvě minuty Ctirad Ovčačík (MBL).

38:44
    Martin Rýgl (MBL) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, domácí tak mají možnost odskočit opět do dvoubrankového vedení.

33:26
    Trončinský (MBL) u mantinelu sundal Gorčíka a dostává za to po zásluze dvě minuty.

30:19
    Stříteský (MBL) ve středním pásmu sevřel kotouč a dostává za to od rozhodčího dvě minuty, další přesilovka pro domácí.

28:04
    Druhá přesilová hra domácích, za vražení na hrazení je vyloučen na dvě minuty Ctirad Ovčačík (MBL).

22:15
    Bičánek (KVA) se snažil odpálit puk, trefil ho ale nešťastně a vyhodil ho mimo hřiště, je za to potrestán menším trestem.

14:33
    Domácí jdou do tří! Trest na dvě minuty za nedovolené bránění si vykoledoval Tomáš Dvořák (KVA).

13:03
    Přesilovka neměla dlouhé trvání, jelikož dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Václav Benák (KVA).

12:35
    Richard Jarůšek (MBL) je vyloučen na dvě minuty za faul loktem, první přesilovka pro domácí tým.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 26. Rachůnek (Benák), 38. Svoboda (Sičák), 54. Huna (Bartek, Kůs), 57. Bartek (Kůs) – 39. Jarůšek (Klimenta)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek "C", Dvořák, Sičák "A", Rodney, Gulaši, Benák, Redlihs, J. Tomeček – Rachůnek, Marosz, Svoboda – Huna, Kůs, Bartek – Harkabus, Vachovec "A", Koblasa – Gorčík, Bulík, Beránek. Trenér: Peter Oremus
    BK Mladá Boleslav: Rittich (od 57. Růžička) – Stříteský, Voráček, Trončinský "A", Holub, Ovčačík, Kučný, Rýgl – Jarůšek, Klepiš, Klimenta "A" – Látal, Urban, Pacovský – Hyka, Musil, Lenc – Bárta, Hruška, Pabiška "C" – Kubica. Trenér: František Výborný

Rozhodčí: Fraňo, Svoboda – Brejcha, Suchánek