Spišská N. Ves – Senica 4:2 (kon.) | Humenné – Trnava 4:2 (kon.) | Prešov – Bardejov 4:3 (1:0 po s.n.)
Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 4:5 (po s.n.) | Detva – Pov. Bystrica 3:0 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 4:2 (kon.)

Senica dala gól!
    Tak to bola delovka do šibenice. Autorom druhého gólu hostí Peter ŠOHAJDA. Asistencie: Řežač, Pekarčík.

56:43
    Vylúčenie v tíme HC Dukla Senica (Romančík - 2 min.).

56:10
    Už tempo nám v závere upadlo, ale aj príliš veľa vylúčeniami na oboch stranách.

56:03
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Cvengroš - 2 min.).

52:15
    Spišská Nová Ves dala gól!
    František KOKY pozorne sledoval puk a potom ho bez problémov zasunul do bránky. Asistencie: Hrubý, Janovčík.

51:45
    Opäť máme zaplnené trestné lavice a znova sa hrá.

51:45
    Tak teraz sa dlho diskutuje pred časomierou.

51:45
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Giľák - 2 min.).

51:32
    Pavešic do konca zápasu za údery hlavou.

51:32
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Pavešic - 2 min.).

51:32
    A znova sa bude vylučovať na veľký hnev hostí.

51:19
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Osuský - 2 min.).

51:00
    Piati proti trom.

50:57
    Saliji dostal desaťminútový osobný trest.

50:57
    Vylúčenie v tíme HC Dukla Senica (Dobrý - 2 min.).

50:38
    Umiestnená strela, ale potlesk pre Borárošovú vyrážačku.

49:26
    Vylúčenie v tíme HC Dukla Senica (Grman - 2 min.).

45:49
    Čistenie ľadu od krvavých stôp.

45:49
    Hra prerušená – len ťažko sa zdvíha z ľadu domáci Ludányi.

42:57
    Početnú prevahu domáci na začiatku tretiny nevyužili.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:45
    Vylúčenie v tíme HC Dukla Senica (Pavešic - 2 min.).

39:02
    Už domáci diváci ruky nad hlavu, ale puk neskončil v bráne.

38:51
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Řezač - 2 min.).

37:04
    Tak to bola výborná kolmica na Kokyho, ale toho zablokovala obrana hostí.

35:29
    Na ľade ostal ležať hráč hostí po tvrdom strete.

35:19
    Dnes strelecky aktívny Knyzaev teraz spomedzi kruhov tesne minul.

34:00
    Zbytočnými vylúčeniami si Spišiaci o tento gól koledovali. Jeho autorom je Pavol PAVEŠIC. Asistencia: Dobrý.

32:47
    Tak na domácej striedačke je teraz veľmi tesno, sedí tam trojica hráčov.

32:47
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Ištocy - 2 min.).

32:35
    Znova sa bude vylučovať, brankár hostí je už na striedačke.

31:18
    Súčasné vylúčenie:
    Vylúčenie v tíme HC Dukla Senica (Šimon – 2 min.).
    Vylúčenie v tíme HC Dukla Senica (Grman – 2 min.).

31:18
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Janovčík – 2 min.).

31:18
    Závar pred Bororášom a ten vyústil do šarvátky.

29:17
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Môcik - 2 min.).

28:48
    V závere presilovky veľká šanca Knyzaeva, a následne z protiútoku sa rútil na bránu Janovčík.

26:31
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Janovčík - 2 min.).

26:20
    Knyzaev v gólovej pozícii, ale stratil stabilitu a Borároš jeho strelu zlikvidoval.

24:59
    Teraz dvojica hostí sa rútila na Borároša, ale prekombinovali to.

23:59
    Stále sa hra odvíja viac pred domácou bránou, Spišiaci ešte pred Račkom si nič vážnejšie nevytvorili.

23:17
    Strela od modrej, ale len do Borároša.

22:52
    Na začiatku druhej tretiny aktívnejšia Senica, ale domáci s prehľadom bránia.

21:00
    Prvá tretina vyšla Novovešťanom vynikajúco. Aká bude druhá?

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:03
    Tak dnes to Spišiakom v presilovkách ide. Druhý strelecký zápis pridal Lukáš HAMRAČEK. Asistencie: Bdžoch, Giľák.

18:31
    Vylúčenie v tíme HC Dukla Senica (Knyazev – 2 min.).

18:00
    V závere prvej tretiny nesúrodý hokej, ale hostia stále cítia šancu na strelenie prvého gólu.

15:59
    Giľák si dobre nakorčuľoval z ľavej strany, ale prestrelil bránu.

15:47
    Rýchla útočná akcia Senice, strela z diaľky, ale Borároš chytá spoľahlivo.

13:40
    Tak teraz to zahučalo v publiku, hostia mali obrovskú šancu na vyrovnanie.

12:12

11:41
    Následne Giľák šikovne vysunul Hamráčeka, ale ten už bol tesne pred brankárom Senice.

11:14
    Giľák sa dostával do dobrej streleckej príležitosti, ale skóre sa nemení.

10:20
    Po skončení presilovky mali domáci šancu na strelenie tretieho gólu, ale domáci útočník minul z dorážky prázdnu bránu.

09:36
    Presilovku domáci prežili bez gólovej ujmy.

09:09
    Šikovná kombinácia, ale na jej konci bol pohotový Borároš.

08:17
    Začiatok presilovky v podaní hostí zlý, lebo domáci mali šancu a teraz presilovkový tlak Senice.

07:34

06:30
    Výborný úvod domácich. Matej GILAK zvyšuje na 2:0. Asistencia: Lesňák.

04:04
    Len pár sekúnd stačilo Spišiakom na využitie presilovky. Autorom prvého gólu Lukáš HAMRAČEK. Asistencia: Cvengroš.

03:58

01:32
    Hamráček sa šikovne predral obranou, ale k zakončeniu sa nedostal.

00:10
    Výborný spišskonovoveský fanklub, ktorý bol v pondelok na Liptove, opäť povzbudzuje od prvej minúty.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Hostia zoradení na modrej čiare čakajú na príchod domácich.

Trojicu rozhodcov už máme na ľade, čaká sa na príchod hráčov.

Máme po rozcvičke, na ľade je rolba a o sedem minút začne dôležité stretnutie.

Úvodné zostavy:

HK Spišská Nová Ves: Borároš – Cvengroš, P. Findura, Hrubý, Jančí, Janovčík, Osuský, M. Findura, Giľák, Hamráček, Chmeľ, Ištocy, Koky, Lapšanský, Lesňák, Ludányi, Môcik, Zwick.

HC Dukla Senica: Račko – Grman, Šohajda, Šimon, Fian, Kotzman, Pavešic, Daniel, Dobrý, Dvonč, Knyazev, Pekarčík, Penák, Romančík, Řezač, Saliji, Vereš.

Rozhodca: Kalina – Bogdaň, Štofančík..

A máme mu další zápas o dôležitú ôsmu priečku. Deviata Spišská Nová Ves hostí siedmu Senicu. Na ôsmom mieste sú Topoľčany. Senica v pondelok v desaťgólovej prestrelke s Prešovom prehrala až po nájazdoch. No Spišiaci "prekvapili" na Liptove. To, že kvalita bola na strane domácich, bolo jasné, ale prehra 1:11 je príliš krutá.
    Spišiaci sa budú veľmi chcieť rehabilitovať za tento jedenásť gólový výbuch, no hlavne ide o ôsme miesto zaručujúce play off. Blíži sa už rozhodujúca fáza základnej časti, kedy už kluby prerátavajú každý bodik na play off umiestnenie.. Ešte viac takýto súperi ako Spišská Nová Ves a Senica.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Patrik Petruška

Branky a nahrávky: 5. Hamráček (Cvengroš), 7. Giľák (Lesňák), 20. Hamráček (Bdžoch, Giľák), 53. Koky (Hrubý, Janovčík) – 34. Pavešic (Dobrý), 58. Šohajda (Řezač, Pekarčík)

Rozhodčí: Kalina – Bogdaň, Štofančík.