Motor ČB – Jihlava 3:2 (kon.) | Havířov – Most 4:1 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:3 (po pr.)
Ústí n/L – Kadaň 2:0 (kon.) | Šumperk – Slavia 1:4 (kon.) | Přerov – Prostějov 5:3 (kon.)
Kladno – Benátky n/J 2:1 (kon.)
HC ZUBR Přerov
5:3 (0:1, 2:1, 3:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 06.01.2016, 18:00 • MEO Aréna • Chance liga • 38. kolo

59:05
    Nejspíše veškeré šance hostů na vyrovnání jsou zmařeny. Jiří Cetkovský (PCE) 2 minuty za faul kolenem.

46:22
    Je tu výhoda přesilové hry pro Prostějov a šance vyrovnat stav zápasu. Tadeáš Král (PŘE) 2 minuty za vražení na hrazení.

38:38
    Vlastimil Dostálek (PŘE) 2 minuty za podražení.

28:31
    Šance pro Zubry vyrovnat stav zápasu. Popelku v úniku podrazil Patrik Husák (PRO) jenž vyfasoval dvě minuty za podražení.

26:09
    Prostějov si zahraje přesilovou hru pět na čtyři. Potrestán je Tadeáš Král (PŘE) 2 minuty za podražení.

17:56
    Lukáš Chmelíř (PŘE) 2 minuty za podražení.

2:46
    Patrik Husák (PRO) dvě minuty za podražení.

1:59
    Je tu přesilová hra pro Zubry. Dvouminutový trest vyfasoval Pavel Mojžíš (PRO)

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 31. Sikora, 33. Stoklasa (Sýkora, Sikora), 42. Ferenc (Sýkora, Goiš), 52. Sýkora (Stoklasa, Vágner), 60. Procházka (Grof) – 1. Venkrbec, 33. Moskal (Drtina), 53. Venkrbec (Luňák)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Řehoř) – Chmelíř, Grof, Pala, Vágner, Novotný, Ferenc, Přindiš, Šnajnar – Procházka, Pšurný, Dostálek – Sikora, Sýkora, Stoklasa – Goiš, Popelka, Kovařík – Král, Kratochvíl.
    LHK Jestřábi Prostějov: Horčička (Neužil) – Drtina, Vokurka, Mojžíš, Kaluža, Husák, Protivný, Rudl – Luňák, Cetkovský, Venkrbec – Novák, Moskal, Čuřík – Šlahař, Augustin, Volek – Zadražil, Iléš, Krejčík

Rozhodčí: Mikula – Barteček, Vengřín