Trenčín – Piešťany 2:1 (2:1 po s.n.) | Zvolen – Banská Bystrica 1:4 (kon.) | Poprad – Martin 5:1 (kon.)
Žilina – Nitra 6:3 (kon.) | Skalica – Košice 3:5 (kon.)
HK Skalica
3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
HC Košice
sk Středa 06.01.2016, 18:00 • zimný štadión Skalica • Tipos Extraliga (SR)
    BARTÁNUS - 3:5

58:46
    Košice dali gól!
    Novák nedokázal udržať útočné pásmo a kapitán Košíc Marek BARTÁNUS zvyšuje na 3:5.

58:27
    Hlavný tréner domácich pán Roman Šimíček si berie oddychový čas. Uvidíme, či to skúsia domáci v šestici.
    BARÁK - 3:4

58:11
    Skalica dala gól!
    Miroslav Zálešák krásnou a presnou zadovkou našiel voľného BARÁKA, ktorý doslova prepálil zaskočeného Halásza. Asistencie Korytko a Novák.

53:22
    Peter Bartoš vidí dve minúty za hákovanie. Hrá sa 4 proti 4.

51:37
    Domácim sa komplikuje situácia na prípadný obrat zápasu. Pavel Brendl vidí dve minúty za seknutie.

48:26
    Faul na Opáleka bol jasne vidieť, a tak dve minúty za držanie dostáva Suja.

Dlhé diskusie a nepekné slová na adresu rozhodcov, ktorí vedú dnešné stretnutie. Domáci sa na čele so Ševelom rozčuľujú a žiadajú si neuznanie gólu po tom, čo bol domáci gólman tesne pred inkasovaným gólom nepríjemne nastrelený do svojej masky.
    SUJA - 2:4

45:44
    Bicek nastrelil puk na domácu bránu pred ktorou krásne tečoval puk JAKUB SUJA. Asistencie Bicek.

44:29
    Na tresnú lavicu putuje kapitán domácich Ján Novák, ktorý dostáva dve minúty za seknutie.

39:28
    Skalica namiesto vyrovnávacieho streleckého zásahu fauluje. Dve minúty vidí Zálešák.

38:03
    Za seknutie na Brendla dostáva dve minúty Peter Bartoš.

26:48
    Horváth dostáva dve minúty za držanie.
    BARTOŠ - 2:3

26:09
    Obrovská chyba Reného Školiaka, ktorý pred Ševelom zle prihral, puk poslal na Jenčíka, ktorý nabil PETROVI BARTOŠOVI a ten krásnou strelou posiela Košice opäť do vedenia.
    TRENČAN - 2:2

24:38
    Nahodený puk na zadný mantinel v útočnom pásme od Zukala sa nešťastne odrazil a MATÚŠ TRENČAN ho poslal do úplne prázdnej brány hostí. Máme vyrovnané! Asistoval mu Marek Zukal.

21:48
    Skalica si krásne rozobrala obranu Košíc a Daniel Opálek mohol vyrovnať, no puk letel naozaj veľmi málo nad brvno Halászovej brány.

20:54
    Skalica bola veľmi málo od vyrovnania, no v tom fauloval Suja, ktorý inkasuje dve minúty za podrazenie.
    BRENDL - 1:2

19:28
    Najproduktívnejší hráč domácich so skúsenosťami z NHL znižuje na 1:2. Strelcom kontaktného gólu je PAVEL BRENDL.

19:28
    Trestné strieľanie pre Skalicu!

13:22
    Tomáš Hrnka sa postavil na nariadené trestné strieľanie. Jeho pokus ale končí na zadnom mantineli.

13:22
    Trestné strieľanie pre Košice!
    DEYL - 0:2

08:44
    Košice hrali úplne v pokoji túto početnú výhodu. Pred Ševelom clonili dvaja hosťujúci hráči, čo sa podarilo využiť RADKOVI DEYLOVI, ktorý od modrej zvyšuje na 0:2. Asistencie si pripisujú Bicek a Bartánus.

06:47
    Hlavný rozhodca bude vylučovať aj na domácej strane. Matúš Trenčan dostáva dve minúty za hrubosť.
    HRNKA - 0:1

04:28
    Skalica spravila hrubú chybu v obrane a TOMÁŠ HRNKA otvára skóre dnešného zápasu. Ševela sa snažil ešte puk vypichnúť z Hrnkovej hokejky, no márne. Asistoval Boltun.