Řisuty – Sokolov 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 6:7 (0:2 po s.n.)
Kobra – Klášterec nO 5:4 (2:1 po s.n.) | Tábor – Pelhřimov 0:0 (odl.) | Nymburk – Písek 3:5 (kon.)
Bílina – Havlíčkův Brod 4:13 (kon.) | Trutnov – Klatovy 5:4 (kon.) | Břeclav – Nový Jičín 2:3 (po pr.)
Kopřivnice – Val. Meziříčí 7:2 (kon.) | Frýdek-M. – Mor. Budějovice 7:3 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 3:4 (po pr.)
SK Karviná – SHK Hodonín 6:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 2:4 (kon.)
HC Lvi Fosfa Břeclav
2:3 (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)
HK Nový Jičín
Středa 20.01.2016, 18:00 • Ice Bors Aréna Břeclav • 2. liga skupina Východ • 35. kolo

58:08
    V nejméně vhodnou dobu oslabuje nový Jičín Málek.

43:14
    Obránce Lvů Směřička jde pykat za vyhození puku mimo kluziště.

38:09
    Fejt byl pověšený na zádech unikajícímu hráči hostí, dostává ale nesmyslný trest za hákování. Pokud už fauloval, tak to bylo nedovolené bránění. Domácí se hodně zlobí, protože novojičínský hráč normálně zakončil. Sudí teď domácí střídačce vysvětluje, za co vylučoval.

30:07
    Domácí Nováček krosčekoval za brankou Málka a odsedí si menší trest.

27:20
    Běhal narazil na mantinel soupeře, nechal za sebou nohu a je vyloučen za podražení. Přesilovka pro hosty, kteří tak utnou tlak domácích.

24:26
    Školoud s Nováčkem si vykoledovali aktivituou v útočném pásmu faul Hodi. 2 minuty za hákování.

12:09
    Menší trest pro domácího obránce Běhala za podražení.

08:51
    Dvě minuty pro novojičínského Zdeňka za nedovolené bránění Školoudy před brankovištěm. Přesilovka a tlak Lvů trvá.

06:21
    Miklíka na útočném výletě podrazil v rohu kluziště hostující Mikšan a dostává dvě minuty.

02:47
    Břeclav hrála chvíli v šesti, menší trest pro hráčskou lavici odpyká SMetana. I Nový Jičín má možnost přesilovky.

00:54
    První lajna už chtěla střídat, ale Vachutka dobře zachytil puk a aktivní Školoud za brankou byl podražen Hoďou. Je tu první domácí početní výhoda.

Martin Daneš

Branky a nahrávky: 2. Směřička (Zháňal, Tobola), 16. Školoud (Uhlík, Běhal) – 3. Novotný (Ižacký, Lehečka), 45. Gebauer (Škumát, Kužílek), 62. Hruška (Zdeněk)

HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Dusík) – Směřička, Miklík, Vlček, Běhal, Zítka, Fejt – Ivan (C), Červenka M. (A), Vachutka, Tobola, Nováček, Školoud, Uhlík, Průdek, Zháňal (A), Smetana
    HK Nový Jičín: Chvostek (Kozák) – Kužílek, Flašar, Hruška, Hoďa, Vašut (C), Haloda, Cabák, Zahradníček – Gebauer, Škumát (A), Kabeláč, Mikšan, Lehečka (A), Zdeněk, Hlaváč, Málek, Kratochvíl, Ižacký, Novotný

Rozhodčí: Czubaj – Novotný, Axman