Spišská N. Ves – Detva 5:3 (kon.) | Trnava – Michalovce 3:1 (kon.) | Humenné – Nové Zámky 0:0 (zruš.)
Bardejov – Pov. Bystrica 5:1 (kon.) | Prešov – Topoľčany 2:3 (po pr.) | Senica – Lipt. Mikuláš 1:6 (kon.)
HK Gladiators Trnava
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Středa 20.01.2016, 17:00 • Zimný štadión Trnava • 1. liga (SR)

58:57
    Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za krosček. Výborná šanca pre hostí!

57:45
    Dávid Okoličány ostal na striedačke, Michalovce to skúsia v šiestich.

57:45
    Michalovce si berú oddychový čas.

57:01
    Lukačovič si počkal na modrej na expresné vysunutie, Okoličány jeho strelu vyrazil ramenom.

51:40
    Michalovce dokázali ujsť na prečíslenie po tom čo sa druhému útoku Trnavy nepodarilo vytvoriť si šancu. Hála ale puk drží pod betónmi.

44:36
    Trnava vyhrala vhadzovanie, Imrich viditeľne hákovaný, z ramena si zložil hokejku a rozohral dopredu. Čunderlík dokorčuľoval puk ako prvý, jeho zakončenie minulo bránu, ktorú pri cúvaní Okoilčány vysunul z pozície.

43:31
    Trnava – Peter Barinka – dve minúty za podrazenie. Voronov pád veľmi efektne prifilmoval, ale to už sa pískať nebude.

41:44
    Dukla Michalovce dala gól!
    Hostia využili darovanú výhodu veľmi peknou kombinačnou akciou a zblízka šupol puk do odkrytej siete MARTIN DROTÁR.
    Asistencie: Peter Klouda a Juraj Faith.

41:38
    Trnava – Martin Čunderlík – dve minúty za hákovanie.

37:15
    Dávid Okoličány pred Dávidom Okoilčánym, dostal dobrú prihrávku na strelu z prvej, no skĺzla mu z hokejky!

33:28
    Trnava – Michal Peško – dve minúty za krosček.

29:43
    Michalovce – Martin Dolgoš – dve minúty za držanie.

27:12
    Michalovce – Martin Dolgoš – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

26:41
    Tomáš Petro v bráne končí, nahradil ho Dávid Okoilčány.

26:41
    Trnava dala gól!
    Nenápadný útok domácich, KIRILL DOMAEV nachytal Petra na hruškách, puk mu zblízka šupol popri žrdi za chrbát!
    Asistencie: Filip Mrava a Urban Demo.

26:00
    Obrovská šanca Trnavy, keď strelu od modrej Michaloviec zblokoval Barinka tak, že puk odskočil rovno na Okoličányho a ten sa rozbehol do brejku. Puk vracal Barinkovi, ktorý vymýšľal ešte šperkovanie akcie, už spadol na ľad a ležiačky puk vracal pred bránu do ohňa. Tu ale michalovskí brániaci hráči pomohli Petrovi, aby nemusel zasahovať.

24:34
    Reho strelou od modrej doslova trafil hokejku medzi kruhmi stojaceho DÁVIDA SCHMIDTA, od ktorej sa puk odrazil pod brvno, Petro nemal šancu!
    Asistencie: Jozef Reho a Pavol Poláček.

23:15
    Michalovce – Andrev Salnikov – dve minúty za hákovanie.

19:57
    Trnava – Andrej Mrázik – dve plus automaticky desať minút za napadnutie oblasti hlavy a krku.
    Dvojminútový trest odsedí Filip Mrava.

15:28
    Druhá formácia točila puk v pásme, na zadnom mantineli ho získal MICHAL IMRICH, snažil sa rozohrať, no zavadzali mu brániaci hráči, a napokon otvára skóre!
    Asistencie: Martin Čunderlík a Dávid Okoličány.

08:37
    Michalovce – Gleb Lučnikov – päť plus do konca zápasu za pichnutie. Päťminútový trest odsedí Ivan Radecký.

02:48
    Trnava – Martin Kovaľ – dve minúty za držanie. Verdikt sa mu nepáčil a po prvom náznaku nesúhlasu sa hlavný rozhodca snaží vydobyť autoritu udelenou panenkou.
    Dvojminútový terst odsedí Filip Mrava.

02:00
    Michalovce – Andrej Salnikov – dve plus automaticky desať minút za napadnutie oblasti hlavy a krku.