Trélissac – Lille 2:1 (4:2 po pen.) | Concarneau – Troyes 1:3 (kon.) | Chambly – Lyon 0:2 (kon.)
Évian TG – Monaco 1:3 (po pr.) | Mantes – Nantes 0:1 (po pr.) | Boulogne – Lorient 1:3 (po pr.)
Marseille – Montpellier 2:0 (kon.)
Évian Thonon Gaillard
1:3 (0:1)
AS Monaco
Středa 20.01.2016, 18:30 • Parc des Sports (Annecy) • Francouzský pohár

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Krásný středeční podvečer u Coupe de France!
    Dnes se střetnou dva prvoligové týmy, které hladce postoupily do další fáze poháru. Évian Thonon Gaillard přivítá na svém hřišti AS Monaco FC.
    Domácí v lize celkem tápou a budou mít ještě velké problémy s boji o záchranu, navíc série posledních zápasů je pro domácí opravdu strašidelná. Z posledních pěti zápasů domácí pětkrát prohráli a padají ke dnu ligy. V posledním kole poháru, ale dokázali vyřadit Annency 4:1 a hladce postoupit dále.
    Zato hosté z Monaka se drží na druhém místě Ligue 1 s obrovskou propastí na první PSG. Hosté v posledním kole doslova zdemolovali svého soupeře, když Saint Jean Beaulieu dostalo 10 branek.

Pro dnešní duel je favoritem Monaco, které by mělo bez problémů postoupit dále v pohárové cestě a ukázat sílu.Nebo se podaří domácím zaskočit favorita a uhrát postup? Pro tyto odpovědi sledujte náš onlajn!

Évian Thonon Gaillard: Durand – Angoula, Mensah, Soares, Sorlin – Hoggas, Kamin, Sanson -Abarouai, Keita, Centonze
    Náhradníci: Leroy, Boy, Fall, Barbosa, Ngakoutou, Altolaguirre e Kaye

AS Monaco FC: Nardi – Carvalho, Raggi, Fabinho, Wallace – Moutinho, Costa, Pašalić, Silva -Traoré, Lottin
    Náhradníci: Subašić, Coentrão, Carrillo, Mexique, N´Doram, Chaibi, Bakayoko

Rozhodčí: Hamel – Aube, Gerbaud.
    Zápas může začít!

1

1
    Volbu míče vyhráli hosté z Monaka, kteří se ihned po rozehrání snaží udržet míč na svých kopačkách.

2
    Hosté drží v úvodu míč na svých kopačkách a snaží se dostat k bráně Duranda.

3
    Moutinho fauloval na středu hřiště a hosté tak přicházejí o míč.

4
    Poprvé se odvážili do útoku i domácí hráči, kteří se dostali až k pokutovému území, kde zasahoval Fabinho. Hostující obránce odkopl míč do autu a zažehnal nebezpečí.
    5. Dnešní pohárový zápas sleduje menší počet lidí.

7
    Monako se poměrně rychle dostalo z tlaku domácích a sami hosté míří do útoku. Uvidíme, zda se dostanou hráči v bílých dresech k zakončení.

8
    A také že střela přišla. Lottin se dostal v dobré pozici k míči, který napálil vysoko nad Durandovu branku.

9
    Sorlinovi se nepodařilo ideálně přihrát a Keita míč už nedostihl na hrací ploše. Následovat bude odkop od branky.

9
    Domácí mají po faulu Wallaceho výhodu volného kopu.

9
    Wallace za faul navíc vidí žlutou kartu.

10
    Z volného kopu domácích nebylo nic a hosté rychlým brejkem dokázali vybojovat alespoň rohový kop.

11
    S rohovým kopem si obrana Ěvianu poradila bez problémů a míč dostala do dobré vzdálenosti od Durandovy branky.

12
    Traoré to přehnal s aktivitou a v souboji fauloval domácího Keitu.

14
    Angoula získal autové vhazování přesně na polovině hřiště.

16
    Míč teď často mění svého majitele a je těžké určit, kdo má územní převahu.

17
    Domácí hráči zatím hrají pohledný fotbal a roli outsidera zatím nenaplňují.

19
    Monako přes svou územní převahu nepřichází se žádnou střelou, která by ohrozila Duranda.

20
    Wallaceho přihrávka skončila v autu a domácí tak budou vhazovat na polovině hřiště.

21
    Rohový kop si zkusí také hráči Évianu.

22
    S rohovým kopem si obrana Monaka poradila a odvrátila nebezpečí. Přesto se domácí usadili v blízkosti pokutového území Nardiho.

23
    Hosté se vymanili z tlaku a mohou vyrazit do útoku.

24
    Lottin ve snaze zpracovat míč zahrál rukou a rozhodčí Hamel si toho všiml. Následovat bude odkop na polovině Évianu.

25
    Domácím se nepodařilo ideálně rozehrát a hosté šli do rychlého protiútoku, který zastavil Soares. Domácí obránce odkopl míč raději na rohový kop.

26
    S druhým rohovým kopem hostů si hráči Évianu opět poradili a odklidili míč do bezpečí.

28
    Volný kop po faulu Mensaha budou zahrávat hosté v těsné blízkosti pokutového území.

29
    Střela skončil v obranné zdi Évianu a hosté tak přicházejí o zajímavou pozici ke skórování.

31
    Domácí hráči po delší době zkouší kombinovat na polovině svého soupeře. Uvidíme, zda to přinese nějaké zakončení.

32
    Centonze už napřahoval ke střele ale Fabinho ho na poslední chvíli obral o balon a tak končí útok domácího týmu.

33
    Hosté si přihrávají na polovině svého soupeře, ale jak je zvykem střela nepřichází a zřejmě budeme svědky další zdlouhavé kombinace.

35
    Silva nestihl zpracovat přihrávku a o míč přišel. Následným ostrým skluzem navíc daroval domácím volný kop na polovině hřiště.

36
    Nepřesná kombinace hostů skončila za brankovou čárou a následovat bude odkop od branky Duranda.

37
    Nyní se dostal k zakončení Lottin, který zamířil nepřesně a míč skončil vedle branky Duranda.

39
    Míč teď často mění svého majitele a zřejmě budeme svědky bezbrankové první půle

40
    Silva opět zbytečně fauloval na středu hřiště a připravil svůj tým o držení míče.

41
    Hosté to v závěru prvního poločasu tlačí do zakončení. Obrana Évianu je zatím pozorná a odráží bez problémů útoky svého soupeře.

43
    Hráči obou týmů vyčkávají na konec první půle. Nyní bude Angoula vhazovat na polovině hřiště míč do hry.

44
    V samotném závěru se ještě hosté snaží dostat ke střele.

45
    Lottinova střela se otřela o jednoho hráče Évianu a následovat bude rohový kop.

45
    I s tímto rohem si obrana domácího celku poradila a odkopla míč do bezpečí.

45+1
    Monaco právě vstřelilo branku!
    V samotném závěru se dostávají hosté do vedení zásluhou ADAMA TRAORÉHO, který svou hlavičkou nedal domácímu brankáři šanci na zákrok.
    45+1. TRAORÉ - 0:1

45+1

Je za námi konec prvního poločasu, který nám přinesl branku až v samotném závěru a my budeme rozhodně svědky zajímavého fotbalu ve druhé půlce.
    Dokáží hráči Monaka postoupit do další fáze poháru?

46

47
    Druhý poločas začal se stejnými sestavami. Domácí vstupují do druhé půle s jasným cílem vyrovnat a pokusit se otočit vývoj zápasu.

48
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

49
    K hlavičce se dostal Traoré, který teď branku nepřidá. Míč mířil hodně nepřesně a Durand zůstal bez práce.

50
    Hosté jsou v úvodu druhého poločasu aktivnějším týmem a ženou se za přidáním druhé branky, která by jednoznačně přinesla klid monackému celku.

52
    Lottin s Traorém si skvěle vyměnili míč a zatím si s obranou Évianu dělají kužely.

53
    Rychlý protiútok domácích zastavil bez problémů Fabinho.

54
    Hosté mají k dispozici volný kop po faulu Angoula u postranní čáry.

55
    Žlutou kartu dostává Soares (Évian Thonon Gaillard).

55
    Z volného kopu není nic, jelikož centrovaný balon zamířil do obranné zdi.

56
    Střídání v týmu Évian Thonon Gaillard: ze hřiště odchází Sanson, přichází Fall.

57
    Domácí se snaží najít skulinu v obraně Monaka, která zatím pracuje velice dobře a odráží útoky Évianu poměrně bez problémů.

58
    Lottinova další střela opět nezamířila mezi tři tyče a následovat bude odkop od branky.

60
    Domácí jsou směrem dopředu bez nápadu a často nepřesnou přihrávku doplní zbytečným faulem.

62
    Hráči Monaka pohodlně kombinují na polovině svého soupeře a snaží se obranu Évianu více otevřít.

63
    Silva ztratil míč a domácí mohou dopředu.

65
    Évian právě vstřelilo branku!
    MORGAN KAMIN svou střelou vyrovnává na 1:1.
    65. KAMIN - 1:1

66
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Silva, přichází Coentrão.

67
    Domácí jsou po vstřelené brance aktivnějším týmem a ženou se za přidáním druhé branky.

68
    Hra Monaka je nyní plná nepřesností a ta brzdí kombinaci směrem dopředu.

70
    Hráči Monaka se ženou za zakončením, které pečlivá obranná hra Évianu moc nedovoluje.

71
    Na druhé straně zastavoval útok svého soupeře Fabinho skvělým obranným zákrokem.

73
    Míč teď často mění svého majitele a oba týmy se snaží jít do útoku, který by mohl přinést branku. To doprovází většinou špatná přihrávka a to je důvodem častého měnění majitele míče.

74

75
    Traorého střela po skvělém centru zamířila vedle branky Duranda a následovat bude odkop od branky domácích.

76
    Zápas nabral na pořádném tempu a troufám si říct, že budeme svědky zajímavého závěru druhého poločasu pohárového zápasu mezi Évianem a Monakem.

77
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Traoré, přichází Carrillo.

78
    Hosté se ženou za zakončením, které by mohlo přinést branku. Obrana Évianu je na pozoru a odvrací útoky alespoň odkopy na polovinu Monaka.

79
    Nepřesné zakončení Carrilla skončilo vedle branky Duranda.

80
    Coentrão poslal krásnou přihrávku směrem dopředu, kterou jeho spoluhráči nepochopili a ta tak skončila v autu.

82
    Domácí měli k dispozici autové vhazování, které po špatném hodu skončilo na kopačce Wallaceho.

83
    Domácí budou mít k dispozici volný kop po faulu Fabinha.

84
    Centrovaný balon skončil za brankovou čárou a následovat bude odkop od branky Nardiho.

86
    Nepřesné zakončení Centonzeho skončilo vedle Nardiho branky.

86
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Lottin, přichází Chaibi.

87
    V závěru druhého poločasu nechce žádný z týmů udělat zbytečnou chybu, která by stála možný postup do dalšího kola francouzského poháru.

89
    Monako v závěru zápasu je aktivnějším týmem a snaží se vstřelit rozhodující branku, která by mohla znamenat postup.

90
    Rohový kop pro Monako.

90+1
    Rohový kop domácí borci ubránili a zřejmě to byla poslední věc ve druhém poločase.

90+2
    Druhý poločas skončil.

91
    Začal první poločas prodloužení.

92
    Střídání v týmu Évian Thonon Gaillard: ze hřiště odchází Kamin, přichází Boy.

93
    První minuty prodloužení nabídly pouze kombinaci hostujícího celku, který zatím nepřišel na to, jak se dostat k brance Duranda.

95
    V ofsajdu se octil Centonze a rozhodčí ukončuje útok domácích.

96
    Coentrão za svůj faul vidí žlutou kartu.

98
    Střela Boye skončila těsně vedle branky Duranda.

99
    Střídání v týmu Évian Thonon Gaillard: ze hřiště odchází Keita, přichází Ngakoutou.

101
    Hosté zatím neví, jak se dostat k brance Duranda a tak volí kombinaci na středu hřiště.

102
    Hosté budou po obranném zákroku Angoula zahrávat rohový kop.

103
    S tím si obrana Évianu poradila a míč odvrátila do bezpečí.

104
    K odraženému balonu uvnitř pokutového území Évianu se nejrychleji dostal MARIO PAŠALIĆ a posílá tak svůj tým opět do vedení!

105
    První prodloužení skončilo.

106
    Začalo druhé prodloužení.

107
    Útok domácího celku byl zastaven praporkem rozhodčího, který signalizoval ofsajdové postavení Boye.

108
    Nardi běžel odkopnout míč a přitom se srazil s Centozenem. Brankář Monaka je značně otřesena, ale bude schopen pokračovat ve hře.

109
    Domácím se vůbec nedaří udržet míč na svých kopačkách a často ho zbytečně ztrácí po špatné přihrávce.

110
    V ofsajdu se ocitl Chaibi a rozhodčí ukončuje útok hostujícího celku.

112
    Hosté se snaží držet míč co nejdále od Nardiho a jeho branky a drží míč na polovině Évianu.

113
    Wallaceho vzdušný pas skončil na Sorlinovi.

115
    Skvělý zákrok předvedl Nardi, který vyboxoval tvrdou střelu Centozeneho.
    115. Skvělý zákrok hostujícího brankáře!

116
    Z rohového kopu domácí už nedokázali ohrozit Nardiho a pomalu tak utíká čas domácím hráčům na srovnání.

117
    Hoggasovi utekl míč za brankovou čáru a míč do hry uvede odkopem od branky Nardi.

118
    Domácí se usadili v blízkosti pokutového území Monaka. Uvidíme, zda se domácím podaří z tohoto tlaku něco vytěžit.

119
    Obrana Évianu zůstala otevřena a rychlý brejk, který založil Carrillo přihrál před odkrytou branku HELDERU COSTOVI, který pohodlně zvýšil na 3:1 z pohledu Monaka!
    119. COSTA - 1:3

Je za námi konec pohárového zápasu, který přinesl samotného vítěze až v prodloužení! Postupujícím do dalšího kola Copa de France je AS Monaco FC!!

Já děkuji za pozornost z dnešního pohárového zápasu a někdy příště na počtenou! (21:01:24)