Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Minsk 6:3 (kon.) | Ufa – Čerepovec 3:0 (kon.)
Toljatti – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – N.Novgorod 1:4 (kon.)
Jaroslavl – Omsk 3:2 (kon.) | Petrohrad – Jekatěrinburg 2:3 (2:3 po s.n.) | Viťaz – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
Soči – Barys 6:2 (kon.) | Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk 0:3 (kon.) | Riga – Jokerit 0:7 (kon.)
Ak Bars Kazaň
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
HC Sibir Novosibirsk
Středa 03.02.2016, 17:00 • TatNeft Arena • KHL

46:41
    Oscar Moller (KZN) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

40:39
    Jak by jinak mohla začít třetí třetina, kdyby se nevylučovalo? Andrej Čibisov (KZN) si jde sednout na 2+10 za úder do oblasti hlavy a krku.

36:54
    Ryan Wilson (KZN) je opětovně vyloučen a opět za podražení.

33:14
    Nuže, další vyloučení je na cestě. Nyní si jde na trestnou lavici sednout Ryan Wilson (KZN) za podražení.

28:05
    A opět další sekání. Tentokrát jde za toto prohřešení pykat na dvě minuty Andrej Meszaros (SIB).

25:04
    A ihned po vstřeleném gólu Kazaně tu máme přesilovou hru pro domácí. Tomáš Vincour (SIB) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

23:24
    Už i ve druhé třetině zde máme vyloučení. Za podražení si jde sednout Maxim Šalunov (SIB).

16:15
    To je další trest. Andrej Čibisov (KZN) se provinil dost ošklivým podražením.

11:47
    Tak zde máme další vyloučení. Justin Azevedo (KZN) je vyloučen na dvě minuty za

05:04
    Sotva skončila první přesilovka Barsu, tak je na světě další. Andrej Meszaros (SIB) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

02:24
    Máme zde první vyloučení dnešního zápasu. Na trestnou si jde sednout Damir Žafjarov (SIB) za podražení.

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 25. Moller (Obuchov, Varnakov), 31. Lukojanov (Čibisov, Sjogren) – 49. Meszaros (Ridderwall, Menšikov)

Ak Bars Kazaň: Galimov (Rynnas) – Sidorov, Musin, Bělov, Wilson, Zacharčuk, Kornejev, Abrosimov – Archipov, Golubec, Michejev – Lukojanov, Sjogren, Čibisov – Azevedo, Moller, Mirnov – Ivanov, Obuchov, Varnakov
    HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Mišarin, Alexejev, Menšikov, Meszaros, Ignatovič, Gimajev, Naumov, Vereščagin – Šalunov, Šumakov, Sannikov – Butuzov, Vincour, Fefelov – Vorošilo, Okulov, Ridderwall – Gubin, Kopejkin, Žafjarov

Rozhodčí: Konstantin Olenin, Alexandr Soin – Dmitrij Golovljov, Ivan Nazarov