Švýcarsko – Česko | 1:2 (kon.) |
NY Rangers – Chicago | 3:5 (kon.) | | | Colorado – Montreal | 3:2 (kon.) | | | Calgary – Minnesota | 3:5 (kon.) |
Vladivostok – Chabarovsk | 3:1 (kon.) | | | Omsk – Barys | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Novosibirsk – Novokuzněck | 3:0 (kon.) |
Jekatěrinburg – Magnitogorsk | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk | 4:7 (kon.) | | | Jaroslavl – HC Slovan | 5:1 (kon.) |
Kazaň – Toljatti | 3:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Ufa | 2:4 (kon.) | | | CSKA Moskva – Dynamo Moskva | 1:3 (kon.) |
Čerepovec – Viťaz | 2:4 (kon.) | | | Minsk – N.Novgorod | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Soči – Záhřeb | 6:4 (kon.) |
Jokerit – Spartak Moskva | 2:4 (kon.) | | | Riga – Petrohrad | 4:2 (kon.) |
Olomouc – Mountfield HK | 2:1 (po pr.) | | | K. Vary – HC Litvínov | 3:7 (kon.) | | | Kometa Brno – Č. Budějovice | 2:3 (kon.) |
Zlín – Pardubice | 4:1 (kon.) |
Mountfield HK – Zlín | 2:1 (kon.) | | | Kladno – Sparta | 2:3 (kon.) | | | PZ Kladno – Letňany | 1:4 (kon.) |
HC Litvínov – Písek | 7:3 (kon.) | | | Slavia – K. Vary | 3:4 (po pr.) |
Nový Bydžov – Náchod | 4:5 (po pr.) | | | N. Město n. M. – Opočno | 6:2 (kon.) | | | Hronov – Třebechovice p. O. | 4:7 (kon.) |
Česká Třebová – Moravská Třebová | 3:2 (kon.) | | | Litomyšl – Světlá nS | 6:4 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Tábor B | 5:3 (kon.) |
Rožnov p. R. – Orlová | 7:6 (po pr.) |
Lipt. Mikuláš – Michalovce | 2:0 (kon.) |
Martin Doležal
Branky a nahrávky:
5. Meija (Indrasis, Skvorcovs), 20. Džerins (Redhlis, Galvins), 39. Redhlis (Sotnieks), 59. Sauletic – 23. Šipačjov, 57. Buchněvič (Širokov)
Rozhodčí: Sojn, Gašilov – Golovljov, Goljak
Diváci:
Neproměněná penalta:
Dinamo Riga:
Sedláček (Eriksson) – Kristaps, Sotnieks, Galvins, Jerofejevs, Cibuliskis, Sevčenko – Darzinš, Redhlid, Džerins – Indrasis, Meija, Skvorcovs – Jelsiejevs, Pavlovs, Saulietis – Kulda, Berzins, Toluzakov.
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Jakovlev, Bělov, Chudinov, Chafizullin, Zubarev, Kutějkin, Rykov – Dadonov, Šipačjov, Gusev – Lindstrom, Koskiranta, Moses – Buchněvič, Širokov, Dergačjov – Ketov, Kablukov, Ponikarovskij.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Jakovlev, Bělov, Chudinov, Chafizullin, Zubarev, Kutějkin, Rykov – Dadonov, Šipačjov, Gusev – Lindstrom, Koskiranta, Moses – Buchněvič, Širokov, Dergačjov – Ketov, Kablukov, Ponikarovskij.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sojn, Gašilov – Golovljov, Goljak
Diváci:
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Bicevskis – 2 min., příliš mnoho hráčů).