Liberec – Olomouc | 2:1 (kon.) | | | Ostrava – Slovácko | 2:1 (kon.) | | | Jihlava – Teplice | 2:1 (kon.) |
Slavia – Jablonec | 0:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Dukla Praha | 2:2 (kon.) | | | Zlín – Plzeň | 1:2 (kon.) |
Sokolov – Opava | 1:1 (kon.) | | | Třinec – Karviná | 1:1 (kon.) | | | Táborsko – Frýdek-Místek | 0:1 (kon.) |
Ústí n. L. – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) |
West Ham – Arsenal | 3:3 (kon.) | | | Aston Villa – Bournemouth | 1:2 (kon.) | | | Swansea – Chelsea | 1:0 (kon.) |
Watford – Everton | 1:1 (kon.) | | | Southampton – Newcastle | 3:1 (kon.) | | | Crystal Palace – Norwich | 1:0 (kon.) |
Manchester City – West Brom | 2:1 (kon.) |
Real Madrid – Eibar | 4:0 (kon.) | | | Espanyol – Atlético | 1:3 (kon.) | | | Real Sociedad – Barcelona | 1:0 (kon.) |
Real Betis – Levante | 1:0 (kon.) |
Hamburg – Darmstadt | 1:2 (kon.) | | | Stuttgart – Bayern | 1:3 (kon.) | | | W. Brémy – Augsburg | 1:2 (kon.) |
Frankfurt – Hoffenheim | 0:2 (kon.) | | | Ingolstadt – Mönchengladbach | 1:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Mohuč | 1:1 (kon.) |
Frosinone – Inter | 0:1 (kon.) | | | Chievo – Carpi FC | 1:0 (kon.) | | | Sassuolo – Janov | 0:1 (kon.) |
AC Milán – Juventus | 1:2 (kon.) |
Guingamp – PSG | 0:2 (kon.) | | | Angers – GFC Ajaccio | 0:0 (kon.) | | | Saint-Étienne – Troyes | 1:0 (kon.) |
Caen – Lorient | 1:2 (kon.) | | | Remeš – Nantes | 2:1 (kon.) | | | Toulouse – Bastia | 4:0 (kon.) |
Trnava – Senica | 2:0 (kon.) | | | Skalica – Podbrezová | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Zlaté Moravce | 1:1 (kon.) |
Slovan Bratislava – Ružomberok | 3:1 (kon.) |
Chrudim – Králův Dvůr | 0:0 (2:4 po pen.) | | | Písek – Kolín | 2:1 (kon.) | | | Dobrovice – Most | 3:1 (kon.) |
Břeclav – Prostějov | 0:3 (kon.) | | | Kroměříž – Slovácko B | 1:7 (kon.) | | | Líšeň – HFK Olomouc | 4:1 (kon.) |
Vyškov – Vítkovice | 3:0 (kon.) | | | Mohelnice – Hulín | 1:0 (kon.) |
Ostrava – Opava | 2:2 (kon.) | | | Karviná – Teplice | 1:0 (kon.) | | | Jablonec – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) |
Slavia – Sparta | 2:3 (kon.) | | | Plzeň – Příbram | 2:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Liberec | 4:0 (kon.) |
Bohemians 1905 – Zlín | 2:0 (kon.) |
Bardejov – Sereď | 1:0 (kon.) | | | R. Sobota – Spiš. N. Ves | 3:1 (kon.) | | | Haniska – Poprad | 1:3 (kon.) |
B. Bystrica – Nové Mesto n/V | 1:0 (kon.) | | | Prešov – Slovan Bratislava U21 | 2:0 (kon.) |
Excelsior – Heracles | 1:3 (kon.) | | | Cambuur – Ajax | 0:1 (kon.) | | | Arnhem – Den Haag | 2:2 (kon.) |
Eindhoven – Willem II | 2:0 (kon.) |
Club Bruggy – Gent | 2:0 (kon.) | | | Mechelen – Lokeren | 2:1 (kon.) | | | Mouscron – Waasland-Beveren | 0:0 (kon.) |
Charleroi – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) |
Coimbra – Benfica | 1:2 (kon.) | | | Sporting – Marítimo | 3:1 (kon.) |
Sturm Graz – Rheindorf Altach | 4:1 (kon.) | | | Wolfsberger – Rapid | 2:2 (kon.) | | | Ried – Mattersburg | 1:0 (kon.) |
Austria – Grödig | 0:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Saransk | 7:1 (kon.) | | | Perm – Zenit | 0:2 (kon.) | | | Kazaň – Dynamo | 4:1 (kon.) |
Piast Gliwice – Jagiellonia | 2:0 (kon.) | | | Wisla Krakov – Zagłębie | 1:1 (kon.) | | | Podbeskidzie – Termalica | 2:0 (kon.) |
Korona – Zabrze | 2:1 (kon.) | | | Gdańsk – Chorzów | 2:0 (kon.) | | | Śląsk – Cracovia | 2:1 (kon.) |
Pogoň – Legia | 0:0 (kon.) | | | Górnik Ł. – Lech Poznaň | 0:1 (kon.) |
FK Krumkačy Minsk – Něman Grodno | 2:1 (kon.) |
Blansko – Kozlovice | 2:0 (kon.) |
konec
MFK Vyškov
3:0
(2:0)
MFK Vítkovice
89
|
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Urbančok, přichází Holub.
|
|
86
|
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Trousil, přichází Studený.
|
|
80
|
Střídání domácích. Martin Lička nahrazuje svého bratra Josefa.
|
|
58
|
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Bystrý, přichází Gebauer.
|
Branky:
3. Urbančok, 15. Lahodný, 67. Urbančok
Rozhodčí: Černý – Pfeifer, Hájek
Diváci: 196
Karty: 37. Lička (VKV), 38. Jeřábek (VKV) – 65. Hruzík (VIT)
Neproměněná penalta:
MFK Vyškov:
Klimeš – Urbančok (89.Holub), Přerovský, Lahodný, Trousil (86.Studený), Netopil, Stříž, Krejčí, Lička J. (80.Lička M.), Jeřábek, Němeček.
Náhradníci: Račanský, Studený, Holub, Lička M., Kollár
Trenér:
MFK Vítkovice: Krbeček – Cverna, Mikula, Hruzík, Bystrý (58.Gebauer), Taraba, Wojnar, Hykel, Halaška, Dvořák, Kovařík.
Náhradníci: Blucha, Býma, Gebauer, Klejnot, Vítek, Ognyanov
Trenér:
Náhradníci: Račanský, Studený, Holub, Lička M., Kollár
Trenér:
MFK Vítkovice: Krbeček – Cverna, Mikula, Hruzík, Bystrý (58.Gebauer), Taraba, Wojnar, Hykel, Halaška, Dvořák, Kovařík.
Náhradníci: Blucha, Býma, Gebauer, Klejnot, Vítek, Ognyanov
Trenér:
Rozhodčí: Černý – Pfeifer, Hájek
Diváci: 196
Ondřej Šišma