Blansko – Kozlovice 2:0 (kon.)
FK Blansko
2:0 (2:0)
FK Kozlovice
Sobota 09.04.2016, 15:30 • stadion na Údolní, Blansko • Divize skupina D • 21. kolo

Ve druhém poločase byly lepším týmem Kozlovice. Ani ty nejvyloženější šance však nedokázaly proměnit. Zápas tak končí tříbodovým ziskem pro Blansko. My se s vámi těšíme napočtenou v sobotu 30. dubna při domácím utkání s Uherským Brodem. (17:27:03)

90+4

90+4
    Žůrkovu střelu zblokoval Müller.

90+4
    Centr Hegera pokryl Juran.

90+3
    Střela kapitána Martina Krále olízla levou tyč.

90+1
    Domácí protiútok zakončil Gromský přihrávkou na Mezlíka do ofsajdu.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    V šanci Žůrek, Juran jeho střelu vytlačil na roh.

90
    Kaďorek pálil pouze do zdi.

89
    Buchta fauloval Axamita, hosté budou zahrávat trestný kop.

86
    Také hosté vyčerpali poslední možnost střídání, místo Hradila jde do hry Drápal.

84
    Střelu Galetky domácí ve vápně zablokovali.

83
    Domácí naposledy střídají, Trtílka nahrazuje Buchta.

82
    Domácí jsou v křeči, jejich útočná fáze postrádá přesnost.

80
    Domácí brankář nestřídá, výkop od branky za něj obstaral obránce Koláček.

79
    Domácí brankář Juran v péči maséra, hra je přerušena.

79
    Za faul obdržel žlutou kartu domácí Schneider.

77
    V šanci opět hosté a znovu Adam Galetka, na domácího Jurana však vyzrát nedokázal. Jeho střelu brankář Blanska vyrazil mimo branku.

76
    Gromského prudký centr nadvakrát zpacifikoval brankář Bureš.

74
    Trtílek mohl postupovat do útoku, ale na půli ho srazil Vojtášek. Tento zákrok se obešel bez napomenutí.

73
    Žůrek se prosmýkl do vápna, ale jeho střelu domácí zblokovali.

72
    Domácí střídají, zraněného Švancaru nahrazuje Kratochvíl.

71
    Střelu Schlehra ve vápně zblokoval Müller, následně si se střelou Žůrka poradil brankář Juran.

69
    Roh Hradila domácí ubránili.

69
    Hosté jsou ve druhém poločase výrazně lepším mužstvem. Průnik Střelce zastavil Trtílek za cenu rohového kopu.

65
    Další velká možnost hostů, střela Kaďorka ve vápně konči nad.

64
    Hosté obléhali domácí vápno, centr z levé strany zakončil vedle pravé tyče Galetka.

63
    Střelu Mezlíka Bureš jistil u levé tyče.

62
    Střelec fauloval v blízkosti pokutového území Švancaru, standardka pro domácí.

60
    Dva rohové kopy Kaďorka v krátkém sledu domácí odhlavičkovali do bezpečí.

59
    Nebezpečný centr Žůrka na Galetku odvrací na zadní tyči na roh Šplíchal.

58
    Hosté mají v koncovce dnes opravdu smůlu, Rána Galetky orazítkovala břevno Juranovy branky.

51
    Střela Švancary končí nad branku Bureše.

Dnešní utkání sleduje 237 diváků.

49
    Rána Vojtáška z hranice vápna končí nad domácí brankou.

46
    A místo Michala Krále jde do hry zkušený útočník Žůrek.

46
    Hosté vystřídali hned dvakrát, Sikoru nahradil Vojtášek.

46
    Domácí jdou do druhé půle s jednou změnou, místo Chloupka jde do hry F. Blažek

46

V prvním poločase se v Blansku za stálého deště hrál dobrý fotbal. Produktivnějším týmem jsou prozatím domácí, kteří skórovali zásluhou Pavla Mezlíka a Františka Schneidera. Hosté jsou v útoku také nebezpeční, Adam Galetka nastřelil dvakrát na konci první půle tyč.

45+1

45
    Technická střela Schneidera se mezi tři tyče nevměstnala.

45
    Krejčíř fauloval pronikajícího Švancaru, domácí mají výhodu trestného kopu z 30 metrů.

44
    Po rohu Švancary hlavičkoval nad branku Schneider.

43
    Hostující Galetka zkouší postavení tyčí domácí branky. Nyní z jeho kopačky míč pro změnu orazítkoval levou tyč.

42
    Domácí Chloupek rovněž pokračuje ve hře.

40
    Sikora se vrátil do hry.

40
    Střela Galetky orazítkovala pravou tyč domácí svatyně.

39
    Obě mužstva hrající v 10.

38
    Bureš míč pokryl před dotírajícím Chloupkem. Došlo však ke kontaktu Sikory a domácího záložka. Oba jsou už v péči masérů.

36
    Střela hostujícího Hradila z rohu velkého vápna domácího Jurana neohrozila.

36
    Pěkný fotbalový moment, domácí Trtílek nůžkami odvrátil míč v blízkosti vlastního vápna.

33
    Rána Schlehra z 20 metrů byla hodně nepřesná.

30
    Blansko právě vstřelilo branku!
    Po výkopu Jurana Švancara podržel míč před vápnem, následně ho přistrčil Schneiderovi, který technickou střelou k levé tyči překonal bývalého spoluhráče ze Zbrojovky Bureše – 2:0

27
    Závar v domácím vápně končí útočným faulem hostů.

26
    V rozehrávce chyboval Schneider, hostující Schlehr pálil z hranice vápna, Juran jeho pokus vyrazil na roh.

21
    Domácí podržel brankář Juran, který vychytal samostatný únik Kaďorka.

20
    Chloupek vystihl rozehrávku hostů, míč se dostal k Mezlíkovi, který pálil těsně vedle pravé tyče.

15
    Pozorný Müller zastavil akci pronikajícího Galetky.

13
    Centr Střelce odvrací do bezpečí Nečas.

11
    Střela Mezlíka z 23 metrů končí nad.

10
    Domácí jdou do vedení, po vysunutí Trtílka zakončil neomylně protiútok domácích Pavel Mezlík – 1:0.

8
    Švancara ve vápně několikrát oklamal hostující beky, ale jeho centr na zadní tyči nikoho ze spoluhráčů nenašel.

6
    Roh Švancary odvrátil Střelec.

5
    Centr Švancary hosté zblokovali na roh.

4
    Po spolupráci se Švancarou centroval Trtílek, ale míč z jeho kopačky adresáta nenašel.

1

FK Blansko: Juran – Gromský, Koláček, Müller, Šplíchal – Nečas (C), Schneider – Chloupek, P. Mezlík, Trtílek – P. Švancara

FK Kozlovice: Bureš – Krejčíř, Martin Král (C), Sikora, Michal Král, Kaďorek, Galetka, Schlehr, Střelec, Axamit, Hradil.

Další zápasy 21. kola divize D (9. a 10. 4. 2016):
    so, 15:30: Hodonín – Polná, Uherský Brod – Vrchovina
    ne, 15:30: Havlíčkův Brod – Bystřice nad Pernštejnem, Pelhřimov – Rosice, Žďár nad Sázavou – Tasovice, Ždírec nad Doubravou – Šumperk, Stará Říše – Přerov

Podzimní vzájemné utkání
    6. kolo, neděle 13. 09. 2015, 16:00 | stadion FK Kozlovice
    FK Kozlovice – FK Blansko 1:1 (1:0)
    Branky: 19. Kaďorek z pen. – 89. P. Fousek, ŽK: nikdo – 85. P. Fousek, rozhodčí: Křenek – Šula, Kolář, delegát: Holčák, diváků: 280
    Kozlovice: P. Kadlec – Střelec, Martin Král (C), Dostál, Heger – Kaďorek, Axamit, Schlehr, Hradil (76. Žůrek) – Ferko (68. Galetka), Janoštík (86. Nevřela)
    Náhradníci: Šolín, Galetka, Nevřela, Zůrek, Oral
    Trenér: Roman Matějka
    Blansko: Juran – Gromský, Šplíchal, Müller (C), Buchta (54. Jarůšek) – P. Fousek, Kugler, Šíp – Trtílek, Jukl (76. Chloupek), Ullmann (85. Kratochvíl)
    Náhradníci: Jarůšek, Kratochvíl, Chloupek, Beránek, Chlad, Prosecký
    Trenér: Michal Kugler

Podruhé v roce 2016 Vás zdravíme z fotbalového stadionu na Údolní v Blansku. Dnes je na programu 21. kolo Moravskoslezské divize, skupiny D. V jeho rámci hostí fotbalisté FK Blansko, 4. tým tabulky, FK Kozlovice, které okupují 8. místo.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Boris Hasa

Branky: 10. Mezlík, 30. Schneider

Karty:   79. Schneider (BLA)

FK Blansko: Juran – Gromský, Koláček, Müller, Šplíchal – Nečas (C), Schneider – Chloupek (46. F. Blažek), P. Mezlík, Trtílek (83. Buchta) – P. Švancara (72. Kratochvíl)
    Náhradníci: F. Blažek, Jarůšek, Kratochvíl, Beránek, Buchta, Prosecký

FK Kozlovice: Bureš – Střelec, Martin Král (C), Michal Král (46. Žůrek), Sikora (46. Vojtášek) – Kaďorek, Krejčíř, Axamit, Hradil (86. Drápal) – Galetka, Schlehr
    Náhradníci: Heger, Vojtášek, Drápal, Žůrek, Kadlec

Rozhodčí: Buček – Kolář, Majer