Břeclav – Kroměříž 1:6 (kon.) | Prostějov – Vel. Meziříčí 6:0 (kon.) | Hlučín – Líšeň 2:0 (kon.)
Vítkovice – HFK Olomouc 2:0 (kon.) | Třebíč – Uničov 1:1 (kon.)
MFK Vítkovice
2:0 (1:0)
1. HFK Olomouc
Sobota 30.04.2016, 16:00 • Městský stadion Vítkovice, Ostrava - Vítkovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 24. kolo

87
    Domácí naposledy střídají a posilují obranu. Za útočníka Halašku přichází obránce Klejnot.

74
    Hosté naposledy střídají. Pezzottiho nahrazuje Schmidt.

74
    Nejlepší střelec domácích dnes žádný gól nepřidá. Kovařík opouští hřiště, nastupuje dnešní oslavenec Gebauer (23 let).

69
    Střídání HFK Olomouc. Kováč v zápase končí. Nastupuje Fočić.

62
    Autor gólu, avšak ve druhé půli neviditelný. Bystrý přepouští své místo Metelkovi.

53
    Šteigl nejspíš není úplně v pořádku. Jinak není možné, aby jeden z nejaktivnějších hostujících hráčů odcházel ze hřiště v 53. minutě. Nahrazuje ho Kostorek.