Lech Poznaň – Dunajská Streda 1:0 (kon.) | Zagłębie – Horsens 1:0 (kon.) | Jagiellonia – Liberec 3:1 (kon.)
Zagłębie S. – Znojmo 4:2 (kon.) | Wisła Pł. – Henan Jianye 1:1 (kon.) | Zagłębie – Olomouc 1:2 (kon.)
Randers – Slovácko 0:1 (kon.) | Zlín – Nižnij Novgorod 1:2 (kon.) | Lvov – Ostrava 0:0 (kon.)
Salzburg – Slavia 1:0 (kon.)
Zagłębie Sosnowiec
4:2 (3:1)
1. SC Znojmo FK
Neděle 27.01.2019, 11:00 • Medulin (Chorvatsko) • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1

3
    Znojmo se dostalo ke své první střelecké možnosti. Kudla neměl problémy chytit míč.

5
    První rohový kop pro polský celek, ten neohrozil branku Znojma.

14
    Vážnější akce Sosnowiece, kdy Greššák vyslal dobrou přihrávku. Udoviczić následně nedokázal přesně zakončit.

16
    Na dobrou akci polského celku odpovídá i Znojmo, ale jejich střela míří mimo branku.

18
    Iwaniszwili v dobrém zakončení a míč se nejspíše odrazil od břevna!

19
    Sosnowiec nyní obraně Znojma zatápěl po rohovém kopu. Cichocki hlavičkuje, ale brankář Znojma předvedl dobrý zákrok!

26
    Tým Zagłębie S. právě vstřelil branku! Autorem branky je GABEDAWA.

33

35
    Vedoucí celek ubránil znojemský roh.

44
    Tým Zagłębie S. právě vstřelil branku! Znojmo je momentálně v herní krizi a dostává třetí branku. GABEDAWA střílí třetí branku a připisuje si hattrick!

45
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MARKO MARCIUŠ, který krátce před koncem prvního poločasu dává snižující branku.

45

Polský celek vede nad Znojmem po prvním poločase 3:1.Dle neoficiálních zdrojů došlo ke druhé brance polského celku z ofsajdu a jejich třetí branka (penalta) byla údajně špatně odpískána. Nicméně Znojmo má před druhým poločasem dvou brankové manko a uvidíme, jestli je dokáže smazat.

46

64
    Ofsajd polského celku zastavuje jejich útočnou akci.

68
    Znojmu se daří dát kontaktní branku Autorem branky je JAKUB TEPLÝ.

71
    Zajímavá standardní situace, ale Tóth nakonec neodkázala akci dotáhnout do konce.

76
    Žlutou kartu dostává Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec).

83
    Tým Zagłębie S. právě vstřelil branku! Autorem branky je OLAF NOWAK.

90
    Konec zápasu. (12:52:50)

Adam Dořák

Branky: 26. Gabedawa, 33. Gabedawa, 44. Gabedawa (pen.), 83. Nowak – 45. Marciuš, 68. Teplý

Karty:   76. Pawłowski (SOS)

Zagłębie Sosnowiec: Kudła – Mygas, Cichocki, Tóth, Udoviczić – Greššák, Możdżeń – Ryndak, Pawłowski, Iwaniszwili – Gabedawa.