Club Bruggy – Gent 1:1 (kon.) | Standard – Anderlecht 2:1 (kon.) | Sint-Truiden – Eupen 4:1 (kon.)
Sint-Truiden VV
4:1 (2:1)
KAS Eupen
Neděle 03.02.2019, 20:00 • Stayen, Sint-Truiden • Belgická liga • 24. kolo

Domácí celek v tomto zápase sice inkasoval jako první, ale pak čtyři brankami dokázal skvěle zápas otočit. Body tak získává Sint-Truiden zejména díky dobře odehranému druhému poločasu. (21:55:11)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 9:6. Rohy: 4:9.

90+3

90+3
    Už se pravděpodobně nic nestane.
    90+2. Alexis De Sart - 4:1

90+2
    Sint-Truiden právě vstřelil branku!
    Domácí celek v samotném závěru utkání navyšuje své vedení, krásnou ránou, která se od tyče odrazila do brány, se prosazuje ALEXIS DE SART.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Alessio Castro-Montes centroval před branku, Samuel Essende hlavičkoval nad.

90
    Dostáváme se do poslední minuty v zápase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví nad rámec základních devadesáti.

89
    Sledujeme závěr zápasu a domácí celek míří za výhrou a za ziskem bodů v zápase.

88
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Mamadou Sylla.

85
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Mégan Laurent, přichází Samuel Essende.

84
    Samuel Asamoah se protlačil do zakončení, jeho rána končí mimo branku.

82
    Hostující celek už otevřel hru, všechny zbylé síly vkládá do útoku. Snaží se něco vymyslet před domácí brankou.
    80. Yohan BOLI - 3:1

80
    Domácí celek z ničeho nic navyšuje své vedení. Balon dostal Elton Acolatse. Centroval před branku, kde byl zcela volný YOHAN BOLI. Ten uklidil míč do sítě. Domácí vedou o dvě branky.

77
    Hendrik Van Crombrugge bleskově rozehrává od své branky, spoluhráči dostávají hru na útočnou polovinu.

77
    Žlutou kartu dostává Rémi Mulumba (KAS Eupen).

75
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý fotbal, který musí fanoušky sice bavit, ale na šance je toto utkání slabší.

74
    Dajči Kamada pálil z dobré pozice, jeho projektil byl zblokovaný.

72
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, do šance se pokoušel dostat hostující Mamadou Fall, jehož akci zastavil míč, který se dostal mimo hrací plochy. Vykopávat bude domácí brankář.

70
    Dvacet minut před koncem zápasu mnoho fotbalové krásy k vidění opravdu není, ani jeden celek se nikam nežene.

69
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Luis García, přichází Rémi Mulumba.

66
    Ibrahim Sankhon zakončoval z první a jeho rána bez přípravy podle toho také vypadala.

65
    Silas Gnaka pálil ze střední vzdálenosti, jeho projektil nadvakrát kryje brankář Kenny Steppe.

64
    Žlutou kartu dostává Pol García (Sint-Truiden VV).

63
    Žlutou kartu dostává Juta Tojokawa (KAS Eupen).

62
    Domácí odvrátila míč ze své poloviny, a tak mohli vyrazit do rychlé protiakce, Yohan Boli přihrával hodně nepřesně.

61
    Luis García centroval před branku, ale jeho kolegové byli v postavení mimo hru.

60
    Domácí celek se v prvním poločase dostal do vedení, svůj náskok stále drží, navíc pokračuje v aktivní hře. Hosté z Eupenu se musí spíš bránit.

59
    Pol García se dostal do zakončení, jeho nůžky ale končí výrazně nad brankou.

59
    Dajči Kamada to zkoušel individuálně, jeho akce byla zblokovaná na rohový kop.

58
    Domácí fotbalisté mají k dispozici autové vhazování na útočné polovině poblíž rohového praporku.

56
    Domácí celek sice dostal balon do branky, ale předcházelo tomu postavení mimo hru, takže gól platit nemohl.

54
    Rohový kop rozehrával Eupen, centr se snesl před branku, ale Rocky Bushiri nedokázal zpracovat.

53
    Alessio Castro-Montes a Sulayman Marreh si několikrát vyměnili míč, a pak se dostali na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet.

53
    Jordan Botaka nestihl balon na hrací ploše, ale tečoval jej, takže budou rozehrávat hosté na půlce.

51
    Snad poprvé v poločase se hosté dostali do výraznější střelecké pozice, ale Mégan Laurent si ve sraze vybojovat míč počínal nedovoleně.

50
    Domácí celek pokračuje v aktivní hře z prvního poločasu, dostal se do střelecké pozice, jeho projektil ale končí mimo branku.

49
    Žlutou kartu dostává Sulayman Marreh (KAS Eupen).

46
    Hostující hráč se dopustil faulu, takže rozehrávat budou domácí fotbalisté na polovině hrací plochy.

46

V samotném závěru poločasu zahrával domácí celek ještě rohový kop, ale výraznější šanci si nevypracoval. Poločas tak končí za stavu 2:1 pro domácí , kteří otáčeli skóre z 0:1.

45+2

45+1
    Jednu minutu uvidíme navíc.

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, Juta Tojokawa fauloval, a tak na útočné polovině rozehrávají domácí.

43
    Žlutomodří po faulu soupeře rozehrávají na své polovině po faulu soupeře. Mnoho šancí momentálně k vidění není. Mamadou Fall v souboji s obráncem nevybojoval míč.

42
    Kenny Steppe rozehrává od své branky, žádný dlouhý výkop, ale přenechal míč obráncům.

40
    Dostáváme se do finální fáze poločasu, hosté vybojovali rohový kop.

38
    Sledujeme nyní sice klidnější pasáž hry, ale dál mají optickou i územní převahu domácí fotbalisté.
    36. Yohan BOLI - 2:1

36
    Domácí celek otáčí vývoj zápasu a dostává se do vedení. Boli přihrál spoluhráči, ten mu míč velmi dobře vrátil, a tak mohl YOHAN BOLI zakončovat z velmi dobré střelecké pozice. Rána z první zapadla ke vzdálenější tyčce.

34
    Cheick Keita si výborně naběhl před branku, Mamadou Fall nacentroval míč přesně před branku, ale prvně jmenovaný nedokázal hlavou přesně zakončit.

34
    Samuel Asamoah se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho akci zastavila obrana Eupenu, která byla pozorná a nenechala se překonat.

32
    Alessio Castro-Montes kombinoval se svými spoluhráči na útočné polovině, následně se ale dopustil útočného faulu. Rozehrávají tak domácí.

31
    Eupen se nyní pokoušel o rychlou akci, ale centr před branku byl nepřesný.

30
    Na tento dlouhý míč domácí Samuel Asamoah nedosáhl, a tak zajímavá akce žlutomodrých končí.

28
    Sint-Truiden hraje aktivněji, snadněji se dostává do střeleckých pozic, ale má velké problémy s přesností střelby.

27
    Hendrik Van Crombrugge výborně zasáhl proti střele soupeře z bezprostřední pozice.

26
    Juta Tojokawa zakončoval z dobré pozice, ale jeho rána byla hodně nepřesná, rozehrává tedy domácí brankář.

24
    Hendrik Van Crombrugge vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Míč vyslal až na útočnou polovinu, jeho spoluhráči o něj ale přišli.

21
    Dvacet minut hry je pryč, stav zápasu je vyrovnaný, optickou převahu nyní mají domácí.
    19. Dajči KAMADA - 1:1

19
    Domácí celek dokázal vyrovnat. Míč před brankou našel DAJČI KAMADA, který jej poslal přímo do brány. Hendrik Van Crombrugge zareagovat nedokázal, takže domácí fanoušci slaví vyrovnávající gól.

18
    Elton Acolatse centroval před branku, ale jeho pokus končí mimo hrací plochu, rozehrávat tak bude Hendrik Van Crombrugge.

17
    Hostující brankář si nadvakrát poradil s tvrdou střelou, kterou vyslal Dajči Kamada.

16
    Hostující celek se znovu dostal do zakončení, tentokrát Mamadou Fall z velkého úhlu nedokázal trefit branku, a tak vykopává gólman.

14
    Sint-Truiden kombinuje na své polovině a pokouší se rychle dostat na polovinu soupeře.

12
    Hendrik Van Crombrugge měl co dělat, aby dalekonosnou střelu soupeře dokázal udrřet před brankovou čárou.

12
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry.
    9. Juta TOJOKAWA - 0:1

9
    Eupen právě vstřelil branku!
    Hostující celek se dostává do vedení. Střelu jednoho ze svých spoluhráčů tečoval před brankou JUTA TOJOKAWA. Míč se od břevna odrazil zpět do hry, a pak mohl stejný hráč snadno dorážet do protipohybu brankáře.

8
    Rohový kop rozehrávají domácí fotbalisté. Dobrý centr ale nikdo z domácích neusměrnil do branky.

7
    Rychlou akci domácích zastavil hostující celek, a tak se směr hry rychle otáčí.

5
    Luis García centroval před branku, ale obrana jeho centr odvrátila na rohový kop.

5
    Hosté budou rozehrávat volný kop z dobré pozice.

4
    Žlutou kartu dostává Jorge Teixeira (Sint-Truiden VV).

3
    Domácí celek vstoupil do zápasu aktivněji, kombinuje na polovině soupeře a pokouší se něco vymyslet. Elton Acolatse odcentroval před branku, ale tam byl hostující obránce.

2
    Dajči Kamada zakončoval z dobré střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný.

1
    Domácí hrají v modrožlutém, hosté pak v černém.

1

Sint-Truiden VV: Steppe – Sankhon, Teixeira, Pol García – Botaka, Asamoah, De Sart, De Petter, Acolatse – Boli, Kamada.
    Náhradníci: Pirard – C. Ceballos, De Bruyn, Janssens, Antunes, Mmaee, Sekine, Sylla.

KAS Eupen: Van Crombrugge – Castro-Montes, Bushiri, Blondelle, Gnaka – García, S. Marreh – Fall, Laurent, Ch. Keita – Tojokawa.
    Náhradníci: Niasse Mbaye – Essende, Molina, Msakni, Mulumba, Pollet, Schouterden..

Zdravím všechny fanynky a fanoušky belgické ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Sint-Truiden VV a KAS Eupen.

Sint-Truiden VV je v tabulce na sedmé pozici, po 23 zápasech má bilanci 9-9-5 a skóre 36:28. 36 bodů získalo do tabulky. Z posledních pěti zápasů vyhrál jen jeden. Poradil si s Cercle Bruggy 2:1. Nestačil na Lokeren 0:2 a Genkt 2:3. Remizoval s Oostende 1:1 a Kortrijkem 0:0.

KAS Eupen odehrál 23 zápasů s bilancí 9-1-13 a se ziskem 28 bodů. V tabulce je na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál tři. Poradil si s Mouscronem 1:0, Cercle Burggy 1:0 a Loketen 4:1. Nestačil na Genk 0:2 a na Anderlecht 1:2.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.