Porto – Midtjylland 3:0 (kon.) | Barcelona – Lyon 3:2 (kon.)
FC Barcelona
3:2 (0:1)
Olympique Lyon
Úterý 02.04.2019, 18:00 • Mini Estadi, Barcelona • UEFA Youth League • Čtvrtfinále

90+5
    Žlutou kartu si vysloužil za faul u středového kruhu také El Hadj Coly. Hlavní rozhodčí byl nekompromisní.

90+3
    Alvaro Sanz takticky fauloval ve středu pole unikajícího Colyho a je potrestán žlutou kartou.

87
    Žlutou kartu dostává Jesús (FC Barcelona).

83
    Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Barcelona se vydala do útoku, ale Marqués se provinil žlutým faulem.

70
    Kapitán Barcelony Monchu zkoušel přihrávat mezi obránci na Kondrada De La Fuenta. Míč ale skončil jen k hostů a poté musel faulovat za žlutou kartu Fati.

28
    Sanz si zpracoval přihrávku od Minguezy, následně ale už nedokázal nahrát zpět do pohybu Marquésovi. Střelec zatím jediné branky poté fauloval Monchua za žlutou kartu.

3
    Přes Medinu si přišel pro balon Collado. Následně ale fauloval domácí kapitán Monchu, který sestřelil ve středu pole Ndicka. A Monchu je také prvním potrestaným hráčem zápasu.