Olomouc – Kladno 12:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 3:7 (kon.) | HK MD Šumperk – Hvězda Praha 1:4 (kon.)
konec
HK Mladí Draci Šumperk
1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
HC Hvězda Praha
Pátek 20.01.2023, 18:45 • Škoda aréna, Šumperk • Extraliga dorostu - o účast v play-off • 13. kolo
Partner:
   
  52:51
  Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk:
  Pospíšil – 2 min., faul kolenem.
   
  51:59
  Souček se nachomýtl k úplně volnému puku na hranici brankoviště! Hrací předmět ale poslal těsně vedle pravé tyče.
   
  45:33
  Současné vyloučení:
  Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk:
  Jarmara – 2 min., krosček.

  Vyloučení v týmu HC Hvězda Praha:
  Ducháček – 2 min., hrubost.
   
  45:20
  Jarmara měl obrovskou šanci na korekci skóre! Na pravém mantinelu měl obrovskou rychlost a obránce před ním neudržel rovnováhu, takže obránce Šumperku šel na branku sám, mířil na zadní tyč, kterou ale minul.
  41:12 BROŽ - 1:4
   
  41:12
  Hvězda právě vstřelila branku! Tak teď už to s Draky vypadá opravdu špatně! LUKÁŠ BROŽ dostal od Kulicha parádní přihrávku na útočnou modrou čáru a svůj samostatný únik zakončil střelou mezi lapačku a beton. Asistence: Jakub Kulich.
  39:11 DUCHÁČEK - 1:3
   
  39:11
  Hvězda právě vstřelila branku! Nedáš, dostaneš! Draci svoje přečíslení nevyužili, takže na druhou stranu mohla zaútočit hvězda. DAVID DUCHÁČEK se na levém kruhu dostal k odraženému puku, který švihem poslal přesně k pravé tyči. Asistence: Jiří Dohnal, Lukáš Brož.
   
  37:22
  Seidenglanz se dostal do samostatného úniku, který zakončil bekhendovým blafákem. Gólman se ale proti němu neskutečně roztáhl na čáře, čímž vyrovnávací trefě zabránil.
   
  34:39
  Vyloučení v týmu HC Hvězda Praha:
  Ducháček – 2 min., podrážení.
   
  34:22
  Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk:
  Plhal – 2 min., napadení.
  33:31 SUK - 1:2
   
  33:31
  Hvězda právě vstřelila branku! Hvězda obrací skóre! ADAM SUK se na levém mantinelu dostal k odraženému puku, který bez přípravy poslal na branku a překonal gólmana. Asistence: Matěj Krejčí.
  31:36 DOLEŽEL - 1:1
   
  31:36
  Hvězda právě vstřelila branku! A je vyrovnáno. MATĚJ DOLEŽEL se postaral o trochu netradiční přesilovkový gól, když si na modré čáře vzal kotouč, sám se posunu mezi kruhy a sám také zakončil. Střelu ale napasoval přesně pod horní tyč, takže Ondráček měl pramalou šanci na úspěšný zákrok. Asistence: Matěj Krejčí, Martin Beňo.
   
  31:03
  Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk:
  Hejátko – 2 min., podrážení.
   
  17:38
  Jarmara vyslal z pravého mantinelu střílený pas do slotu, který mezi tři tyče usměrnil Slováček. Höhlig měl co dělat, aby zapeklitou situaci ve svém brankovišti vyřešil.
  02:00 PROKOP - 1:0
   
  02:00
  Mladí Draci právě vstřelili branku! Dlouho netrvalo a máme tu první gól dnešního zápasu! VOJTĚCH PROKOP dostal zpoza branky do slotu pas přesně na čepel a puk jen usměrnil po ledu mezi betony Höhliga. Asistence: Jakub Slováček.

  Jakub Ruč

  Branky a nahrávky: 2. Prokop (Slováček) – 32. Doležel (Krejčí, Beňo), 34. Suk (Krejčí), 40. Ducháček (Dohnal, Brož), 42. Brož (Kulich)


  HK Mladí Draci Šumperk: Ondráček (Zavoral) – J. Březina, Jarmara, K. Březina, Souček, Plhal (C), Cabadaj, Veselý – Hejátko, Slováček, Pluskal, Prokop, Karas, Verner (A), Škrabal, Seidenglanz (A), Pospíšil, Mácha.
  Trenér: Radek Kučera

  HC Hvězda Praha: Höhlig (Tomeš) – Holas, Foltýn, Novák, Vrabec, Štefík, Beňo (A), Tomka – Štípek, Brož, Kulich, Dohnal, Ducháček (C), Suk, Surkov, Doležel, Krejčí (A), Štěpánek
  Trenér: Josef Reigl

  Rozhodčí: Janda – Rychlý, Veselý
  www.ibrshop.com