Neděle 18.11.2012, 17:00 • Zimní stadion Chrudim • Krajská liga mužů

Kamil Vacek (CHR) dostává dvě minuty za hrubost.

58:10
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny, vhazuje se před Černým.

56:44
    Chrudim právě vstřelila branku!
    A vytoužená desítka padla! O jubilejní zásah se postaral JIŘÍ PLCH - 10:6! Asistence: Marek Kišš a Václav Novák.

55:56
    Icing Chrudimi.

55:25
    Dnešnímu utkání přihlíží 120 diváků.

54:41
    Hlinečtí se přece jen ještě snaží o nějaký ten úspěch, příliš času jim již ale nezbývá.

51:09
    Hlinsko právě vstřelilo branku!
    Hosté se ale také přece jen dočkali, PAVEL KAVALÍR dostal přesnou přihrávku a přesnou střelou snižuje. Ament se nedokázal přesunout - 9:6! Asistence: Ondřej Šulc.

50:23
    Čas ubíhá a o vítězi je rozhodnuto. Jde je no o to, zda se Chrudimští dočkají desítky.

47:10
    Hosté se po delší době podívali do útočného pásma a donutili Chrudim vyhodit na zakázané uvolnění.

46:01
    A ta situace vůbec není nereálná! Domácí VÁCLAV NOVÁK si dorazil vlastní střelu a navyšuje skóre již na 9:5! Asistence: Jiří Plch.

45:03
    Domácí hrají ve třetí periodě naprosto famózně a vypracovávají si jednu šanci za druhou. Fanoušci si žádají deset.

42:42
    A v přesilové hře Chrudimští navyšují své vedení již na tři branky! Ugo Dobiáš přesnou přihrávkou našel PETRA BARTONÍČKA a ten přivítal Černého mezi tyčemi - 8:5! Asistence: Ugo Dobiáš.

41:49
    Jiří Kaut (HLI) je vyloučen za hákování.

40:34
    A zároveň dochází ke střídání gólmanů. Místo Gregora si zachytá Černý!

40:34
    V tomto čase dostává Ondřej Spal (HLI) osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

40:34
    V této minutě se zřejmě láme chleba. PETR BARTONÍČEK překonává Gregora a Chrudim vede hned o dvě branky - 7:5! Asistence: Zdeněk Formánek.

40:18
    Domácí se velmi rychle ujímají vedení, když se prosadila, kdo jiný než dvojice Kišš - Novák. MAREK KIŠŠ poprvé v zápase posílá Chrudim do vedení - 6:5! Asistence: Václav Novák.

40:01

Ve druhé třetině se domácí dočkali srovnání a sám jsem zvědav, čeho se ještě můžeme dočkat. Třetí třetina vypukne v 18:39.

40:00

39:17
    A ještě do konce druhé třetiny se domácí dočkali vyrovnání! Přesnou trefu vyprodukoval MAREK KIŠŠ - 5:5! Asistence: Václav Novák.

36:40
    Gólman Gregor raději podržel kotouč a daroval tím Chrudimi zadarmo útočné pásmo.

34:05
    Nyní se nám hraje velice dlouho bez přerušení, domácí se snaží o vyrovnání.

31:58
    Ale ani domácí to nevzdávají a ihned se přibližují na rozdíl jediné branky! Z bezprostřední blízkosti puk do sítě propasíroval DUŠAN SCHWEINFURTER - 4:5! Asistence: Lukáš Budínský.

29:02
    Do chrudimské branky nastupuje Filip Ament, Dundáček toho dnes příliš nechytil!

31:26
    Ani náhradní brankář Ament si dlouho čisté konto neudržel, krásná akce hostí přinesla kotouč na hokejku JIŘÍHO KAUTA, který poslal puk pod víko - 3:5! Asistence: Radek Lukáč.

29:02
    Neuvěřitelné chyby dělají chrudimští obránci, kteří nyní doslova darovali vedoucí gól Hlinsku! Zmatků využil TOMÁŠ VOLF, který dostal přihrávku na kruhy a do prázdné branky dává čtvrtý gól Hlinska - 3:4! Asistence: Michal Havel a Michal Ročárek.

28:47
    Chrudimští chtějí otočit skóre ve svůj prospěch, další jejich snažení zamezil ofsajd.

27:21
    Domácí se rozjeli, Václav Novák trefuje tyč!

25:16
    Hlinsko oslabení ubránilo a při hře v rovnocenném počtu hráčů inkasuje! Po pravé straně se kolem mantinelu prohnal VÁCLAV NOVÁK a přesnou střelou mezi nohy potřetí srovnává - 3:3! Asistence: Marek Kišš.

23:51
    Sáhodlouhá kombinace před hlineckou brankou žádnou nadějnější příležitost nepřinesla.

22:39
    Petr Ptáček (HLI) oslabuje svůj tým a za hákování putuje za katr.

22:09
    Řekl bych, že se nám zde rodí velké překvapení. ONDŘEJ ŠULC dostal od Lukáče výstavní přihrávku a poslal kotouč mezi nohy Dundáčka - 2:3! Asistence: Radek Lukáč.

21:59
    Nyní se domácí dostali pod tlak a jsou nuceni vyhodit na zakázané uvolnění.

20:11
    Domácí se jedenáct vteřin po přestávce dočkali vyrovnání! Důrazu na brankovišti využil MAREK KIŠŠ, který poslal puk do sítě po příhře Nováka - 2:2! Asistence: Václav Novák.

20:01

Po první třetině tu máme zaděláno na překvapení, hosté totiž vedou 2:1.Druhá perioda začne zhruba v 17:49.

20:00

19:22
    Hlinečtí oslabení přežili a jsou v pěti.

18:51
    Chrudimským se však početní výhoda příliš nedaří.

17:22
    Tomáš Zadina (HLI) dostává za držení protihráče dvouminutovou dovolenou na trestné lavici.

17:13
    Hosté se dnes podruhé dostávají do vedení! Po vhazování vznik před brankou závar, po kterém doklepl kotouč do sítě KAREL KAVALÍR - 1:2! Asistence: Radek Lukáč a Ondřej Šulc.

17:09
    Puk v ochranné síti, vhazovat se bude před Dundáčkem.

15:31
    Dobývání obrany Hlinska můžeme, alespoň dočasně, považovat za úspěšné! DAVID CVRČEK dostal od výstavní přihrávku od Schweinfurtera a na svůj věk si s ní poradil mazácky- 1:1! Asistence: Dušan Schweinfurter a David Vacek.

12:49

11:51
    Hlinsko zatím hraje velice sympaticky a svému soupeří příliš nepovolilo. Dnes to bude zřejmě ještě složité dobývání hlinecké defenzívy.

10:49
    A již potřetí půjde Chrudim do čtyř. Zdeněk Formánek (CHR) putuje za katr za faul loktem.

08:40
    Rychlý protiútok hostujícího týmu zastavilo postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

07:14
    Hosté oslabení přežili a hrají v pěti.

06:11
    Hlinečtí vyhazují až za chrudimskou svatyni.

05:14
    Ale nyní vznikl před Dundáčkem závar, ze kterého ale Hlinsko prodělalo. Petr Ptáček (HLI) je vyloučen za hrubost. Za chvíli tak začne chrudimská přesilovka.

05:06
    Domácí se ale nyní brání velice dobře a soupeři toho příliš nedovolují.

03:18
    Marek Novotný (CHR) je vyloučen za nedovolené bránění a oslabuje chrudimský celek. Podaří se hostím podruhé udeřit?

02:29
    Jiří Plch provedl nájezd kvalitně, avšak nepodařilo se mu zvednout puk nad beton ležícího Grefora!

02:29
    Úvodní minuty mají vcelku náboj, jeden z chrudimských hráčů se dostal do úniku, byl faulován Spalem a pojede se trestné střílení!

00:50
    Ta však trvala pouhé čtyři vteřiny, protože Hlinečtí se dostávají do vedení! Vyhrané Štěpánkovo vhazování přineslo kotouč na ONDŘEJE SPALU, který střelou mezi betony překvapil Dundáčka - 0:1! Asistence: Radim Štěpánek.

00:46
    Hlinečtí se však vydali do útočné třetiny a vykoledovali si vyloučení. Hned tedy uvidíme početní výhodu.

00:04
    Hosté zahráli vysokou holí, a tak se hra velmi rychle stěhuje do jejich obranného pásma.

00:01

HC Chrudim: Dundáček (Ament) – Tesner, Vích, Polák, Formánek, Dobiáš, Závodník, Slavík, Novák, Novotný, Králíček, Bartoníček, Schweinfurter, Cvrček, Langr, Urban, Kišš, Budínský, Plch, Seidler, Vacek

HC Hlinsko: Gregor (Černý) - Kavalír, Lukáč, Spal, Havel, Zadina, Štěpánek, Volf, Černý, Bureš, Wasserbauer, Ročárek, Šulc, Tulis, Kaut, Ptáček

Rozhodčí: Prchal R. - Zemánek, Holeček.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 16. Cvrček (Schweinfurter, Vacek), 21. Kišš (Novák), 26. Novák (Kišš), 32. Schweinfurter (Budínský), 40. Kišš (Novák), 41. Kišš (Novák), 41. Bartoníček (Formánek), 43. Bartoníček (Dobiáš), 47. Novák (Plch), 57. Plch (Kišš, Novák) - 1. Spal (Štěpánek), 18. Kavalír (Lukáč, Šulc), 23. Šulc (Lukáč), 30. Volf (Havel, Ročárek), 32. Kaut (Lukáč), 52. Kavalír (Šulc)

HC Chrudim: Dundáček (30. Ament) – Tesner, Vích, Polák, Formánek, Dobiáš, Závodník, Slavík, Novák, Novotný, Králíček, Bartoníček, Schweinfurter, Cvrček, Langr, Urban, Kišš, Budínský, Plch, Seidler, Vacek
    HC Hlinsko: Gregor (41. Černý) - Kavalír, Lukáč, Spal, Havel, Zadina, Štěpánek, Volf, Černý, Bureš, Wasserbauer, Ročárek, Šulc, Tulis, Kaut, Ptáček

Rozhodčí: Prchal R. - Zemánek, Holeček