Twente – Breda 1:1 (kon.) | Willem II – Groningen 1:2 (kon.) | Utrecht – Venlo 2:1 (kon.)
Heerenveen – Feyenoord 2:0 (kon.)
FC Twente
1:1 (0:0)
NAC Breda
Sobota 30.03.2013, 18:45 • De Grolsch Veste (kapacita: 30 014 míst) • Nizozemská Eredivisie

89
    Poslední střídání Bredy. Ze hřiště odstupuje Mats Seuntjens, na závěrečné minutky naopak přichází Thilo Leugers.

84
    Domácí vystřídali. Odešel Nacer Chadli, přišel Jerson Cabral.

80
    Hostující trenér Gudelj sahá ke druhé změně. Ze hřiště stahuje Dannyho Verbeeka, místo něhož si zahraje Rick ten Voorde.

75
    Popvé v zápase střídají také hosté. Místo střelce dosud jediné branky Kennyho van der Wega nastupuje Sepp De Roover.

67
    Máme tu druhé střídání na straně Twente: ze hřiště odstupuje mladíček Tim Hölscher, místo kterého si zahraje Felipe Gutiérrez.

46
    Na domácí straně došlo ke změně. Místo nevýrazného Dmitrije Bulykina odehraje druhý poločas talentovaný útočník Luc Castaignos.