Twente – Heerenveen 1:1 (kon.) | Heracles – Den Haag 1:0 (kon.) | Waalwijk – GA Eagles 1:4 (kon.)
Eindhoven – Cambuur 0:0 (kon.)
PSV Eindhoven
0:0 (0:0)
SC Cambuur Leeuwarden
Sobota 31.08.2013, 20:45 • Philips Stadion • Nizozemská Eredivisie

90
    Droste vyfasoval za protesty žlutou kartu.

90
    Poslední, taktické střídání na straně hostů. Ze hry odchází Lukoki, na poslední minuty přichází Barto.

86
    No, co se dá nedat? Jozefzoon zamotal hlavu obráncům Cambuuru a poté našel na malém vápně zcela volného Toivonena, který ve vyložené šanci trestuhodně přestřelil!

83
    Na závěrečné minuty přichází na hřiště kanonýr Toivonen. Ten nahradí Mahera.

81
    Schaarsovu jedovatou střelu vyrazil brankář Nienhuis na rohový kop.

79
    Střídání na straně hostů. Pro dnešek má odpracováno Bakker, kterého na hřišti nahradí Van Moorsel.

78
    Bruma jak se říká sundal Ritzmaiera a následovat musela pochopitelně žlutá karta.

70
    Ze hřiště spěchá Park Ji-Sung, který odehrál povedený zápas. Na hřišti jej nahradí Jozefzoon.

58
    Střídají i hosté. Trávník opouští Feldballe. Na jeho místí míří Brands.

58
    Avizované střídání je tady. Do hry jde útočník Bakkali, jenž nahradí Depaye.

50
    Hendrix napřáhl z velkého vápna a orazítkoval břevno. Velká smůla pro domácí PSV!

45
    Lukoki zlostně zakopl míč a za své nesportovní chování vidí žlutou kartu.

38
    Ritzmaier srazil ze zadu Locadia a za svůj faul vidí žlutou kartu.

16
    Na rohový kop si na zadní tyč naběhl Bruma a jeho hlavička jen o zhruba metr minula odkrytou svatyni hostů.

10
    První velká příležitost a to na straně hostů. K odraženému míči se uvnitř pokutového území dostal Lukoki a jeho bomba se otřela o boční síť. V hledišti to je zahučelo.