Zlín – K. Vary 3:1 (kon.) | Slavia – Mountfield HK 2:1 (po pr.) | Pardubice – Kladno 4:0 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Plzeň – Třinec 3:2 (2:1 po s.n.) | Chomutov – Litvínov 2:3 (0:1 po s.n.)
Liberec – Sparta 6:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
Rytíři Kladno
Neděle 22.09.2013, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

57:10
    Přesilovka pro Pardubice. Dvě minuty za podražení dostává Ivan Majeský.

52:06
    Máme tu další vyloučení. Opět je potrestán hráč Kladna, tentokrát Patrik Machač. Ten vidí dvě minuty za sekání.

49:27
    Přesilovka pro družinu Zdeňka Venery. Za hákování Marka Ďalogy je vyloučen na dvě minuty Ivan Majeský.

45:17
    Doudera nejdříve velmi dobře vypálil od modré, ale Růžička jeho pokus vyrazil a celek Pardubic šel do brejku. V něm prvně jmenovaný hráč Kladna podrazil Zohornu, a tak dostává dvě minuty.

42:14
    Přesilovka pro Kladno. Dvě minuty za podražení dostává Radek Číp.

37:15
    V dobré pozici se teď před brankou Pardubic objevil Machač, jenže zakončit nedokázal. Sudí Hribik viděl nedovolený zákrok Benáka, a tak si Kladno alespoň zahraje přesilovou hru. Benák dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

31:41
    Hořava následně hosty z Kladna oslabuje. V rohu kluziště totiž fauluje viditelně loktem, a tak dostává dvě minuty.

27:03
    Sudí opět vylučují na obou stranách. Za domácí odchází na trestnou lavici Robert Kousal (sekání), za hosty Ivan Jankovič (hrubost).

26:14
    Vyloučení na obou stranách. Za hrubost jsou vyloučeni hostující Treille a za stejný prohřešek i Marek Ďaloga z Pardubic.

24:41
    Výhodu přesilové hry teď bude mít výběr Rytířů Kladno. Dvouminutový trest totiž obdržel Jan Veselý, který se provinil hrou vysokou holí.

23:34
    Přesilovka pro domácí HC ČSOB Pojišťovnu. Ivan Jankovič dostává dvě minuty za držení protihráče,

17:29
    Přesilová hra číslo dvě znovu pro Kladno. Za sekání je vyloučen Václav Benák.

10:32
    Přesilovka pro Kladno. Prvním vyloučeným hráčem utkání je domácí útočník Tomáš Zohorna, který se provinil podražením.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 24. Zohorna (Nosek, Benák), 27. Marha (Starý), 33. Nosek (Ďaloga, Benák), 58. Benák (Zohorna, Nosek)

HC Dynamo Pardubice: M. Růžička (Salfický) – Kočí, Píša, Ďaloga, Benák, Vašíček, Gregorc, Čáp – Somík, Kousal, Sýkora – Zohorna, Nosek, Cetkovský – Starý, Marha, Kolář – Tybor, Číp, Veselý – Špaček.

Trenéři: Zdeněk Venera a Miloš Říha.

Rytíři Kladno: Cikánek (Chábera) – P. Hořava, Jankovič, Černošek, Kaberle, Majeský, Doudera, D. Růžička – Havlíček, Kuchler, Eberle – Dalecký, Patera, Tenkrát – Rudovský, Dragoun, Treille – Lukáč, Machač, Strnad.

Trenéři: Zdeněk Vojta, Petr Tatíček a Jiří Kopecký.

Rozhodčí: Hribik, Pešina – Barvíř, Jindra