Zlín – K. Vary 3:1 (kon.) | Slavia – Mountfield HK 2:1 (po pr.) | Pardubice – Kladno 4:0 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Plzeň – Třinec 3:2 (2:1 po s.n.) | Chomutov – Litvínov 2:3 (0:1 po s.n.)

Pardubice právě vstřelily branku!
    Třetí využitá přesilová hra večera dostává domácí celek již do čtyřbrankového vedení, které bude z největší pravděpodobností znamenat tři body do extraligové tabulky. Zohorna na útočné modré posunul puk na pravou stranu pro VÁCLAVA BENÁKA, jehož prudká rána končí přesně u levé tyče! Asistence: Tomáš Zohorna a Tomáš Nosek.

57:10
    Přesilovka pro Pardubice. Dvě minuty za podražení dostává Ivan Majeský.

52:06
    Máme tu další vyloučení. Opět je potrestán hráč Kladna, tentokrát Patrik Machač. Ten vidí dvě minuty za sekání.

49:27
    Přesilovka pro družinu Zdeňka Venery. Za hákování Marka Ďalogy je vyloučen na dvě minuty Ivan Majeský.

48:52
    Další obrovská příležitost domácího celku! Somík našel zpoza branky zcela osamoceného Petra Sýkoru, jenže ten byl až příliš překvapen z dobré pozice, a tak napálil pouze Lukáše Cikánka v brankovišti Rytířů!

47:30
    Tlak Pardubic neuťal ani vracející se Doudera, který však mohl být na ledě již o něco dříve. Starý dobře zpracoval těžkou nahrávku a nahrával do brankoviště na Koláře. Útočník Pardubic však odkrytou branku netrefil, když vůbec netrefil kotouč.

45:17
    Doudera nejdříve velmi dobře vypálil od modré, ale Růžička jeho pokus vyrazil a celek Pardubic šel do brejku. V něm prvně jmenovaný hráč Kladna podrazil Zohornu, a tak dostává dvě minuty.

44:11
    Jenže o pár okamžiků později tu byla šance Rytířů. Po nájezdu z pravé strany zakončil do břevna Ondřej Havlíček!

42:14
    Přesilovka pro Kladno. Dvě minuty za podražení dostává Radek Číp.

37:15
    V dobré pozici se teď před brankou Pardubic objevil Machač, jenže zakončit nedokázal. Sudí Hribik viděl nedovolený zákrok Benáka, a tak si Kladno alespoň zahraje přesilovou hru. Benák dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

32:44
    Domácí celek využívá druhou přesilovou hru a po polovině utkání již utíká hostům z Kladna na rozdíl tří branek! Benák poslal z pravé strany puk na Ďalogu, jehož táhlou ránu od levého mantinelu dokázal do sítě dostat tečí TOMÁŠ NOSEK! Asistence: Marek Ďaloga a Václav Benák.

31:41
    Hořava následně hosty z Kladna oslabuje. V rohu kluziště totiž fauluje viditelně loktem, a tak dostává dvě minuty.

27:03
    Sudí opět vylučují na obou stranách. Za domácí odchází na trestnou lavici Robert Kousal (sekání), za hosty Ivan Jankovič (hrubost).

26:43
    Brejk domácích dva na jednoho vzal pod svá křídla JOSEF MARHA, který se rozhodl pro individuální řešení situace a udělal velmi dobře. Zkušený útočník navezl puk od pravého mantinelu na střed, odkud prudkou ranou prostřeluje Lukáše Cikánka! Asistence: Jan Starý.

26:14
    Vyloučení na obou stranách. Za hrubost jsou vyloučeni hostující Treille a za stejný prohřešek i Marek Ďaloga z Pardubic.

24:41
    Výhodu přesilové hry teď bude mít výběr Rytířů Kladno. Dvouminutový trest totiž obdržel Jan Veselý, který se provinil hrou vysokou holí.

23:58
    Mise přesilovka? Splněno, 1:0! Benákovu ránu od modré dokázal ze vzduchu stáhnout Nosek, který ihned pálil znovu. Cikánek jeho dělovku sice vyrazil, avšak bohužel pro něj pouze na hůl zcela osamoceného TOMÁŠE ZOHORNY, který neměl problém zavěsit. Asistence: Tomáš Nosek a Václav Benák.

23:34
    Přesilovka pro domácí HC ČSOB Pojišťovnu. Ivan Jankovič dostává dvě minuty za držení protihráče,

22:37
    Kolář odpálil puk do útočné třetiny a nikdo nečekal, že jej Marha dokáže zpracovat. Domácí veterán však těžký pas zkrotil a ujížděl sám na Cikánka. Sám před hostujícím brankářem ale neuspěl, když pálí z dobré pozice mimo!

17:29
    Přesilová hra číslo dvě znovu pro Kladno. Za sekání je vyloučen Václav Benák.

10:32
    Přesilovka pro Kladno. Prvním vyloučeným hráčem utkání je domácí útočník Tomáš Zohorna, který se provinil podražením.

04:14
    Zohornova rána z pravé strany se po teči odrazila před odkrytou klec pro Tomáše Noska, který však bohužel pro Pardubice puk netrefil! Velká příležitost tak nebyla využita.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 24. Zohorna (Nosek, Benák), 27. Marha (Starý), 33. Nosek (Ďaloga, Benák), 58. Benák (Zohorna, Nosek)

HC Dynamo Pardubice: M. Růžička (Salfický) – Kočí, Píša, Ďaloga, Benák, Vašíček, Gregorc, Čáp – Somík, Kousal, Sýkora – Zohorna, Nosek, Cetkovský – Starý, Marha, Kolář – Tybor, Číp, Veselý – Špaček.

Trenéři: Zdeněk Venera a Miloš Říha.

Rytíři Kladno: Cikánek (Chábera) – P. Hořava, Jankovič, Černošek, Kaberle, Majeský, Doudera, D. Růžička – Havlíček, Kuchler, Eberle – Dalecký, Patera, Tenkrát – Rudovský, Dragoun, Treille – Lukáč, Machač, Strnad.

Trenéři: Zdeněk Vojta, Petr Tatíček a Jiří Kopecký.

Rozhodčí: Hribik, Pešina – Barvíř, Jindra