GA Eagles – Feyenoord 2:2 (kon.) | Waalwijk – Kerkrade 1:2 (kon.) | Utrecht – Breda 4:2 (kon.)
Twente – Ajax 1:1 (kon.) | Heerenveen – Arnhem 2:3 (kon.)
Go Ahead Eagles
2:2 (0:1)
Feyenoord Rotterdam
Sobota 19.10.2013, 18:45 • De Adelaarshorst (Deventer) • Nizozemská Eredivisie

Go Ahead Eagles doma remizují s Feyenoordem Rotterdam 2:2, radost z toho mají především domácí fotbalisté, fanoušci i trenéři. Feyenoord ztratil vedení 2:1 těsně před koncem, trefil se Kolder. Remíza je zaslouženým výsledkem. (20:37:07)

90+3
    V závěru je to spíše boj, už to nevypadá, že by se mělo měnit skóre.

90+1
    Nastavují se 3 minuty.

89
    Go Ahead Eagles právě vstřelili branku!
    Je srovnáno! Domácí proměňují přímý kop ve vyrovnávací branku. MARNIX KOLDER poslal míč okolo zdi a trefuje k pravé tyči, o kterou se míč lehce otřel! Krásná trefa a máme srovnáno.

88
    Janmaat fauluje před vápnem a vidí žlutou!

87
    Feyenoord ve druhé půli nepodává dobrý výkon, stále ale drží vedení.

85
    Hosté zahrávali rohový kop, ten měl ale ke kvalitě asi tak daleko, jako Třinečtí do Karlových Varů.

83
    Centr do vápna vyráží Mulder.

81
    Overgoor dostává žlutou kartu.

79
    Nelom potrestán žlutou za ošklivý skluz.

79
    Hosté střídají, Schaken nahrazuje Boetiuse.

77
    Domácí střídají, Falkenburga nahrazuje Houtkoop.

75
    Janmaat vhazoval na útočné půli, Feyenoord se ale zatím do šance nedostal.

73
    Rychlá akce domácích končí na útočné půli.

72
    Feyenoord rozehrává z obranné půle.

70
    Od branky rozehrává opět Room.

69
    Nechybělo mnoho a hosté se mohli dostat do šance, včas ale zasáhl Schenk.

68
    Kupředu míří hosté...

65
    Od branky rozehrává Room.

63
    Feyenoord právě vstřelil branku!
    No a hned je z toho gól! Tak to je tedy studená sprcha pro domácí. Room nejprve vychytal jasnou gólovku Boetiuse, LEX IMMERS si ale připsal pohotovou dorážku a posílá hosty do vedení!

63
    Feyenoord snad poprvé ve druhé půli operuje na útočně polovině hřiště,..

60

57
    Tempo opadlo, výkon hostů šel hodně dolů.

53
    Mulder chytá na brankové čáře obrovskou šanci domácích!

52
    Po vyostřeném souboji ve vápně Feyenoordu se penalta nepíská.

51
    Eagles vstoupili do druhé půle výrazně lépe, než do té první a kontrolují hru.

50
    Vriends potrestán žlutou kartou.

49
    Je srovnáno! Eagles vstupují do druhé půle výborně. Utaženou přízemní střelou z hranice vápna se k levé tyči trefil MAWOUNA AMEVOR!

48
    Mulder ale chytá.

48
    Domácí budou zahrávat přímý kop z nebezpečné vzdálenosti.

47
    Druhá půle zatím přináší spíše opatrný fotbal.

46

Feyenoord vede po první půli zaslouženě 1:0, trefil se De Vrij.

42
    Hra přerušena, ošetřován je domácí fotbalista.

41
    Roh Feyenoordu se nevydařil.

40
    Schenk potrestán žlutou kartou.

38
    Eagles si nevědí rady, na útočnou půli se v posledních minutách takřka nedostávají.

37
    Feyenoord zatím jasně lepší a aktivnější, opět na útočné půli.

35
    Po nepřesném centru Eagles tomu tak učiní i Mulder.

34

32
    Feyenoord na útočné půli...

31
    Nad travnatou plochou zuří pořádná bouřka, podmínky ke hře nejsou ideální.

29
    Dva rohy hostů šanci nepřinesly.

27
    Tyč! V úniku ji trefuje Pelle!

26
    Míč mají hosté a operují na útočné půli.

24
    Roh Feyenoordu brankou nekončí.

22
    Stoprocentní šance Feyenoordu brankou nekončí, Boetius sám proti Roomovi o víc jak metr míjí pravou tyč!

21
    Přímý kop Overgoora se nevydařil, jde mimo branku.

20
    Velká šance pro Feyenoord. Pelle si udělal prostor k nebezpečné přízemní střele, tu ale chytá výborným zákrokem Room.

18
    Domácí rozehrávají na středu pole.

16
    Hosté proměňují rohový kop ve vedoucí branku. Míč propadl na vzdálenější tyč, odkud se trefil STEFAN DE VRIJ!

15
    Míč mají domácí a kombinují na středu pole.

14
    Nepřesnost v rozehrávce Feyenoordu zastavuje akci hostů.

12
    Feyenoord zahazuje jasnou gólovku. Pelle šel s Armenterosem dva sami na branku, přihrávka na druhého jmenovaného ale byla pomalá, Room tak mohl domácí výrazně podržet.

11
    Přímý kop domácích chytá v klidu Mulder.

9
    Room rozehrává od branky.

7
    Centr Clasieho stahuje Room.

6
    Velký zmatek před brankou domácích, Eagles ale situaci ustáli.

5
    Od branky rozehrává Mulder.

4
    Roh Feyenoordu na tom nic nemění.

3
    Úvodní minuty zatím přináší spíše opatrný fotbal.

2
    Godee dostává žlutou kartu.

1

Go Ahead Eagles: Room – Amevor, Schenk, Vriends, Schmidt – Lambooij, Overgoor, Falkenburg – Antonia, Kolder, Godee.
    Náhradníci: Cummins, de R. M., Houtkoop, Kavak, Rijsdijk, Schroyen, van der Linden.

Feyenoord Rotterdam: Mulder – Janmaat, de Vrij, Indi, Nelom – Clasie, Immers, Vilhena – Armenteros, Pelle, Boetius.
    Náhradníci: Bakkal, Goossens, Lamprou, Mathijsen, Schaken, van Beek, Vormer.

Rozhodčí: Makkelie – Goossens, Dongen.

Dnešní duel začíná v 18:45, buďte u toho díky podrobné onlajn reportáži...

To Feyenoord má výbornou formu. Vyhrál doma s Utrechtem, Dordrechtem, Haagem a naposledy i venku 2:1 s Arnhemem. V tabulce je tým z Rotterdamu čtvrtý, z devíti zápasů tým vytěžil šestnáct bodů. To při aktivním skóre 20:15. Jak si povedou dnes?

Deventer Eagles jsou na jedenácté pozici v ligové tabulce, z devíti odehraných zápasů tým vytěžil hned dvanáct bodů a zatím překonává očekávání. To při pasivním skóre 14:21. Forma týmu napovídá, že bychom mohli sledovat zajímavý duel. V Ajaxu tým prohrál 0:6, poté ale doma v přestřelce porazil Nijmegen 4:3.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.