GA Eagles – Feyenoord 2:2 (kon.) | Waalwijk – Kerkrade 1:2 (kon.) | Utrecht – Breda 4:2 (kon.)
Twente – Ajax 1:1 (kon.) | Heerenveen – Arnhem 2:3 (kon.)
Go Ahead Eagles
2:2 (0:1)
Feyenoord Rotterdam
Sobota 19.10.2013, 18:45 • De Adelaarshorst (Deventer) • Nizozemská Eredivisie

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.

Deventer Eagles jsou na jedenácté pozici v ligové tabulce, z devíti odehraných zápasů tým vytěžil hned dvanáct bodů a zatím překonává očekávání. To při pasivním skóre 14:21. Forma týmu napovídá, že bychom mohli sledovat zajímavý duel. V Ajaxu tým prohrál 0:6, poté ale doma v přestřelce porazil Nijmegen 4:3.

To Feyenoord má výbornou formu. Vyhrál doma s Utrechtem, Dordrechtem, Haagem a naposledy i venku 2:1 s Arnhemem. V tabulce je tým z Rotterdamu čtvrtý, z devíti zápasů tým vytěžil šestnáct bodů. To při aktivním skóre 20:15. Jak si povedou dnes?

Dnešní duel začíná v 18:45, buďte u toho díky podrobné onlajn reportáži...

Go Ahead Eagles: Room – Amevor, Schenk, Vriends, Schmidt – Lambooij, Overgoor, Falkenburg – Antonia, Kolder, Godee.
    Náhradníci: Cummins, de R. M., Houtkoop, Kavak, Rijsdijk, Schroyen, van der Linden.

Feyenoord Rotterdam: Mulder – Janmaat, de Vrij, Indi, Nelom – Clasie, Immers, Vilhena – Armenteros, Pelle, Boetius.
    Náhradníci: Bakkal, Goossens, Lamprou, Mathijsen, Schaken, van Beek, Vormer.

Rozhodčí: Makkelie – Goossens, Dongen.

1

2
    Godee dostává žlutou kartu.

3
    Úvodní minuty zatím přináší spíše opatrný fotbal.

4
    Roh Feyenoordu na tom nic nemění.

5
    Od branky rozehrává Mulder.

6
    Velký zmatek před brankou domácích, Eagles ale situaci ustáli.

7
    Centr Clasieho stahuje Room.

9
    Room rozehrává od branky.

11
    Přímý kop domácích chytá v klidu Mulder.

12
    Feyenoord zahazuje jasnou gólovku. Pelle šel s Armenterosem dva sami na branku, přihrávka na druhého jmenovaného ale byla pomalá, Room tak mohl domácí výrazně podržet.

14
    Nepřesnost v rozehrávce Feyenoordu zastavuje akci hostů.

15
    Míč mají domácí a kombinují na středu pole.

16
    Feyenoord právě vstřelil branku!
    Hosté proměňují rohový kop ve vedoucí branku. Míč propadl na vzdálenější tyč, odkud se trefil STEFAN DE VRIJ!

18
    Domácí rozehrávají na středu pole.

20
    Velká šance pro Feyenoord. Pelle si udělal prostor k nebezpečné přízemní střele, tu ale chytá výborným zákrokem Room.

21
    Přímý kop Overgoora se nevydařil, jde mimo branku.

22
    Stoprocentní šance Feyenoordu brankou nekončí, Boetius sám proti Roomovi o víc jak metr míjí pravou tyč!

24
    Roh Feyenoordu brankou nekončí.

26
    Míč mají hosté a operují na útočné půli.

27
    Tyč! V úniku ji trefuje Pelle!

29
    Dva rohy hostů šanci nepřinesly.

31
    Nad travnatou plochou zuří pořádná bouřka, podmínky ke hře nejsou ideální.

32
    Feyenoord na útočné půli...

34
    Od branky rozehrává Room.

35
    Po nepřesném centru Eagles tomu tak učiní i Mulder.

37
    Feyenoord zatím jasně lepší a aktivnější, opět na útočné půli.

38
    Eagles si nevědí rady, na útočnou půli se v posledních minutách takřka nedostávají.

40
    Schenk potrestán žlutou kartou.

41
    Roh Feyenoordu se nevydařil.

42
    Hra přerušena, ošetřován je domácí fotbalista.

44
    Od branky odkopává Room.

45
    Roh pro hosty.

45+1
    Domácí defenziva situaci ale ustála.

Feyenoord vede po první půli zaslouženě 1:0, trefil se De Vrij.

Druhý poločas začne cca v 19:46.

46

47
    Druhá půle zatím přináší spíše opatrný fotbal.

48
    Domácí budou zahrávat přímý kop z nebezpečné vzdálenosti.

48
    Mulder ale chytá.

49
    Go Ahead Eagles právě vstřelili branku!
    Je srovnáno! Eagles vstupují do druhé půle výborně. Utaženou přízemní střelou z hranice vápna se k levé tyči trefil MAWOUNA AMEVOR!

50
    Vriends potrestán žlutou kartou.

51
    Eagles vstoupili do druhé půle výrazně lépe, než do té první a kontrolují hru.

52
    Po vyostřeném souboji ve vápně Feyenoordu se penalta nepíská.

53
    Mulder chytá na brankové čáře obrovskou šanci domácích!

57
    Tempo opadlo, výkon hostů šel hodně dolů.

60

63
    Feyenoord snad poprvé ve druhé půli operuje na útočně polovině hřiště,..

63
    No a hned je z toho gól! Tak to je tedy studená sprcha pro domácí. Room nejprve vychytal jasnou gólovku Boetiuse, LEX IMMERS si ale připsal pohotovou dorážku a posílá hosty do vedení!

65

68
    Kupředu míří hosté...

69
    Nechybělo mnoho a hosté se mohli dostat do šance, včas ale zasáhl Schenk.

70
    Od branky rozehrává opět Room.

72
    Feyenoord rozehrává z obranné půle.

73
    Rychlá akce domácích končí na útočné půli.

75
    Janmaat vhazoval na útočné půli, Feyenoord se ale zatím do šance nedostal.

77
    Domácí střídají, Falkenburga nahrazuje Houtkoop.

79
    Hosté střídají, Schaken nahrazuje Boetiuse.

79
    Nelom potrestán žlutou za ošklivý skluz.

81
    Overgoor dostává žlutou kartu.

83
    Centr do vápna vyráží Mulder.

85
    Hosté zahrávali rohový kop, ten měl ale ke kvalitě asi tak daleko, jako Třinečtí do Karlových Varů.

87
    Feyenoord ve druhé půli nepodává dobrý výkon, stále ale drží vedení.

88
    Janmaat fauluje před vápnem a vidí žlutou!

89
    Je srovnáno! Domácí proměňují přímý kop ve vyrovnávací branku. MARNIX KOLDER poslal míč okolo zdi a trefuje k pravé tyči, o kterou se míč lehce otřel! Krásná trefa a máme srovnáno.

90+1
    Nastavují se 3 minuty.

90+3
    V závěru je to spíše boj, už to nevypadá, že by se mělo měnit skóre.

Go Ahead Eagles doma remizují s Feyenoordem Rotterdam 2:2, radost z toho mají především domácí fotbalisté, fanoušci i trenéři. Feyenoord ztratil vedení 2:1 těsně před koncem, trefil se Kolder. Remíza je zaslouženým výsledkem. (20:37:07)