Třinec – Litvínov 0:2 (kon.) | Zlín – Slavia 4:3 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Kometa Brno 4:1 (kon.)
Chomutov – Vítkovice 2:7 (kon.) | Liberec – K. Vary 1:0 (po pr.) | Kladno – Sparta 2:5 (kon.)
Mountfield HK – Pardubice 2:1 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
Berani Zlín
4:3 (1:0, 2:2, 0:1 - 1:0)
HC Slavia Praha
Pátek 15.11.2013, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

51:16
    Sešívaní mají šanci na vyrovnání, do konce utkání už moc času nezbývá. Petr Leška (ZLN) 2 minuty za podražení.

45:06
    Zlín bude hrát přesilovou hru pěti proti třem. Jakub Sklenář (SLA) 2 minuty sekání. Minutu a 21 vteřin bude trvat dvojnásobná početní výhoda žlutomodrých.

44:27
    Zlínští mají jedinečnou možnost pojistit si vedení o dva góly. David Štich (SLA) 2 minuty držení.

37:02
    Zlín má jedinečnou šanci navýšit vedení o dvě branky. Trest za lavičku hostí opyká Daniel Vrdlovec (SLA)

32:37
    Tomáš Doležal (SLA) 2 minuty za hrubost.

32:37
    Patrik Urbance (ZLN) 2 minuty za hrubost.

26:30
    Jaroslav Balaštík (ZLN) tvrdě atakoval Bednáře u mantinelu a Slavii čeká přesilová hra. Zlínský útočník vyfasoval dvě minuty za vražení.

24:06
    Zlín si zahraje přesilovou hru, Vladimír Růžička (SLA) 2 minuty vysoká hůl.

16:10
    Tentokrát budou mít výhodu přesilové hry hosté, Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty za hru vyskou holí.

13:23
    Juraj Valach (SLA) si sotva svůj první trest odpykal a už ho čeká další. Tentokrát to budou dvě minutky za hákování.

10:40
    Berani si svojí slušnou aktivitou vynutili první přesilovku. Vyloučen je Juraj Valach (SLA) 2 minuty za podražení.

1:38
    Radim Tesařík (ZLN) 2 minuty za vyskou hůl.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 5. Čajánek (Holík, Kubiš), 25. Balaštík (Marušák, Veselý), 37. Veselý (Leška, Okál), rozh. náj. Honejsek – 22. Sklenář (Štich, Kadlec), 27. Sklenář (Valach, Růžička), 59. Valach (Krenželok, Štich)

Berani Zlín: Horčička (Kašík) – Řezníček, Marušák, Urbanec, Zámorský, Horák, Tesařík, Valenta – Veselý, Leška, Balaštík – Čajánek, Holík, Kubiš – Ondráček, Melenovský, Honejsek – Köhler, Sedláček, Okál.
    HC Slavia Praha: Furch (A. Svoboda) – Štich,Kadlec, Holub, Kolařík, Wharton, Valach, Knot – Tomica, Bednář, Skokan – Sklenář, Růžička, Žejdl – Poletín, Vrdlovec, Krenželok – Doležal, Klhůfek, Micka.

Rozhodčí: Horák, Wagner – Podrazil, Zavřel