Děčín – Klášterec nO 3:5 (kon.) | Břeclav – Orlová 1:2 (0:1 po s.n.) | Prostějov – Vsetín 7:4 (kon.)
Opava – Technika Brno 5:0 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 3:2 (kon.)
Nový Jičín – Přerov 2:1 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 7:2 (kon.) | Milevsko – Žďár n/S 3:6 (kon.)
Kolín – Bílina 9:4 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 1:2 (1:2 po s.n.) | Vrchlabí – Kobra 4:3 (2:1 po s.n.)
Pelhřimov – Řisuty 7:3 (kon.) | Tábor – Jindř. Hradec 6:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
9:4 (3:3, 3:0, 3:1)
HC Draci Bílina
Sobota 23.11.2013, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ

59:33
    Ještě na poslední chvíli vyloučen Hartman na 2 minuty za hákování.

56:16
    Vyloučen Tomáš Pácal na 2 minuty za hákování.

55:48
    Nyní přichází přesilová hra hostů. Vyloučen Tomáš Pácal na 2 minuty za hákování.

46:05
    Hostům se na trestné lavici zřejmě líbí a hra ve třech se jim protahuje skoro na 2 minuty. Tentokrát potrestán Vlastimil Salač na 2 minuty za sekání.

45:59
    Draci ve 3! Potrestán Jakub Procházka na 2 minuty za sekání.

45:04
    Potrestán Milan Böhm na 2 minuty za sekání.

32:49
    Na trestnou lavici domácích přibývá další hráč. Tentokrát Jakub Semirád, který odsedí 2 minuty za podražení za domácího gólmana Františka Moravce.

31:49
    Po buly, která se odehrála na středovém kruhu, zůstal ležet jeden z Draků Bíliny a drží se za hlavu, zřejmě dostal hokejkou. Tento nedovolený zákrok samozřejmě sudí trestá a to konkrétně Martina Mejzra, který si odsedí 2 minuty za vysokou hůl.

28:13
    Další vyloučení, tentokrát na straně domácích. Petr Chaloupka na 2 minuty za krosček.

26:42
    Trestné lavice se mírně zaplňují, resp. na té hostí je plno:-) k Hrdličkovi přibývá ještě Hartman s Procházkou a na té domácí si 2 minuty odsedějí Pýcha s Mejzrem. Všichni 4, jsou potrestáni 2 minutovým trestem za hrubost.

26:02
    Za hosty potrestán za ošklivý faul kolenem na Zumra, hostující Lukáš Hrdlička na 2 minuty.

23:16
    Pýcha si ze středního pásma našel volného Ježka, který se rozjel prostředkem mezi všemi hráči k Melicharovi, ale mezi kruhy byl právě hákován Vladimírem Kýhosem, který byl za to potrestán 2-minutovým trestem!

15:39
    Hosté si zahrají 2 minutovou přesilovou hru. Vyloučen domácí Tomáš Pácal na 2 minuty za držení.

10:18
    Sudí současně vylučuje. Nejprve vyloučil hráče hostí Jana Bitnnera, který zahákoval domácího Pavla Šiftu, který byl posléze také vyloučen a to za nafilmovaný pád. Oba dva oslabí tým na 2 minuty.

8:26
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Jako první svůj tým oslabuje Martin Kunrt (Bil), který je vyloučen na 2 minuty za hákování.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 3. Kubát (Ježek), 15. Kubát (Kadlec, Morkes), 19. Valášek (Malý), 21. Malý (Valášek, Mejzr), 32. Kubát (Zumr, Barták), 40. Šafránek (Semirád, Jankovský), 41. Valášek (Skokan), 51. Zumr (Semirád), 55. Šafránek (Jankovský, Semirád) – 4. Salač (Hrdlička), 5. Böhm (Bezpalec), 20. Hrdlička (Kýhos), 53. Průša (Procházka, Bittner)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Barták, Pácal, Pýcha, Skokan, Chaloupka, Hanzl, Muláček- Malý "C" , Mejzr, Valášek-Semirád, Šafránek, Jankovský- Morkes, Zumr, Šifta- Ježek, Kadlec, Kubát
    HC Draci Bílina: Melichar (Horák) – Bittner, Dostál, Polák, Kunrt "C", Pozděna, Säger, Procházka, Hartman, Průša, Hrdlička, Salač, Kýhos,Malec, Bezpalec, Böhm, Mužík

Rozhodčí: Vokřál – Rybáček, Marek