Mor. Budějovice – Klatovy 6:2 (kon.) | Nymburk – Bílina 4:3 (po pr.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (1:2 po s.n.) | Kolín – Pelhřimov 5:4 (po pr.) | Sokolov – Děčín 4:2 (kon.)
Vsetín – Přerov 1:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Řisuty 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Tábor 1:3 (kon.)
Trutnov – Klášterec nO 2:4 (kon.) | Kobra – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Nový Jičín – Břeclav 2:4 (kon.)
HK Nový Jičín
2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Sobota 18.10.2014, 18:00 • Zimní stadion města Nový Jičín • 2. liga skupina Východ

S tímto se s vámi loučím a přeji vám hezky zbytek sobotního večera. (20:23:26)

Břeclav dnes byla opravdu lepším týmem a zaslouženě připisuje 3 body. Jelikož Poruba s Frýdkem-Místkem nevyhrála, tedy postupuje na první místo.

60:00

59:22
    Nový Jičín hraje opět power play.

59:02
    Nový Jičín hraje s brankářem.

59:00
    Novému Jičínu se prostě nedaří gólmana prostřelit.

58:20
    Vylučuje se na straně Břeclavi. Dittrich se jde posadit, dokonce už si vysvlékal rukavice,

58:00
    Nový Jičín hraje power play.

57:43
    Oddechový čas pro domácí.

56:00
    Hra je zatím hlavně v útočném pásma Břeclavi.

54:30
    Břeclav hraje velice rychlý hokej.

53:42
    Nový Jičín opravdu bojuje, ale Břeclav jim nedá jedinou příležitost.

52:36
    Kacíř velice slabou ranou střílel na Šurého, byla to spíše přihrávka. Stav je stále stejný,

51:25

50:48
    Právě nastala diskuze s rozhodčíma, ale na trestnou lavici se jde posadit Prokop na 10 minut,

50:05
    Domácí tlačí soupeře, ale branka v ne dohledu,

49:45
    Vyloučen hráč Nového Jičína Zdeněk za hákování.

48:51
    Nový Jičín bojuje, ale zatím bez úspěšnosti,

48:07
    Vyloučen další hráč Břeclav. Břeclav si zahraje 5 na 3. Červenka se posadí na lavičku ostudy za držení.

48:06
    4/5.

48:03
    Střelu Flašara vyrazil Šurý.

47:09
    Před Šurým to teď opravdu vřelo. Jedna šance za šancí. Nakonec Šurý velkou šanci Nového Jičína zakryl lapačkou,

46:08
    Směřička podrazil Hanáka, který se pak hezky sklouzl.

45:35
    Prokop zabránil gólu svým vlastním tělem.

43:02
    Šurý si vyjel z brány a vychytal střelu Zdeňka,

41:27
    Zápas se jeví velice vyrovnaný.

40:13
    Dnes ze začátku musel Šrámek zakročit – úspěšně.

40:01

Možná třetina už rozhodla o výsledku zápasu, ale raději nepředbíhejme. Sebevědomí Nového Jičína oproti první třetině hodně kleslo a naopak Břeclavi se zvýšilo. Břeclav hrála aktivněji stále na Šrámka tlačila což se ukazuje také na výsledku 4:2. Poslední třetina začne cca v 19:43.

40:00

39:35
    Vnenk skvěle zakročil před nebezpečným Medřickým.

38:49
    Teď to vypadalo na zvýšení skore Nového Jičína, ovšem Šurý tuto situaci zvládl.

37:29
    Břeclav právě vstřelila branku!
    LUKÁŠ BOLFÍK si jako jediný počkal před Šrámkem a po Tobolové náhravce hned proměnil. Asistence: Dominik Tobola a Martin Červenka.

36:39
    Zakázané uvolnění Břeclavi,

35:05
    Břeclav se snaží držet v útočném pásmu a Nový Jičín mu to pěkně ulehčuje. Nový Jičín má nepřesné nahrávky a obrana taky polevuje.

32:47
    Břeclav v plném počtu, ovšem stále se hraje před Šurým.

32:17
    Obrana Lvů bravurně zakročuje proti tlaku Nového Jičína.

30:53
    Nový Jičín začíná hrát přesilovku,

30:47
    Vyloučen hráč Břeclavi Směřička za podrážení.

30:31
    Břeclav se drží v útočném pásmu. Šrámka, ale nezaměstnávají,

28:53
    Vyloučen hráč Nového Jičína Zdeněk,

28:12
    Porpvé se dostává do vedení Břeclav. Krásný gól vstřelil MAREK PAPP. Asistence Dominik Směřička.

27:59
    Břeclav teď na Šrámka opravdu tlačí.

26:38
    Tak tentokrát už gól platí, Do skvělé pozici se dostal Radek Zháňal, nahrál před bránu LUKÁŠOVI NOVÁČKOVI, který byl před Šrámka sám a bez problému ho prostřelil.

26:19
    Útočnou pozici Pappa Lehečka zničil.

25:08
    Břeclavi se teď podařilo dostat ke Šrámkovi a prostřelit jej, ovšem to už sudí zapískali. takže jejich gól neplatí,

24:11
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Po náhrávce Kacíře JIŘÍ ZDENĚK takřka utekl všem hráčům a střelil dělovku Šurému.

23:56
    Napětí se mezi hráči zvětšuje a sudý odpískal Novému Jičínu ofsajd.

23:03
    Novému Jičína se spíše daří dostat do prostoru Břeclavi jen puk. Nedaří se jim dostat k Šurému přes pevnou obranu Lvů.

21:30
    Břeclav začala tuto třetinu aktivněji. I když teď se jim nepodařila rozehrávka a rozhodčí odpískal zakázané uvolnění,

21:03
    Šrámek musel pro střele lvů zakročit.

20:15
    Břeclav se dostává hned po rozehrávce do útočného pásma.

20:01

Sice první třetina skončila výsledkem 1:1, ale více šancí měli zatím domácí. Šurý dnes Břeclav opravdu drží. Uvidíme jak se další třetinu bude zápas vyvíjet. Další třetina začne cca v 18:48.

20:00

19:56
    Nový Jičín se ještě na poslední minutu snažil dostat do nějaké akce, ale břeclavská obrana je nepustila.

18:05
    Mikšan právě z velké dálky střílel na břeclavského gólmana, ten jeho střelu vychytal.

17:36
    Střelu Prokopa vyra Šurý do sítě.

16:44
    Břeclav si zahraje v oslabení. Na trestnou lavici se jede posadit Medřický,

14:23
    Břeclav právě vstřelil branku!
    Břeclav okamžitě vyrovnává. Podařilo se to skvělému Dominikovi Tobolovi. Asistence Martin Červenka a Roman Prudek,

13:39
    Nový Jičín právě vstřelila branku!
    JIŘÍ ZDENĚK zužitkoval přihrávku odbloukem od Jakuba Lehečky a prostřelil Šurého do levého boku, Asistence Patrik Flašar , Přemysl Vašut.

13:17
    Další šance Nového Jičína u tyčky, skvělý Šurý bez potíží tuto situaci zvládl.

08:22
    Břeclav se snaží vymyslet nějakou taktiku jak se dostat z obraného pásma, ale zatím zákrok Nového Jičína, který Šurý vychytal.

07:50
    Střelu Toboly vyrazil bez problému.

07:15
    Domácím se daří držet v útočném pásmu, ovšem zatím bez větších šanci.

06:45
    Zdeňkova dělovka proletěla nad Šurým.

06:40
    Šurý vychytal střelu Nového Jičína.

06:20
    Zakázané uvolnění Břeclavi. Hra se přemisťuje před Šurého.

05:45
    Hanák zablafoval a už to vypadalo na obrovskou šanci, ale Břeclavská obrana dostala kotouč do bezpečí.

04:35
    Flašar v další šanci, ale skvělý Šurý vyrazil jeho střelu bez problémů.

03:36
    Nový Jičín zvládl oslabení bez větších potíží a hrají v plném počtu.

03:15
    Lvi se dostávají do útočného pásma, ovšem ke Šrámkovi se nedostali.

01:36
    Vyloučen hráč Nového Jičína Žák.

01:29
    Do gólové šance se dostal Zdeněk, ale Směřička jeho střelu zmařil.

00:59
    Flašar se zmocnil puku, jenomže mu nevyšla nahrávka na Gebauera před Šurého.

00:08
    Hned po rozehrávce se Nový Jičín dopustil zakázaného uvolnění. Hra se přesouvá před Šrámka.

00:01

Ledová plocha je připravena. Hra každou chvíli začne.

Břeclav si dnes pojede do Nového Jičína pro 3 body, aby si udrželi své skvělé 2. místo. Ne-li lépe, přesunout se na první pozici. I když Nový Jičín má vyhrané zápasy pouze 3, Břeclavi nic nedá zadarmo a bude bojovat. Myslím, že se můžeme těšit na hokej plný napětí a skvělých akcí,

Novojičínským hráčům se na venkovní palubovce v Hodoníně vůbec nedařilo. Přijeli s prázdnou a k tomu ještě s porážkou 6:1. Poté ovšem ukázali své hokejové schopnosti na venkovním zápase – doma, kde porazili Frýdek-Místek 8:0.
    Trenér Nového Jičína dnes postaví do branky Lukáše Šrámka s 94% úspěšností. Titul nejlepšího útočníka si zatím stále drží Robin Gebauer (3+5) a hned za ním se drží Jakub Lehečka (4+3).

HC Lvi Břeclav

Lvi zatím začali sezónu velice úspěšně. Ze 7 zápasů 5x vyhráli. Naposledy ve středu takřka zničili Karvinou 6:2 a zatím se drží na 2 místě s 15 body.
    Trenér Lvů má v bráně skvělého Šurého Michala s 91% úspěšností. Nejvíce branek nastřílel Kučera Kristián (7+2) a nejvíce bodů dokázal vybojovat Tobola Dominik (3+7).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Kateřina Krutilková

Branky a nahrávky: 14. Zdeněk (Flašar, Vašut), 25. Zdeněk (Kacíř) – 15. Tobola (Červenka, Prudek), 27. Nováček (Zháňal), 29. Papp (Směřička), 38. Bolfík (Tobola, Červenka)

HK Nový Jičín: Šrámek (Iláš) – Gebauer, Mráz, Kacíř (A), Žák, Flašar, Hruška, Prokop, Mikšan, Lehečka, Vašut (C), Zdeněk, Gogolka, Zahradníček, Hanák, Vnenk (A), Cabák, Chvostek, Novotný, Uhlár
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Žurek) – Směřička, Miklík, Beneš (A), Svoboda, Novák (A), Dittrich, Hoss, Kučera, Zháňal (C), Medřický, Kubáč, Červenka, Nováček, Tobola, Buhaj, Prudek, Bolfík, Čápek, Papp

Rozhodčí: Koliba – Vengřín, Gančarčík