Grödig – Rapid 3:1 (kon.) | Austria – Admira 4:0 (kon.) | Ried – Rheindorf Altach 2:1 (kon.)
Wiener – Wolfsberger 2:0 (kon.)
SV Grödig
3:1 (2:1)
SK Rapid Vídeň
Sobota 22.11.2014, 16:00 • Untersberg-Arena, Grödig • Rakouská Bundesliga

To je z mé strany všechno a u dalšího fotbalového přenosu se těším brzy nashledanou. (17:56:38)

Statistiky zápasu !

Držení míče : 50% – 50%
    Střely : 13 – 12
    Střely na branku : 4 – 2
    Rohové kopy : 4 – 3

Zápas končí výhrou domácích 3:1! V prvním poločase se nejdříve trefil Reyna. Ale za nedlouho na to skóroval na druhé straně Alar a bylo srovnáno. Jenže gólem do šatny zmrazil hostující fotbalisty gólem na 2:1 Huspek. V druhém poločase se Rapid snažil něco s výsledkem udělat, ale branku se mu vstřelit nepodařilo. Domácí vítězství zpečetil svým druhým gólem Huspek a bylo hotovo! Grödig si tedy připisuje velmi cenné vítězství.

90+4

90+3
    Po centru Kainze hlavičkoval Stangl, ale Stankovic byl připraven.

90+3
    Střídání v týmu SV Grödig: ze hřiště odchází Huspek, přichází Goiginger.

90+2
    Ke střele se dostal Prosenik, ale jeho střela byla zablokována Karnerem.

90+1
    Rapid se ještě snaží vykřesat nějakou naději, ale obrana Grödigu brání pozorně.

90
    Nastavovat se budou tři minuty!

90
    Djuric vysunoval do úniku Correu, ale obrana Rapidu byla pozorná.

89
    Střídání v týmu SV Grödig: ze hřiště odchází Nutz, přichází Djuric.

88
    Na trávníku leží Martschinko, který zřejmě ibdržel nějakou tu ránu po souboji s Schrammelem.

87
    Brauer je zpět na trávníku.

87
    Na polovině Grödigu leží Brauer, kterého nejspíše chytli křeče.

86
    Prosenik odcentroval z levé strany, Stankovic si pro míč v klidu došel.

85
    Emmanuel se protáhl mezi dvěma hráči Rapidu a odcentroval. Jeho centr ale odvrátil Stangl.

84
    Schwab sice branku vstřelil ale rozhodčí ještě před tím odpískal útočný faul jednoho z hráčů Rapidu.

84
    Nově příchozí Emanuel fauloval Schrammela, který nepříjemně spadl na záda a žádá si ošetření.

83
    Po dobrém centru Nutze se k hlavičce dostal Karner. Té ale chyběla větší razantce a hostující obrana ji odvrátila.