Chelsea – West Brom 2:0 (kon.) | Everton – West Ham 2:1 (kon.) | Leicester – Sunderland 0:0 (kon.)
Manchester City – Swansea 2:1 (kon.) | Newcastle – Queens Park 1:0 (kon.) | Stoke – Burnley 1:2 (kon.)
Arsenal – Manchester Utd. 1:2 (kon.)
Chelsea FC
2:0 (2:0)
West Bromwich Albion
Sobota 22.11.2014, 16:00 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League
    Chelsea udržela stav utkání z prvního poločasu 2:0 a připsala si tak další 3 body do tabulky.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek soboty a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:55:49)

Držení míče: 74 % : 26 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 13:4.
    Rohy: 15:0. Fauly: 7:9.

Utkání sledovalo 41 600 diváků.

Utkání je u konce a tři body zůstávají na Stamford Bridge. Chelsea i ve druhé půli na trávníku vládla, hosty do ničeho nepustila a v naprostém poklidu dokráčela k vítězství. Další branku jsme už sice neviděli, nahradilo to však velké množství akcí na jeden dotek a trvalé obléhání pokutového území.

90+3

90+2
    Fosterův dlouhý výkop našel Sessègnona, ten se pokoušel najít prostor na levé straně. Celá akce však skončila faulem na Cahilla.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Hrubě nepovedený centr hostujícího Brunta, ten jen nevěřícně kroutí hlavou, co vlastně s míčem provedl.

88
    Rohový kop pro Chelsea, Fàbregas ovšem svým centrem nevybídl nikoho k zakončení.

86
    Poslední změna v domácích barvách, Williana nahradil Ramires.

86
    Rána Hazarda skončila mimo tři tyče, domácí to ale příliš trápit nemusí.

84
    Změnu udělali i hosté, Graeme Dorrans má odehráno, do utkání se dostává James Morrison.