Charleroi – Anderlecht 3:1 (kon.) | Gent – Cercle Brugge 4:0 (kon.) | Mouscron – Lierse 2:1 (kon.)
Lokeren – Westerlo 0:0 (kon.) | Club Brugge – Waasland-Beveren 4:2 (kon.)
KAA Gent
4:0 (1:0)
Cercle Brugge KSV
Sobota 22.11.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a KAA Gent nakonec poráží Cercle Brugge KSV vysoko 4:0. Začátek druhé půle byl opět pomalý, stejně jako v první polovině. V 61. minutě však hru svým gólem probudil Raman. Cercle spadlo ještě více na dno a hráči Gentu začali hrát odvážněji. V 71. minutě navíc přidal další zásah Depoitre a s hosty to už vypadalo hodně špatně. Hra se navíc začala kouskovat střídáními a o zápasu tak bylo rozhodnuto. V 82. minutě zvýšil na konečných 4:0 střídající Pollet. Domácí tak zaslouženě vítězí a berou tři body. Ode mě je to dnes vše, loučím se s vámi a na shledanou. (21:58:47)

90+2

89
    Cercle už ani nemá sílu útočit, hráči jsou zalezlí na své polovině a pouze brání.

85
    Poslední střídání probíhá také u Gentu, odchází další autor branky, Raman a na posledních pár minut přichází Locigno.

82
    Gent právě vstřelil branku!
    Werner podenil tuto situaci a DAVID POLLET dává snadno čtvrtý gól.

79
    Domácí si závěr utkání užívají, kdežto hosté můžou pouze smutnit.

76
    Cercle sahají ke své poslední výměně, dolů jde Bourdin a do hry se zapojí Dewaele.

74
    Vzápětí odchází také autor první branky Dejaegere, kterého střídá Saief.

74
    Domácí poprvé střídají, odchází autor třetí branky Depoitre, místo něhož bude pokračovat Pollet.

71
    LAURENT DEPOITRE převzal míč od Lepointa a tvrdou střelou ho poslal za Wernerovi záda a zvýšil tak již na 3:0 pro KAA.

69
    Lepoint chtěl ulicí posunout na Dejaegereho, ale jeho myšlenka nevyšla.

66
    Rozběhnutý Kabananga narazil na Geršona, který ho nechtěl pustit za svá záda, šikovný útočník však na Geršona vyzrál.

65
    Trenér Cercle sahá ke druhé změně, stahuje Godea a do hry posílá Buyla.

62
    Kabananga neuhlídal nervy a dostává žlutou kartu.

61
    BENITO RAMAN si našel balón ve vzduchu od Dejaegera, vyskočil nejvýše a hlavou ho poslal do sítě! Domácí vedou 2:0.

58
    Gent stále sílí, zatím to na obranu Cercle nestačí.

56
    Publikum má radost alespoň z vybojovaného rohu domácích, kteří ho získali pěknou sraženou střelou Depoitra.