Atlético – Malaga 3:1 (kon.) | Eibar – Real Madrid 0:4 (kon.) | Barcelona – Sevilla 5:1 (kon.)
La Coruňa – Real Sociedad 0:0 (kon.)
Atlético Madrid
3:1 (2:0)
Malaga CF
Sobota 22.11.2014, 16:00 • Estadio Vicente Calderón • Španělská LaLiga

O osudu utkání z velké části rozhodl první poločas, v poločase druhém se totiž domácí nemuseli nikam hnát a čekali pouze na brejky. Snížení sice zařídil v 64. minutě Roque Santa Cruz, ale už o 9 minut později se nechal vyloučit jeho spoluhráč Samuel García a s nadějemi Málagy to nevypadalo vůbec dobře. O tom vypovídala i hra, šance si vytvářeli prakticky jen domácí, a tak se zaslouženě radují z tříbodového zisku. Poslední gólovou tečku za zápasem udělal v 83. minutě hlavou Diego Godín. Důležitou informací je také vyloučení Gabiho, který nebude moci nastoupit v příštím kole Primera Division proti Deprotivu La Coruňa. (17:56:26)

90+3

90+3
    Ten rozehraje Luis Alberto. Poté dostal ještě šanci na reparát, ten ale odvrací Godín.

90+3
    Po centru Castilleja se ještě bude kopat roh.

90+2
    Podle rozhodčího se faulu na Godína dopustil Santa Cruz. Rozehrávat tak budou domácí.

90+1
    Antunesův centr odvrácen, po střele Luise Alberta následuje rohový kop pro hosty.

90+1
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Dopředu je ještě hnal čerstvý Raúl García, jeho centr byl ale zablokován

89
    Hortovu přihrávku skvěle přečetl Diego Godín a ještě vybojoval autové vhazování.

89
    Málaga ještě zkouší se zápasem něco udělat, ale času je velmi málo.

88
    Síly se tak na posledních pár minut vyrovnají.

88
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Gabi (Atlético Madrid).

87
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Arda Turan, přichází Raúl García.

86
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Juanmi, přichází Luis Alberto.
    Diego GODÍN - 3:1

83
    Atlético právě vstřelilo branku!
    O vítězi je dnes s největší pravděpodobností rozhodnuto. Prvotní centr nejprve nedůrazně odvrátila obrana, Tiago Mendes ale míč vrátil zpět před branku a na zadní tyči si na něj počíhal DIEGO GODÍN, který dává gól téměř do prázdné branky.

83
    Arda Turan po dobrém napadání vybojoval rohový kop pro domácí.

82
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Saúl Ñíguez.

David Zoubek

Branky: 13. Mendes (Koke), 42. Griezmann (Turan), 83. Godín (Mendes) – 64. Santa Cruz (Castillejo)

Karty:   48. Griezmann (ATM), 53. Gabi (ATM) – 46. Samuel (MLG), 51. Camacho (MLG), 71. Sergio Sánchez (MLG)   88. Gabi (ATM) – 73. Samuel (MLG)

Atlético Madrid: Moyà – Torres Juanfran, Giménez, Godín, Ansaldi – Mendes, Gabi (C) – Turan (87. Raúl García), Koke, Griezmann (82. Ñíguez) – Mandžukić (57. Jiménez).
    Náhradníci: Oblak – Gámez, Raúl García, Ñíguez, C. Rodríguez, Cerci, Jiménez. Trenér: Diego Simeone.

Malaga CF: Kameni – Torres (62. Horta), Sergio Sánchez, Weligton (C), Antunes – Camacho, Darder (74. Recio) – Samuel, Juanmi (86. Alberto), Castillejo – Santa Cruz.
    Náhradníci: Ochoa – Angeleri, Boka, Recio, Duda, Horta, Alberto Trenér: Raul Gracia.

Rozhodčí: Fernando Teixeira Vitienes – Victoriano Díaz Casado, Manuel Ángel Torre Cimiano – Francisco José Melián Socorro