Grödig – Rapid 3:1 (kon.) | Austria – Admira 4:0 (kon.) | Ried – Rheindorf Altach 2:1 (kon.)
Wiener – Wolfsberger 2:0 (kon.)
FK Austria Vídeň
4:0 (0:0)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 22.11.2014, 18:30 • Generali Arena, Vídeň • Rakouská Bundesliga

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (20:23:04)

Dnešní utkání rakouské Bundesligy je u konce a Austria vítězí 4:0.
    Zápas byl hodně ovlivněn červenou kartou pro Windbichlera, po které dali domácí všechny branky a rozhodli o svém vítězství. Jako první se z penalty právě po faulu Windbichlera prosadil Damari, o osm minut později pěknou střelou zvýšil vedení Austrie střídající Royer, no a když se v 71.minutě prosadil i Gorgon, bylo jasné, kdo dnes vyhraje. Gorgon ještě přidal svou druhou branku a v 82.minutě tak završil dnešní skóre a ustanovil ho na konečných 4:0.

90+3

90+3
    V poslední minutě nastavení se ještě snažil Schicker, ale k míči se vůbec nedostala a následuje odkop od brány.

90+2
    Damari se snažil vymotat z obležení čtveřice hostujících hráčů a nakonec byl donucen přihrát spoluhráči, který minul bránu Siebenhandla.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty a přesně o tento časový úsek prodlužuje trápení Admiry.

89
    Hráči Austri hezky posunuli míč až k nabíhajícímu Kochovi, který jej poslal zhruba do patnácté řady za bránou Admiry.

88
    Po další kombinaci domácích pálil z hranice vápna Royer a po jeho bombě zůstává na trávníku ležet trochu otřesený Lackner, který schytal zakončení střelce druhé branky Austrie.

86
    Pěknou střelou zpoza vápna se prezentoval hostující Schicker, ale jeho rána o nějaký ten metřík minula tyč Lindnerovy brány.

85
    Kvasina po volném kopu nepřidal pátou branku a Siebenhandl bude rozehrávat od své brány.

84
    Domácím čtyři branky očividně nestačí a dále pokračují v tlaku. Po faulu na Royera budou rozehrávat volný kop.
    GORGON - 4:0

82
    Austria právě vstřelila branku!
    A je z toho debakl. Míč se od Royera v pokutovém území dostal až k úplně volnému ALEXANDRU GORGONOVI, který technickou střelou na vzdálenější tyč přidává svou duhou branku v utkání.

80
    Hosté podruhé střídají. Dolů jde neviditelný Sulimani, na plac zamíří Schicker.

79
    Dlouhý centr na zadní míč poslal Salamon, ale míč jen proletěl až do zámezí.

79
    U míče byl opět aktivní Royer, ale ten tentokrát vůbec neprostřelil obránce před sebou.

77
    Poslendí střídání si připravil domácí trenér. Leitgeba nahrazuje Kvasina.

77
    Pro změnu signalizuje další ofsajd sudí hlídající postavení útočících hráčů domácího celku.

75
    Namlsaný Royer opět střílel zpoza šestnáctky, ale tentokrát svou střelu nenamířil mezi tři tyče a Siebenhandl bude odkopávat od vlastní brány.