Dubnica – Skalica 0:0 (kon.) | Žilina B – Nové Mesto n/V 3:0 (kon.) | L. Mikuláš – Bardejov 0:0 (kon.)
Prešov – R. Sobota 3:1 (kon.) | Michalovce – Trebišov 7:0 (kon.) | Dolný Kubín – Lok. Košice 2:1 (kon.)
Nitra – Pohronie 2:3 (kon.) | Poprad – Bodva Moldava 3:0 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
0:0 (0:0)
Partizán Bardejov
sk Sobota 22.11.2014, 13:00 • Štadión Okoličné, Liptovský Mikuláš • MONACObet liga

90+1
    Koniec zápasu. (14:59:03)

74
    Žltú kartu dostáva Miroslav Pastva (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

46
    Začal sa druhý polčas.

Prvý polčas zápasu Liptovského Mikuláša s Bardejovom je za nami. Presný zásah sme doposiaľ nevideli, a tak je skóre pred prestávkou stále 0:0.

45+2
    Prvý polčas sa skončil.

45
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Loic Guilvic Gagnon (Partizán Bardejov).

45
    Žltú kartu dostáva Ján Guľa (Partizán Bardejov).

43
    Žltú kartu dostáva Loic Guilvic Gagnon (Partizán Bardejov).

41
    Medzičasom sa nám začala už posledná päťminútovka prvého polčasu a stav je stále 0:0. Všetko nasvedčuje tomu, že do prestávky žiaden presný zásah neuvidíme.

31
    Za nami je už viac ako polhodina hry, ale na otvárací presný zásah stále iba čakáme.

29
    Žltú kartu dostáva Peter Hoferica (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

15
    Úvodných 15 minút zápasu Liptovského Mikuláša a Bardejova je už za nami, ale presný zásah sme stále nevideli. Stav na svetelnej tabuli je teda stále 0:0.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

-4
    Úvodné zostavy:

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Bréda – Kubena, Kucharčík, Papaj, Jánošík. Válovčan, Kostúrik, Lišivka (C), Hoferica, Pastva, Kurák
    Náhradníci: Mizerák, Staš, Revaj, Laco, Čekan, Macík, Chomistek

Partizán Bardejov: Molčan – Palša (C), Kutlík, Pyda, Kica, Revák, Gagnon, Staš, Guľa, Zapotoka, Borecký
    Náhradníci: Stachura, Gruca, Kačmár, Andraščík, Pavúk, Čikoš-Pavličko

Rozhodca: Kráľovič – Ádám, Poracký.

Vážení športoví fanúšikovia, vítame vás pri sledovaní posledného jesenného kola našej druhej najvyššej futbalovej súťaže. Doxxbet liga dnes pokračuje aj na Liptove, kde sa domáci futbalisti stretnú s Bardejovom.

Tešiť sa môžeme na zaujímavý súboj tímov z hornej polovice tabuľky. V skupine Východ sa totiž darí ako Liptákom, tak aj Bardejovčanom. Domáci tím je na tom o trochu horšie, pretože sa nachádza na štvrtej priečke so ziskom 28 bodov a celkovým skóre 28 bodov.

Hostia z východu Slovenska sú aktuálne tretí, no teoreticky by mohli prezimovať aj na priebežne striebornej priečke. Na svojom konte totiž majú 32 bodov, zatiaľ čo druhý Zvolen ich má 33. Celkové skóre hráčov Bardejova je 28:13.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..