Alkmaar – Arnhem 1:0 (kon.) | GA Eagles – Breda 2:0 (kon.) | Feyenoord – Dordrecht 2:0 (kon.)
Willem II – Excelsior 1:1 (kon.) | Ajax – Heerenveen 4:1 (kon.)
Ajax Amsterdam
4:1 (0:1)
SC Heerenveen
Sobota 22.11.2014, 20:45 • Amsterdam ArenA • Nizozemská Eredivisie

Pro dnešek je to ode mne vše. Já vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště na shledanou. (22:43:01)

Rozhodčí ukončil utkání za stavu 4:1! Hosté sice byli lepším týmem v prvním poločase a také dali úvodní gól tohoto duelu a to konkrétně Slagveer v osmnácté minutě. Poté ale dostal po druhé žluté kartě červenou a hosté tak dohrávali celý druhý poločas o deseti lidech. Na to také doplatili a v 66. minutě vyrovnal El Ghazi. Dále v 72. minutě opět prostřelil Nordfeldta El Ghazi a otočil tak stav utkání na 2:1. Hned po tomto gólu udělal hrubku v obraně jeden z hostujících bránících hráčů a Ricardo Kishna zvýšil už na 3:1. Poslední hřebíček do rakve hostujících hráčů zatloukl v 84. minutě z penalty Milik a domácí se tak mohou radovat ze tří bodů z dnešního utkání.

Držení míče : 68% – 32%
    Střely celkem : 13 – 11
    Střely na branku :5 – 6

90+2

90+2
    Rozhodčí za malou chvíli utkání ukončí a Ajax si tak připíše další tři body do tabulky Eredivisie.

90+1
    Raitala byl faulován podle všeho ve vápně domácích, rozhodčí však penaltu nepíská a Raitala se právem rozčiluje.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

89
    Právě běží poslední dvě minutky zápasu.

88
    Domácí už v klidu kontrolují míč na svých kopačkách a hosty k ničemu nepouští.

85
    Hosté také střídají potřetí. Hřiště opouští van den Berg a místo přenechává Raitalovi.
    MILIK - 4:1

84
    Ajax právě vstřelil branku!
    ARKADIUSZ MILIK penaltu proměňuje s přehledem k pravé tyči a zvyšuje stav na 4:1.

84
    Otigba za tento faul vidí také žlutou kartu.

84
    Byla nařízena penalta. Sigthorsson byl faulován Otigbou ve vápně a byla nařízena penalta.

83
    Kishna nyní vyslal nebezpečnou střelu se kterou měl Nordfeldt velké problémy.

82
    A zároveň střídají také hosté. Hřiště opouští Larsson a místo přenechává Schmidtovi.

81
    Domácí střídají potřetí. Hřiště opouští Serero a místo přenechává Sigthórssonovi.

81
    El Ghazimu se dnes centry vůbec nedaří a teď znovu poslal centr přímo na nohu jednoho z hostujících obránců.

79
    Domácí už nikam nepospíchají a spíše se soustředí aby neudělali žádnou chybu.

78
    Hosté se ještě snaží s tímto výsledkem něco udělat, ale v deseti lidech to půjde velmi špatně.