New Jersey – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Toronto – Columbus 5:2 (kon.) | Tampa – Buffalo 2:1 (kon.)
Calgary – Florida 5:6 (kon.) | Edmonton – Chicago 5:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 1:3 (kon.)
Minnesota – Nashville 1:3 (kon.) | Colorado – Dallas 4:3 (kon.)
New Jersey Devils
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
New York Islanders
Sobota 10.01.2015, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Tímto se s vámi loučím a přeji dobrou noc. (03:52:48)

1. John Tavares (NYI) 2+1
    2. Adam Henrique (NJD) 0+1
    3. Travis Zajac (NJD) 1+0

Československá stopa

Jaroslav Halák (NYI) – 21 zákroků, 2 inkasované branky.
    Marek Židlický (NJD) – (0+0), 3 střely, 21:21 čas na ledě.
    Jaromír Jágr (NJD) – (0+0), 1 střela, 14:37 čas na ledě.
    Patrik Eliáš (NJD) – (0+1), 4 střely, 20:07 čas na ledě.
    Martin Havlát (NJD) – (0+0), 1 střela, 17:06 čas na ledě.

Dnešní utkání sledovalo 16592 diváků!

Statistiky utkání

Střely na branku: 23:31.
    Zblokované střely: 12:6.
    Vyhraná vhazovaní: 25:37.
    Hity: 30:38.

Dva body putují k Ostrovanům a jeden si berou domácí hráči, kteří v prodloužení nedokázali využít svých šancí, za což je potrestal Tavares, který rozhodl.

John TAVARES - 2:3

63:05
    Islanders právě vstřelili branku!
    Hrdinou Ostrovanů bude JOHN TAVARES, který za brankou obral o kotouč Larssona a následně si vybruslil mezi kruhy, kde zvolil rychlou střelu, kterou překonává Kinkaidla. Bez asistence.

62:09
    Před brankou operoval Jágr a Židlický, ale ani jeden z nich nepřekonal ležícího Haláka.

61:46
    Do kotouče se opřel Gomez, jehož střelu vyrazil gólman.

61:08
    Do dobré příležitosti se dostal Eliáš, který nedopravil puk za brankovou čáru.

60:41
    Útok domácího týmu je zastavený ve středním pásmu.

60:28
    Ostrované dobře napadají rozehrávku soupeře.

60:01

Ve vyrovnaném utkání budeme svědky zaslouženého prodloužení. New Jersey v duelu dvakrát vedlo, ale Ostrované dokázali vždy vyrovnat, který z týmu získá bod navíc, tak to se dozvíme za několik okamžiků.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 32. Zajac (Eliáš, Larsson), 48. Gomez (Henrique, Ryder) – 42. Bailey (de Haan, Tavares), 54. Tavares (Okposo, Boychuk), 64. Tavares

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Greene, Larsson, Fraser, Židlický, Harrold, Merrill – Henrique, Gomez, Jágr – Eliáš, Zajac, Havlát – Cammalleri, Zubrus, Ryder – Ruutu, Sestito, Tootoo.
    New York Islanders: Halák (Johnson) – Leddy, Boychuk, de Haan, Hamonic, Hickey, Strait – Grabovskij, Tavares, Okposo – Lee, Nielsen, Strome – Grabner, Nelson, Kuljomin – Cizikas, Bailey, Martin.

Rozhodčí: Hebert, Watson – Nansen, Grandt

Diváci: 16592