New Jersey – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Toronto – Columbus 5:2 (kon.) | Tampa – Buffalo 2:1 (kon.)
Calgary – Florida 5:6 (kon.) | Edmonton – Chicago 5:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 1:3 (kon.)
Minnesota – Nashville 1:3 (kon.) | Colorado – Dallas 4:3 (kon.)
Minnesota Wild
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Nashville Predators
Sobota 10.01.2015, 20:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Děkuji za pozornost, dobrou noc. (22:50:36)

1. Pekka Rinne (NSH) 35 zák., 1 gól, 97,2%
    2. Colin Wilson (NSH) 1+1
    3. Charlie Coyle (MIN) 1+0

Utkání je u konce. Hosté, kteří prohráli na střely 27:37 se ale radují z výhry 3:1. Připisují si do tabulky dva body.

60:00

59:35
    Utkání se dohrává v klidu. O výhře je rozhodnuto.

58:28
    Fisher a Prosser vyloučeni na pět minut za bitku.

58:14
    Buly v útočném pásmu domácího týmu.

57:55
    Vyloučeni Shea Weber a Erik Haula pět minut bitka. Navíc Matt Cooke na dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovka pro hosty.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.

56:30
    Erik Haula střelou zápěstím nedokázal snížit. Čas běží pro domácí zatraceně rychle.

55:04
    Mikko Koivu zůstal osamocený před brankou, Rinne ho parádně vychytal. Velmi dobré čtení hry a předvídavost. To jsou dvě vlastnosti, které teď ukázal maskovaný muž v brance Predátorů.

54:30
    Mike Ribeiro vyhrál vhazování nad Charliem Coylem.

53:57

53:11
    Ryan Suter střelou zápěstím nebyl přesný, nicméně brankář Rinne zasahovat, připsal si úspěšný zákrok.

52:50
    Minnesota nehraje přesilovku špatně, jen chybí střelba, bez té se gólu nedočká.

51:57
    Vyloučen Filip Forsberg na dvě minuty za nedovolené bránění brankáře.

51:15
    Jason Pominville rychlou střelou nepřekonal brankáře hostujícího týmu.
    Colin WILSON - 1:3

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 15. Coyle (Niederreiter) – 5. Fisher (Wilson), 44. Jarnkrok (Jokinen, Weber), 49. Wilson

Minnesota Wild: Bäckström (Curry) – Spurgeon, Suter, Folin, Brodin, Blum, Falk – Pominville, Koivu, Zucker – Vanek, Haula, Parise – Schroeder, Coyle, Niederreiter – Carter, Brodziak, Cooke
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Volčenkov, Ekholm, Jones, Bartley – Smith, Ribeiro, Forsberg – Beck, Fisher, Wilson – Jokinen, Jarnkrok, Cullen – Stalberg, Gaustad, Bourque

Rozhodčí: Lee, Devorski – Barton, Cormier

Diváci: 19 052