Kometa Brno – Pardubice 3:4 (1:2 po s.n.) | Sparta – HC Plzeň 4:3 (po pr.) | HC Litvínov – Jihlava 5:4 (kon.)
Slavia – Kladno 4:3 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 4:0 (kon.) | Olomouc – Č. Budějovice 4:2 (kon.)
Zlín – Chomutov 1:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 17.01.2015, 16:30DHL Extraliga juniorů

53:31
    Hra 5 proti 5 nám ale příliš dlouho nevydržela. Tentokrát je vyloučen hostující Gelnar (VIT). Verdikt sudích zní – dvě minuty, naražení na hrazení.

51:12
    Další vyloučení domácích. Za podražení je vyloučen Ondřej Šťáva (MBL), který je ještě k tomu oceněn desetiminutovým trestem za nesportovní chování.

48:30
    Domácí Dominik Tůma (MBL) je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

45:54
    U mantinelu teď vznikla drobnější potyčka mezi hostujícím Olllenderem a domácím Němcem. Oba kohouti už usedají na trestnou lavici. Hostující hráč za krosček, domácí borec za hrubost.

41:42
    Poměr sil na ledě se na osmnáct vteřin vyrovná. Na trestnou lavici putuje Ondřej Šťáva (MBL), který si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

Na konci druhé třetiny je ještě vyloučen hostující David Ballner (VIT), který svou hůl zvedl příliš vysoko a zasáhl jednoho z boleslavských hráčů do obličeje.

37:38
    Domácí Jiří Kurka (MBL) se dnes už podruhé posadí na lavičku hanby, tentokrát to bude za držení protihráče.

31:46
    Další vyloučení, ale tentokrát na straně domácího týmu. Dvě minuty za sekání si odsedí střelec druhé branky Radek Pořízek (MBL).

29:22
    Před Svobodou vznikl lehký závar a následně i lehké pošťuchování mezi hráči obou celků. Hostující brankář Svoboda (VIT) je potrestán dvěma minutami za hrubost, trest za něj odpyká David Ballner.

27:34
    Kurka naskočil z trestné lavice a řítil se sám na Svobodu, jeho střela mezi betony ale úspěšná nebyla. Byl faulován Martinem Blahutou (VIT), který se proti pravidlům provinil hrubostí.

26:50
    Domácí jdou do tří! Patrik Podsedníček (MBL) si odsedí dvě minuty za podražení.

25:21
    První přesilovka pro hosty. Jiří Kurka (MBL) se provinil nedovoleným bráněním.

13:31
    Hostující Beneš (VIT) je poslán za katr na dvě minuty za faul kolenem.

05:32
    První vyloučení zápasu, hostující Kuťák (VIT) si odpyká dvě minuty za držení.

Vojtěch Tůma

Branky a nahrávky: 3. Motloch (Kotala), 15. Pořízek (Bernad, Růžička), 30. Kotala (Bernad, Kurka), 43. Pořízek (Bernad, Růžička)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Příhonský) – Mašek, Tůma, Kurka, Hes, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala, Poljanyčka, Klečka, Podsedníček, Pořízek, Ďurač, Sedmík, Motloch
    HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Daňa) – Adamík, Demel, Puzič, Charvát M., Charvát A., Rudl – Ballner, Illéš, Česlík, Kafka, Blahuta, Kuťák, Ollender, Beneš, Sysala, Jáchym, Gelnar

Rozhodčí: Horinek – Špůr, Beránek