Sunderland – West Brom 0:0 (kon.) | Swansea – Manchester Utd. 2:1 (kon.) | Aston Villa – Stoke 1:2 (kon.)
Chelsea – Burnley 1:1 (kon.) | Crystal Palace – Arsenal 1:2 (kon.) | Hull City – Queens Park 2:1 (kon.)
Manchester City – Newcastle 5:0 (kon.)
Crystal Palace FC
1:2 (0:2)
Arsenal FC
Sobota 21.02.2015, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:15:14)
    Díky dnešnímu vítězství se Arsenal v tabulce posunul na 3. příčku.

Rozhodčí Clattenburg naposledy foukl do píšťalky a ukončil zápas 26. kola, ve kterém Crystal Palace FC podlehl Arsenalu FC 1:2. Hosté šli do dvoubrankového vedení už v prvním poločase, to se z penalty trefil Cazorla a poté ze hry Giroud. Arsenal byl v prvním poločase nebezpečnější a vedl zaslouženě. Nicméně domácí hráči svůj výkon do druhého poločasu výrazně zlepšili a dokázali si vytvořit několik šancí, avšak na kontaktní gól čekali velmi dlouho. Gól na 1:2 přišel až v nastaveném čase, kdy se prosadil Murray a stejný hráč mohl o minutu později vyrovnat na 2:2, ale trefil pouze tyčku.

90+6

90+5
    Murray mohl vyrovnat, ale z bezprostřední blízkosti trefil pouze tyčku!
    Glenn MURRAY - 1:2

90+4
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Domácí tým dostal výhodu rohového kopu, ze kterého vytěžil úplné maximum. Před Ospinou nastal zmatek, ve kterém se nejlépe zorientoval GLENN MURRAY, který se dostal k odraženému balonu a z bezprostřední blízkosti snížil v samotném závěru utkání na 1:2.

90+3
    Bolasie teď pořádně zaměstnal Ospinu, který si připsal parádní zákrok a zabránil téměř stoprocentnímu gólu. Bolasie totiž obehrál svého protihráče a poté nepříjemně mířil na přední tyč.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 5 minut.

90
    K centrovanému míči se dostal Murray, který se snažil snížit na 1:2, ale v zajímavé šanci neuspěl.

89
    Arsenal měl výhodu standardní situace, ale z volného přímého kopu soupeře ani trochu neohrozil.

89
    Wilshere se na trávník dnes nedostane, a tak si na návrat musí počkat. Sáncheze střídá Paulista.

87
    Domácí tým zahrával rohový kop, ale vytouženého gólu se ani tentokrát nedočkal. K centrovanému míči se dostal jeden z hlavičkujících hráčů, ale Ospinu nepřekonal.

86
    Giroud chtěl přidat svůj dnešní druhý gól, ale gólman Speroni byl proti a úspěšným zákrokem svůj tým podržel.

86
    Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře.

85
    Před malou chvíli se faulem provinil Chambers a rozhodčí mu udělil žlutou kartu.