Olomouc – PZ Kladno 8:0 (kon.) | Hr. Králové – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Vsetín – Kladno 5:3 (kon.)
Č. Budějovice – Letňany 5:3 (kon.) | Slavia – Vítkovice 6:4 (kon.) | K. Vary – Sparta 4:3 (po pr.)
Pardubice – Zlín 6:2 (kon.) | Chomutov – Liberec 4:5 (po pr.) | Havířov – Mladá Boleslav 3:8 (kon.)
Poruba 2011 – Jihlava 0:6 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 4:2 (kon.) | Písek – HC Litvínov 1:7 (kon.)
HC Olomouc
8:0 (1:0, 2:0, 5:0)
PZ Kladno
Sobota 28.02.2015, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Extraliga staršího dorostu

59:29
    Ještě těsně před koncem je vyloučen Lenárt (KLP) za napadení.

58:28
    Za olomouckou bránou ale došlo k menší strkanici, a tak je vyloučen Kuba (OLO) na čtyři minuty za hrubost a menší trest si odpyká i Vyšín (KLP) za sekání. Menší trest za olomouckého hráče odpyká Janečko.

53:54
    Současně, a to za hrubost, byli vyloučeni Heindl (KLP) a Zdeněk Zabloudil (OLO), oba na 2+2 minuty.

51:13
    Tímhle si ale hosté nepomohli. Na trestnou je za hrubost na dvě minuty odeslán Jeřábek (KLP).

41:56
    Počet hráčů na ledě se na tři čtvrtě minuty srovná. Za nedovolené bránění je na dvě minuty vyloučen Vyšín (KLP).

40:43
    Chvíli na to putuje na trestnou lavici Kuba (OLO) za krosček.

21:52
    Klvaňa (OLO) ale hned poté míří na dvě minuty na trestnou lavici.

13:50
    Vyšín (KLP) si odsedí menší trest za hrubost. Kohouti tak mají v krátkém sledu k dispozici druhou přesilovku.

10:46
    Tentokrát se otevírají dvířka na trestnou na kladenské straně. Dvě minuty za podražení si odpyká Dvořák (KLP).

05:44
    První přesilovku utkání si zahrají domácí. Nekvinda (KLP) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 15. Říčka (Janečko), 25. Zabloudil M. (Metelka, Kuba), 29. Zabloudil Z. (Marek, Beutl), 41. Zabloudil M. (Jeklič M.), 46. Janečko (Říčka, Kuba), 51. Říčka (Kuba, Janečko), 58. Kuba (Beier), 58. Marek

HC Olomouc: Pospíšil (Šoustal) – Kolovratník, Rutar, Metelka, Klvaňa, Beutl – Skopal, Spurný, Jeklič M., Janečko, Zabloudil M., Zabloudil Z., Marek, Říčka, Malý, Husták, Beier, Kuba (C).
    PZ Kladno: Moravec (Karlík) – Heindl, Rampfel, Kučera J., Slatinský – Toula (C), Lenárt, Dvořák, Kučera M., Jarý, Nekvinda, Novotný, Vach, Jeřábek, Ďuračka, Vyšín.

Rozhodčí: Kubičík – Gebauer, Hanzlík