Caen – Lyon 3:0 (kon.) | Bordeaux – Nantes 2:1 (kon.) | Évian TG – Remeš 2:3 (kon.)
Méty – Lorient 0:4 (kon.) | Rennes – Bastia 0:1 (kon.) | Toulouse – Lille 3:2 (kon.)
Girondins Bordeaux
2:1 (1:1)
FC Nantes
Sobota 09.05.2015, 20:00 • Stade Jacques Chaban-Delmas, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne vše, do konce soutěže zbývají 2 kola, která se shodně odehrají vždy v sobotu s jednotným začátkem v 21 hodin. (21:59:53)

Červené karty: 0 – 0

Je konec, zatímco v prvním poločase padaly branky pouze z penalt, ve druhém poločase padla pouze jedna a to do sítě Rioua. O ní se postarali střídající hráči. Maurice-Belay našel Crivelliho, který ještě našel lépe postaveného Diega Rolána, který nekompromisně propálil, Rioua. Domácí drželi otěže utkání v rukou, ale o tři body mohli přijít v závěru, kdy se Bessat prosmýkl podél brankové čáry do zakončení, ale Carrassa se mu z úhlu prostřelit nepodařilo.

90+5

90+5
    Ten však ještě nepřišel a Crivelli musí na levé straně prokazovat, jak se v žácích naučil žonglovat.

90+4
    Ofsajd hostů, domácí lavička už očekává závěrečný hvizd.

90+3
    Z pravé strany mířil míč na Audela, ale ten se k míči nedostal, stejně tak na hranici vápna číhající Bessat. Ten si však může spravit náladu autovým vhazováním.

90+1
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Wahbi Khazri, přichází Marc Planus.
    Průnik Bessata zastavil Carrasso pohotovým zásahem.

90
    V posledních vteřinkách mohlo být vyrovnáno. Carrasso se na brankové čáře oháněl. Míč za jeho záda nepropadl.

90
    Nakonec míč přešel na stranu pravou a pak i zpět, ale zakončení ne a ne přijít. Divákům to však nevadí a zpívají vítězné chorály.

89
    S přibývajícími minutami jsou domácí blíže a blíže k zisku třech bodů, navíc postupují po své levé straně.

88
    Nantes zatím nevytvořilo žádný tlak, Carrasso se v brance posledních několik minut spíše nudí, než aby měl práci.

87
    Crivelli atakoval Rioua při výkopu z ruky a to se z pohledu pravidel nesmí, jasná žlutá karta.

87
    Dlouhý aut Brazilce Mariana si pohlídal Riou a míč ze vzduchu stáhl.

86
    Mariana poslal k zemi Veretout, sám je překvapen, ale může být rád, že se to obešlo bez karty, což by pro něj znamenalo předčasný konec hry.

84
    Jordan Veretout řekl něco jednomu z asistentů a ten si postěžoval hlavnímu, který musel chtě, nechtě vytáhnout žlutý kartónek a hostujícímu hráči jej ukázat z blízka.

84
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Kian Hansen, přichází Léo Dubois.

82
    Střely na branku: 6 – 3, od poločasu tedy mířili na branku na každé straně jeden pokus. Ten domácí byl navíc úspěšný.