Rio Ave – FC Ferreira 0:0 (kon.) | Benfica – Penafiel 4:0 (kon.) | Coimbra – Belenenses 1:1 (kon.)
Braga – Marítimo 1:3 (kon.)
Academica de Coimbra
1:1 (0:0)
CF OS Belenenses
Sobota 09.05.2015, 19:30 • Estádio EFAPEL (Kapacita: 30 075) • Portugalská Primeira Liga

Děkuji vám za pozornost a přeji pěkný zbytek dnešního večera. (21:23:38)

Je tu konec a s ním i remíza 1:1. Domácí nejprve otevřeli skóre v 78. minutě díky trefě Lopese, v nastavení se prosadila hostující čerstvá síla nasazená krátce před úvodní trefou, Nunes.

90+3

90+2
    Belenenses právě vstřelilo branku!
    Tak se to povedlo! Belenenses dokázalo vyrovnat ve druhé minutě nastavení a zřejmě se tak zachránilo od konce zápasu bez zisku bodu! FABIO NUNES poslal balón do sítě domácího celku a hosté jásají.

90+1
    Již probíhá nastavená hrací doba, zápas bude patrně brzy u konce. Hosté ještě zkouší založit útok.

89
    Žlutou kartu dostává Piloto (Academica de Coimbra).

88
    Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Ivanildo, přichází Mineiro.

87
    Žlutou kartu dostává Fonte (CF OS Belenenses).

84
    Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Obiora, přichází Iago Santos.

80
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Fereira, přichází Caeiro.

78
    Coimbra právě vstřelila branku!
    Domácí otevírají účet zápasu poměrně chvíli před koncem druhého poločasu. Aderlan poslal herní předmět na kopačku RAFAELA LOPESE a ten skóruje. Asistence: Aderlan de Lima Silva.

77
    Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Martins, přichází China.

71
    Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Sturgeon, přichází Nunes.