Třinec – Varnsdorf 1:4 (kon.) | Opava – Karviná 0:0 (kon.) | Olomouc – Zlín 4:2 (kon.)
FK Třinec
1:4 (1:3)
FK Varnsdorf
Sobota 09.05.2015, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Z Třince to je dnes vše, děkuji za pozornost a přeji vám příjemné čtení u dalšího online přenosu ze stadionu Rudolfa Labaje. Ten se uskuteční v sobotu 16. května od 10:15, kdy domácí Třinec hostí Pardubice. Přeji vám příjemný zbytek dne. (14:08:10)

Ve druhém poločase Třinec téměř sevřel svého soupeře, vytvořil si velké množství šancí, ale Smetana, Joukl, ani Motyčka nedokázali navázat na přesnou střelu Malcharka z prvního poločasu. To na druhé straně se kromě Martana prosadil střídající Linka a upravil skóre na konečných 1:4.

90+1

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tak jako v prvním poločase 1 minutu.

90
    Své štěstí zkusil zpoza vápna střílející Matoušek, ale netrefil ani ochrannou síť za brankou soupeře.

89
    Žlutou kartu za faul na unikajícího soupeře obdržel Václav Tomeček.

88
    Po hlavičce Motyčky se míč odrazil od břevna na brankovou čáru. Možná to byl gól, ale hlavní rozhodčí to viděla jinak, neboť asistent Antoníček dvakrát gestem ukázal na střed, ale píšťalka Adámkové mlčela.

87
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Čerstvý JAN LINKA se uvolnil na levé straně, počkal si, co udělá gólman Paleček a poté střelou po zemi uklidil balón do brány – 1:4.

86
    Skákavý centr z levé strany se dostal k překvapenému Landovskému, ten chtěl přehodit Palečka, ale neuspěl.

85
    Domácí se snaží tlačit, otázkou je, zda se jim povede stejný kousek, jako včera poslednímu Kolínu, který v závěru srovnal dvougólovou ztrátu na hřišti Vlašimi.

82
    Oba trenéři sáhli ke změně. Domácího Hupku nahradil Miroslav Ceplák, varnsdorfského Janouška Jan Linka.

81
    Centr Tomečka sklepl pro Smetanu Dedič, Smetana udělal dva kroky a vystřelil po zemi k tyči. Varnsdorský brankář Porcal byl na místě.

79
    Tak jako na podzim i dnes utkání spolu z jednoho místa sledují kotelníci Třince a Varnsdorfu.

77
    Nákop Joukla z pravé strany našel Dediče, třinecký útočník hlavou přestřelil bránu žlutých.

76
    Hupkovo zaváhání ve vápně nevyužil střídající Jurča, ten se sice k míči v okolí penaltového puntíku dostal, ale byl hned Hupkou odzbrojen.

75
    Dnešní utkání sleduje 422 diváků.

74
    Varnsdorský trenér Frťala stahuje střelce hattricku Ladislava Martana. Zbylých 16 minut za něj odehraje Radim Jurča.