Waasland-Beveren – Mechelen 1:2 (kon.) | Waregem – Genk 2:3 (kon.) | Mouscron – Westerlo 1:1 (kon.)
Lokeren – Oostende 6:1 (kon.)
Royal Excel Mouscron
1:1 (1:0)
KVC Westerlo
Sobota 09.05.2015, 20:00 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická Jupiler Pro League

Dnešní utkání je u konce, oba týmy získaly v závěrečném duelu sezony 2014/2015 po bodu. Westerlo dokázalo vyrovnat na 1:1 v 77. minutě, kdy se krásnou dalekonosnou ranou prosadil Geudens, který tak odpověděl na trefu, o kterou se postaral v prvním poločase Gano. Výsledek je spravedlivý, protože se hrál celkem vyrovnaný fotbal a hosté se ve druhé půli značně zlepšili. (21:57:20)

90+1

90
    Domácí celek rozehrával rohový kop, žádnou výraznou šanci si ale nevytvořil.

87
    Domácí hráče dnes už poněkolikáté zastavil ofsajd. Pomalu se blíží závěr zápasu a stav je 1:1.

86
    Do balonu se opřel Rodelin, míč ale poslal někam do sedmnáctého patra. Diváci na stadionu reagují hlasitým pískotem.

85
    Střídání v týmu KVC Westerlo: hrací plochu opustil Koffi, nahradil ho Lecomte.

85
    Boli byl na útočné polovině nedovoleně zastaven Coolsem, domácí tým bude rozehrávat standardní situaci.

83
    Schouterden poslal z levé strany hřiště před branku domácího mužstva nadýchaný centr, ke kterému se ale nikdo z jeho spoluhráčů neprobojoval.

80
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: odešel Gano, místo něj si zahraje Vandendriessche.
    GEUDENS - 1:1

77
    Westerlo právě vstřelilo branku!
    Hostům se zničehonic podařilo vyrovnat na 1:1, jsme tedy opět na startovní čáře. Zkušený kapitán Westerla KEVIN GEUDENS se opřel do míče a ze střední vzdálenosti poslal na branku soupeře nechytatelnou ránu, která skončila v síti.

76
    Diagne se na pravém křídle k centru nedostal, jelikož mu podobné úmysly skvělým pohybem překazil domácí Peyre.

75
    Aoulad se hnal vpřed po pravé straně hrací plochy, nepodařilo se mu však udržet míč na kopačkách. Westerlo ale bude vhazovat.

73
    Centr z levého křídla chytil do rukavic belgický brankář Cordier, které také okamžitě rozehrál.

72
    Domácí tým zastavil v rozletu ofsajd, rozehrávat budou hosté.

71
    Fotbalisté Westerla jsou nastěhovaní na útočné polovině, zatím jsou ale s míčem pořád dost daleko od branky soupeře.

69
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: pro dnešek dohrál Houzé, nahradil ho Jakoliš.

68
    Na opačné straně hřiště pro změnu upadl ve vápně po souboji s Schouterdenem Francouz Boli, ani nyní se ale pokutový kop nekoná.

66
    Útočník z Pobřeží Slonoviny Koffi (KVC Westerlo) si chtěl okatým pádem v šestnáctce vymodli penaltu, místo toho mu ale byla udělena žlutá karta za simulování.