HFK Olomouc – Orlová 2:1 (kon.) | Vyškov – Zábřeh 2:3 (kon.) | Hlučín – Zlín B 1:1 (kon.)
Prostějov – Líšeň 3:3 (kon.) | Břeclav – Uničov 1:4 (kon.) | Kroměříž – Třebíč 1:0 (kon.)

85
    Oba týmy střídají. Domácí trenér ve své poslední možnosti vsadil na Šteigla, který nahradil Machálka. Brněnský kouč sáhl teprve k prvnímu střídání. Matouška nahradil Lontras.

74
    Zmínili jsme napomenutého Rusa a hned po svém nástupu obdržel žlutou kartu z rukou rozhodčího Hájka i Sečkář.

73
    Další střídání v domácím týmu. Odchází napomenutý Rus a nahrazuje ho Sečkář.

67
    První žlutou kartu utkání obdržel domácí Rus.

61
    Domácí trenér František Jura poprvé střídá. Lukáše Zelenku nahradil Josef Pančochář.

55
    Dnešní zápas na prostějovském stadionu navštívilo 360 diváků.

49
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Dvougólovému Kroupovi na domácí straně sekunduje brněnský ŠIMON ŠUMBERA. Krajní záložník Brna vyrovnal na 3:3.

46

45

45
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Hostům, tak jako po první brance, radost dlouho nevydržela. Domácí půjdou do kabin šťastnější, neboť po gólu KARLA KROUPY vedou 3:2.

41
    V závěru prvního poločasu vyrovnává na 2:2 ŠIMON ŠUMBERA.

15
    Zkušený střelec KAREL KROUPA otáčí misky vah a rázem vedou domácí – 2:1.

13
    Tři minuty trvala radost hostů z vedení. Ve 13. minutě uspěl proti brankáři Veselému MARTIN HIRSCH a srovnal na 1:1.

10
    Hosté se dostávají do vedení. Prosadil se vysoký útočník JOSEF ČTVRTNÍČEK – 0:1.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Branky: 13. Hirsch, 15. Kroupa, 45. Kroupa – 10. Čtvrtníček, 41. Šumbera, 49. Šumbera

Karty:   67. Rus (PRO), 74. Sečkář (PRO)

1. SK Prostějov: Kofroň – Krejčíř, Zatloukal, Sus, Rus (73. Sečkář) – Hirsch, Zelenka (61. Pančochář), Fládr, Koudelka – Machálek (85. Šteigl), Kroupa
    Náhradníci: Konečný – Přikryl, Šteigl, Pančochář, Sečkář

SK Líšeň 2019: Veselý – Čampa, Buchta, Drábek, Matoušek (85. Lontras) – Halaška, Fischer, Hyčka, Šumbera – Čtvrtníček, Vejmělek
    Náhradníci: Zádrapa – Leasure, Večeřa, Lontras, Bohuslav

Rozhodčí: Hájek – Petr, Pfeifer