Polsko – Gruzie 4:0 (kon.) | Irsko – Skotsko 1:1 (kon.) | Finsko – Maďarsko 0:1 (kon.)
Arménie – Portugalsko 2:3 (kon.) | Gibraltar – Německo 0:7 (kon.) | Faerské ostrovy – Řecko 2:1 (kon.)
Sev. Irsko – Rumunsko 0:0 (kon.) | Dánsko – Srbsko 2:0 (kon.)
Finsko
0:1 (0:0)
Maďarsko
Sobota 13.06.2015, 18:00 • Helsingin Olympiastadion, Helsinki • Kvalifikace ME

82
    Maďarsko právě vstřelilo branku!
    A pak že se historie neopakuje. První vzájemný zápas obou celků skončil výhrou Maďarska 1:0, když se v 84. minutě prosadil Gera. Tentokrát dávají Maďaři první gól ještě o dvě minuty dříve. Dzsudzsák nacetroval míč do vápna, který obrana hostí vyrazila na hranici velkého čtverce k ZOLTÁNU STIEBEROVI, jenž zamířil krásně do šibenice Hradeckyho svatyně. Gólman domácích byl bezmocný.

Tomáš Lysý

Branky: 82. Stieber

Karty:   55. Riski (FIN), 80. Sparv (FIN), 81. Halsti (FIN) – 56. Lang (HUN), 64. Gera (HUN), 81. Dzsudzsák (HUN), 82. Juhász (HUN), 83. Stieber (HUN)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 4:5.
    Finsko: Hradecky – Arkivuo, Halsti, N. Moisander (C), Raitala – Mattila (85. Pohjanpalo), Sparv, Hetemaj – Hämäläinen, Jerjomenko – Pukki (46. Riski).
    Náhradníci: Mäenpää, H. Moisander – Sorsa, Moren, Lam, Toivio, Schüller, Kauko, Lod, Väyrynen, Riski, Pohjanpalo.

Maďarsko: Király – Fiola, Juhász, Lang, Kádár – Stieber, Priskin (46. Németh), Tőzsér, Dzsudzsák (C) (88. Á. Simon) – Gera – Szalai (77. Nikolić).
    Náhradníci: Dibusz, Bogdán – Vanczák, Forró, Szolnoki, Guzmics, de Almeida, Á. Simon, K. Simon, Németh, R. Varga, Nikolić.

Rozhodčí: Matej Jug – Matej Žunič, Tomaž Klančnik – Andraž Kovacic (vš. Slovinsko)