Wolfsburg – Frankfurt 2:1 (kon.) | Stuttgart – Kolín nad Rýnem 1:3 (kon.)
VfB Stuttgart
1:3 (0:0)
1. FC Kolín nad Rýnem
Neděle 16.08.2015, 17:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga • 1. kolo
    90+2. Yūya ŌSAKO - 1:3

90+2
    Köln právě vstřelil branku!
    Domácí nezvládli situaci na útočné polovině a byl z toho brejk na druhé straně. Modeste a JUJA OSAKO šli sami na branku a druhý jmenovaný neměl problém trefit poloprázdnou branku.

86
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Emiliano Insúa, přichází Timo Werner.

81
    Velký moment pro českého fotbalistu Jana Klimenta, který střídá domácí ikonu Martina Harnika a okusí první minuty v Bundeslize!
    79. Daniel DIDAVI - 1:2

79
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Jestli to před dvěma minutami vypadalo už na jasnou a rozhodnutou záležitost, tak teď je opět utkání otevřené! DANIEL DIDAVI s přehledem proměnil penaltu a snižuje!
    79. Simon Zoller (KLN)

79
    Byla nařízena penalta po faulu Zollera na Kostiče!
    77. Simon ZOLLER - 0:2

77
    Tak to je rána pro domácí! SIMON ZOLLER se dostal k míči a po pár minutách na hřišti přidává pojistku pro hostující celek!

76
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Lukas Rupp, přichází Alexandru Maxim.
    75. Anthony MODESTE - 0:1

75
    S velkou dávkou štěstí překonává ANTHONY MODESTE gólmana Przemyslawa Tytone, který si sáhl na míč, ale nedokázal jej zastavit!
    74. Przemysław Tytoń (STU)

74
    Byla nařízena penalta ve prospěch Kolína nad Rýnem po faulu gólmana na Modesteho!

72
    Další zaváhání hostující obrany, ale domácí to znovu nedokázali potrestat.

71
    Emiliano Insúa si v premiéře za Stuttgart připisuje do statistik žlutou kartu.

68
    Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Pawel Olkowski, přichází Simon Zoller.

67
    Žlutou kartu dostává Christian Gentner (VfB Stuttgart).
    65. Martin Harnik (STU)

65
    Hráči Kölnu opět umožnili Harnikovi zakončovat jeho další příležitost, ale Horn se vyznamenal bravurním zákrokem.

63
    Obrovské zaváhání v obraně hostů z Kolína, ovšem Harnik nevyužil své pozice a nezakončil dobře.

61
    Frederik Sørensen zastavil domácí útočnou akci pouze za cenu faulu a žluté karty.
    55. Jonas Hector (KLN)

55
    Tohle byla obrovská šance! Po centru z levé strany hlavičkoval Martin Harnik, který už překonal Horna, ale Hector na brankové čáře odkopl!

54
    Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Miloš Jojić, přichází Juja Osako.

46
    Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Yannik Gerhardt, přichází Kevin Vogt.

34
    Baumgartl se dopustil nedovoleného zákroku před šestnáctkou a pro hosty se tak rázem naskytla zajímavá příležitost.
    12. Christian Gentner (STU)

12
    Branková konstrukce má snad v sobě nějaký magnet na míč! Za vápnem natáhl k ráně kapitán Švábů Gentner, ale trefuje tyč!

7
    Brankové konstrukce se v úvodu výrazně zapisují do průběhu duelu! Na hranici pokutového území přišla rána od Didaviho, který trefuje břevno!

2
    Hned ve druhé minutě mohl padnout úvodní gól zápasu! Matthias Lehmann vypálil z hranice pokutového území a orazítkoval tyč Tytońovy branky!

Jakub Vais

Branky: 79. Didavi (pen.) – 75. Modeste (pen.), 77. Zoller, 90+2. Osako (Modeste)

Karty:   34. Baumgartl (STU), 67. Gentner (STU), 71. Emiliano Insúa (STU) – 61. F. Sørensen (KLN)

VfB Stuttgart: Tytoń – Klein, Baumgartl, Hloušek, Emiliano Insúa (86. Werner) – Didavi, Gentner (C), Rupp (76. Maxim), Kostić – Harnik (81. Kliment), Ginczek.
    Náhradníci: Vlachodimos – Niedermeier, Schwaab, Gruezo, Maxim, Werner, Kliment.

1. FC Kolín nad Rýnem: Horn – Olkowski (68. Zoller), F. Sørensen, Heintz, Hector – Lehmann (C) – Risse, Gerhardt (46. Vogt), Jojić (54. Osako), Bittencourt – Modeste.
    Náhradníci: Kessler – Švento, Vogt, Hosiner, Osako, Zoller, L. Klüntner.

Rozhodčí: Stark – Pickel, Aarnink

Diváci: 59 500