Mohelnice – Zlín B 1:2 (kon.) | Prostějov – Slovácko B 3:1 (kon.) | Vyškov – Líšeň 8:0 (kon.)
Kroměříž – Vítkovice 1:2 (kon.)
FK Mohelnice
1:2 (0:1)
FC Zlín B
Sobota 22.08.2015, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

Je za námi utkání 3. kola MSFL mezi Mohelnicí a béčkem Zlína. Hosté se domů vracejí s plným bodovým ziskem za vítězství 2:1. V 65. minutě vedli hosté již 2:0, domácí dokázali snížit až v 81. minutě, když se trefil Petr Soukup. (19:07:21)

90

86
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Jordan, přichází Masař.

82
    Žlutou kartu dostal hostující Hlobil.

81
    Mohelnice právě vstřelila branku!
    Domácímu celku se podařilo zdramatizovat závěr zápasu! Gól na 1:2 vstřelil nyní PETR SOUKUP!

73
    Střídající Knýř hned po svém příchodu na hřiště dostal žlutou kartu.

72
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Jakub Heidenreich, přichází Vlastimil Knýř.

67
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Martin Bzirský, přichází Ondřej Kopa.

65
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté po rychlém brejku navyšují své vedení, když se trefil MILOŠ KOPEČNÝ.

63
    Hostující Kopečný nyní dostal žlutou kartu.

46
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Višněvský, přichází Hradil.

46

45

30
    Opět se hra přesunula více do středu pole. Hosté mají míč na kopačkách a rozhodně se nikam neženou.

27
    Hráči Mohelnice měli možnost kopat rohový kop, ani oni ale brankáře Adamušku překonat nedokázali.

26
    Do velmi slibné šance se nyní dostal hostující Kopečný, který měl ve středu hřiště hodně prostoru. Dostal se až ke střele, gólman Večeř ale dobře zasáhl.

23
    Domácím fotbalistům se stále moc nedaří. Hraje se hlavně ve středu pole a hosté drží své jednobrankové vedení.

21
    Jenže Roman Kuba kopl penaltu velmi špatně a gólmana Adamušku překonat nedokázal!