Perm – Spartak 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Rostov 2:1 (kon.) | Machačkala – Ural 1:1 (kon.)
CSKA Moskva
2:1 (0:1)
FK Rostov
Sobota 22.08.2015, 17:00 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Ruská Premier Liga • 6. kolo

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (18:52:28)

Je dobojováno! CSKA Moskva v dramatickém zápase nakonec dokázalo otočit nepříznivý vývoj a díky vítězné brance Dzagojeva z 88. minuty nakonec poráží Rostov 2:1. Armádní celek tedy nezaváhal ani v šestém ligovém kole a nadále drží stoprocentní ligovou bilanci, když se šesti výhrami vede ruskou Premier Ligu.

90+3

90+3
    Domácí ubránili rohový kop a jsou velmi blízko zisku tří bodů.

90+1
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Alan Dzagojev, přichází Georgi Milanov.

90
    Budou se nastavovat tři minuty, které mají nyní hosté na to, aby ještě vybojovali alespoň bod.

89
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Seydou Doumbia, přichází Alexandr Golovin.
    88. Alan DZAGOJEV - 2:1

88
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jen se domácím daří dokonat obrat! Jerjomenko odcentroval do vápna, kde míč hlavou sklepl Wernbloom a trochu trnitou cestou se balón nakonec dostal k ALANU DZAGOJEVOVI, jehož střela se nakonec s přispěním tyče a odrazu od brankáře Džanajeva dostala těsně za brankovou čáru.

85
    CSKA má jasnou územní převahu, ale v těchto chvílích z ní nic netěží a do konce normální hrací doby už zbývá pouhých pět minut.

84
    Doumbia si zkusil ve vápně vymodlit penaltu, ale jeho teatrální pád rozhodčího nikterak nezaujal a pokračuje se ve hře.

84
    Další přímý kop pro armádní celek. Exekuci si opět bere na starost Natcho.

82
    Hráči ve žlutých dresech si poradili s centrovaným míčem, který dokázali odvrátit mimo své pokutové území.

81
    Natcho se chystá rozehrát standardní situaci domácího týmu.

80
    Kanga se po kolmé přihrávce za obranu ocitl s míčem sám před Akinfejevem, ale rozhodčí správně přerušili hru pro jasný ofsajd.