Perm – Spartak 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Rostov 2:1 (kon.) | Machačkala – Ural 1:1 (kon.)
Anži Machačkala
1:1 (0:1)
FK Ural
Sobota 22.08.2015, 19:30 • Anži Arena, Kaspijsk • Ruská Premier Liga • 6. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:24:45)

Ne! Anži Machačkala ani ve svém šestém ligovém zápase po návratu mezi ruskou elitu nevyhrála a znovu "pouze" remizuje. Na své konto si tak domácí připisují druhý ligový bod a je jisté, že i po tomto kole zůstanou poslední. Ural si naopak připisuje cenný bod z venkovního hřiště a je to jeho pátý ligový bod.

90+4

90+4
    Švéd Strandberg se ještě snažil dostat k míči před Pesjakovem, ten ale míč dokázal lapit.

90+2
    Čeká nás ještě zajímavých stodvacet vteřin, po faulu Gadžibekova mají hosté volný kop na polovině Anži.
    90+1. Leonardo (Anži) trefuje tyč!

90+1
    A další šance domácích, ti se dostali do brejku a Leonardo pohotovou střelou trefuje tyč!

90+1
    Nastavují se čtyři minuty, míč z pravé strany směřuje na bližší tyč domácí branky, kde ale obránce Anži odkopává.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, Ural vybojoval rohový kop z pravé strany.

88
    Přesto jsou domácí na polovině Uralu, ale musí si dát pozor na chybu.

87
    To samozřejmě nahrává Uralu, Boli je totiž odvážen přímo do nemocnice a Ural, hrající o deseti, bude čelit soupeři, který vinou zranění také dohrává o deseti.
    86. Sebeobětování Yannicka Boliho při sprintu

86
    Yannick Boli se při sprintu s míčem k brance soupeře chytá za zadní stehenní sval, přesto ještě dokázal uběhnout pár metrů a nakonec i vystřelit, jenže branku netrefil. Hned poté padl na trávník a gestem dal jasně najevo, že utkání nedohraje.

86
    Střídající Acevedo pochopitelně nikam nespěchal a v klidu došel až k postranní čáře, což se nelíbilo divákům v hledišti.

85
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Gerson Acevedo, přichází Artem Fidler.

83
    Lavička Uralu připravuje změnu v sestavě, vůbec poslední střídání v dnešním utkání.

82
    Míč má Žawnow, který vykopává od své branky.

81
    Probíhá poslední desetiminutovka, domácí se snaží o vstřelení vedoucího gólu.

79
    Gólman Žawnow pošetřil nějaké ty minutky, které ovšem sudí Maťjunin jistě nastaví.