Chabarovsk – Jaroslavl 0:1 (kon.) | Vladivostok – Soči 0:2 (kon.) | Novokuzněck – Toljatti 2:0 (kon.)
Novosibirsk – Kazaň 5:4 (po pr.) | Omsk – Barys 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Chanty-Mansijsk 6:0 (kon.)
Riga – HC Slovan 1:2 (0:2 po s.n.) | Minsk – Jekatěrinburg 5:1 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 6:3 (kon.)
Spartak Moskva – Záhřeb 1:2 (kon.)
HC Dinamo Minsk
5:1 (1:0, 4:1, 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Pátek 25.09.2015, 18:30 • Minsk Ice Palace • KHL

Dnešní zápas je u konce, Dinamo Minsk si své vedení udržel a připisuje si do tabulky cenné body. Domácí měli v zápase o jednu střelu více, přesněji 30:29. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou. (21:03:00)

59:18
    Jekatěrinburg to zkouší v šesti proti třem!

59:18
    Nikita Komarov (MIN) posílá po hákování svůj tým do tří.

59:02
    Vyloučen Matt Ellison (MIN) na 2 minuty za podražení.

58:01
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

56:55
    Hosté drží pásmo a kombinují v něm. Sníží na rozdíl tří branek?

55:59
    Jekatěrinburg se nemůže usadit v útočné třetině.

55:20
    Lisovec (MIN) vyloučen na 2 minuty za hru vysokou holí.

53:01
    Zápas se chýlí ke svému konci, Minsk už si své vedení zřejmě podrží.

48:01
    Jekatěrinburg vyhazuje kotouč z vlastního pásma a může střídat.

46:35
    Koukal (JEK) vyloučen na 2+10 minut. Menší trest za držení, desítka za nesportovní chování.

46:20
    Jekatěrinburg se tlačí do třetiny soupeře, zatím však bez střelby.

45:00
    Stále se nedaří žádnému z týmů vytvořit souvislý tlak, který by přinesl větší šance.

42:44
    Kotouč se pohybuje ve středním pásmu, obě mužstva o něj často přicházejí.

40:01

Druhá třetina zřejmě rozhodla o dnešním vítězi, neboť Minsk vstřelil hned 4 góly. Podaří se Jekatěrinburgu v poslední třetině dohnat čtyřbrankové manko?

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 17. Cheechoo (Gunderson), 21. Szczechura (Bailen), 26. Drozd (Vesce), 26. Szczechura (Gavrus, Kaljužnyj), 27. Michaljov (Šinkevič) – 36. Megalinsky (Dubrovskyj, Golyšev)

HC Dinamo Minsk: Milčakov (Glass) – Krajíček, Goroško, Šinkevič, Bailen, Lisovec, Gunderson – Kaljužnyj, Szczechura, Garvus – Ellison, Vesce, Cheechoo – Meleško, Pavlovič, Buinickyj – Materuchin, Komarov, Michaljov – Drozd
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskyj) – Vasilevski, Megalinskyj, Kivisto, Tryjamkin, Žuravljov, Turbin, Gusev – Saprykin, Koukal, Golyšev – Pankov, Turčenjuk, Dubrovskyj – Simakov, Popov, Dostoinov – Jemelin, Alexejev, Rasseikin – Elo

Rozhodčí: Anisimov, Rogačjov – Golovljov, Kučava